Kan pıhtılaşması olanların gebelik öncesi yapması gerekenler

O da bir yumurtaya iki sperm girince genetiğini bozuyor Allah tan yani hayırlısı olsun hakkımızda

Ya kimi doktor geç kalmışsın fln demiş bazılarına ondan korkuyorum bnde

Ben ikinci gebeliğimde klomenle kaldım hemen ilk kullanımda bu doktorum da femara deneyelim diyor bu adetimde hemen ama araştırmadan korkuyorum şuan cesaretim kırıldı
bn ikisinde de doğal yolla kaldım bu sefer aşılama yaaptırcaktım doktor gerek yok dedi doğal yolla hamile kalabiliyorsun gerek yok dedi istersen iki Üç çocuk olsun dedi bnde yok dedim şaşırdım yani hele bitanesi olsun da

Ben ikinci gebeliğimde klomenle kaldım hemen ilk kullanımda bu doktorum da femara deneyelim diyor bu adetimde hemen ama araştırmadan korkuyorum şuan cesaretim kırıldı
Klomeni neye göre verdi yumurtlamanda bi sıkıntı varmıydı ki banada vitamin verdi 13 mm lık kese var dedi istersen şu an bile hamile kalabilirsin dedi

Pco oluştu ben de ilk düşükten sonra yumurtam zor çatlıyor o yüzden verdi.
kese mi var nasıl yani
Kese derken yumurtan var dedi sonra fallop tüplerine yerleşince keseyi oluşturuyor ya ondan gerek görmedi klomene zaten yumurtalıkların çatlıyor dedi

Pco oluştu ben de ilk düşükten sonra yumurtam zor çatlıyor o yüzden verdi.
kese mi var nasıl yani
Kese derken yumurtan var dedi sonra fallop tüplerine yerleşince keseyi oluşturuyor ya ondan gerek görmedi klomene zaten yumurtalıkların çatlıyor dedi

Kızlar benim bir düşüğüm oldu mthfr homozigottu.doger her şeyim normaldi.hamileliktenonce coraspin ve folik asit kullandım gebelik kan tahlilinde çıkınca da hemen aynı gün ücretsiz güneye başladım.cok şükür ki sorunsuz bir şekilde bebeğimi kucağıma aldım.tabi hamileliğim burnumdan geldi o ayrı

İğneyi günlük vuruldunuz değil mi

Hımm tabiki yumurtlama veya çatlamada sorun yoksa sizin kullanmayın tabiki ne güzel inşallah bu ay sağlıklı bir şekilde hamile kalırız güzel haberler veririz

Ay canım benim ya çok sağ ol bilgin için inşallah biz de alabiliriz kucağımıza

Corasipirini hamilelikten önce kaç ay kullandınız

Merhaba şuan aynı durumu ben yaşıyorum ne yaptınız acaba bilgi verirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…