kan pıhtılaşması yardım lutfen

Canim gecmis olsun saglicakla al kucagina insallah anladığım kadariyla rahim boyutunda sıkıntı var... benden sana tavsiye hic iyilik haline aldanip 1 saatlik yuruyuse dahi cikma... olabildigince evde olup ayaklarini bir yastikla hafif yukari kaldırıp dinlen... wc dışında yemek disinda cok kalkma hayirlisiyla 11 haftayi atlat 32 den sonra çok sikinti olmaz bebisin 1 ay kuvezde ya kalir ya kalmaz sadece oda tedbir amacli gelisim tamamlaniyo 32 den sonra zaten bozma moralini sakın allah yardimciniz olsun zor bir durum...

Benim de bir düşük bir kürtaj dan sonra anlaşıldı kan pihtilasmasi.üç ay korunduktan sonra coraspin ve folidoce başladım.Simdi ilaclar ve iğneyle devam ediyorum.

Bendede kan pihtilasmasi var her gun hibor killaniyorum bende su ana kadar herhangi bir sorun yasamadik cok sukur. Ama bu tip durumlarda erken dogum ihtimali fln olabiliyormus o yuzdenckorkuyorum acikcasi.. İnsallah sorunsuz bir sekilde bitirirz hamilelik sureclerimizi

hülyacım inşallah bebeğini sag salim alırsın kucagına...bende sabırsızlıkla o günü bekliyorum tüm olumsuzluklara rağmen....

Bir de sizler hemotolog kontrolune gidiyor musunuz? Beni doktorum hemotologa gonderdi her ay anti factor diye bir test yapiyorlar dozaj ayarlamasi icin yapiliyomus. İlerleyen aylarda dozaj artimina gidebikiriz dedi.. erken dogum olacak diye cok korkuyorum.. bu sekilde dogum yapan zamaninda doguranda cok fazla insan var ama yinede insam hep kotusunu dusunuyot

.. erken dogum olacak diye cok korkuyorum.. bu sekilde dogum yapan zamaninda doguranda cok fazla insan var ama yinede insam hep kotusunu dusunuyot[/QUOTE] icini ferah tut ve dua et hayirlisi olsun banada erken dogum dedi doktor ama istemiyorum bu yuzdende hep uzaniyorum hic bir is yapmiyorum uc gundur

Son düzenleme:
Hulyacim seninle benim dogum tarihlerimiz yakin galiba :) tabi bizim kerata dunyaya erken gelmeyi kafasindan atar zamaninda gelirse

Evet ben hibor 0,2 den 0;4 e yukselttim dozu doktorum bunun gerekli oldugunu soyledi
Ben su an 0.2 ye devam ediyorum evet.. Senin erken dogum ihtimalin bu kan olayiyla alakali mi baska bir sknti mi var? benm dogum sezeryan olacak zaten 38 de aliyorlarmis oyle olumca ocagin ikinci ucuncu haftasi gibi olacak

Kan pihtisi olanlarda olabiliyormus bu durum rahim bebegi tasiyamiyor bu nedenle 32 haftalikken dogum olabilir bende

Ben su an 0.2 ye devam ediyorum evet.. Senin erken dogum ihtimalin bu kan olayiyla alakali mi baska bir sknti mi var? benm dogum sezeryan olacak zaten 38 de aliyorlarmis oyle olumca ocagin ikinci ucuncu haftasi gibi olacak
Ben test olarak genetik testi yaptim2500 tlye diger testleri yaptirmaya gerek yok dedi doktor uclu dortlu testleri yapmadi bu yuzden sen yaptin mi o testleri birde bana bu hafta sali gunu seker yuklemesi yapilacak

Anti factor sonucun kac cikiyor acaba? Kac olumca yukseltti dozajini benm en son 0.25 cikti bir onceki ay 0.2 cikmisti yeterli bu ayda bu sekilde devam edelim dedi
Antifaktor sonucumu bilmiyorum cunku ben gecen hafta dusuk riski ile hastaneye kaldirildim tahlil yapti doktor ve hemen hibor seviyesini yukseltti adalat crono ve endol ile augmentin yazdi birde pruloton igne hibor seviyem de boylece 04e yukseldi simdi uzaniyorum oylece

Ben ikiliui yaptirdim sadece.. Bir den bire mi fenalastin peki dusuk riski bir anda mi olustu?

Canım benim korkulacak bir şey değil bende enıx ve claxane iğne kullanıyorum 14 haftaya girdim birde ecoprin kullanıyorum hiç korkma benim eşimin arkadaşı da bu iğneyi kullanıp çocuk sahibi oldu karından vuruyorsun iğneyi karnın morarınca kolundan kolun morarınca bacaktan ben hiç bacaktan vurmadm karnımdan buruyorm başlarda çok zorlandım 22 yaşındayım 2 kez kimyasal gebelik geçirdim bizi de genetiğe gönderdiler Allah'ın izniyle bir şey olmaz. Allah yardımcın olsun .

Canım şubat anneleri topiği var ben de şubatta doğum yapacağım inşallah orada toplandık. Sende gel istersen :)

Reactions: hrm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…