Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar doktordan geldim,bızdık büyümüş 13 mm. olmuş,1 ay sonra çağırdı tekrar,şimdilik herşey yolunda

canım gözunaydın masalllahhh mevlam tamamına erdırsın ınsallahhh......

beray senıde tebrık ederım rabbım kucagına alamayıda nasıp etsın ınsallahhh....

mthfr c677t heterezigot,fraksiparin 0,3-coraspin-folbiol-elevit-progestan kullandığım ilaçlar bunlar canım.senin ne?
cnm mthfr c 677 heterozigot
fragmin aspirin 100 mg benexol progesteron folik asit
ben bunun öncesinde 3 düşük yaptım üçüde 5.5 6.haftalarda düşüyordu
hiçbirinde keseyi görememiştim çok şükür bunda keseyi gördüm
inş allah kalp atışlarını da görmeyi nasip eder

ay canım inşallah kalp atışlarını da duyarsın allahın izniyle :lepi: :Saruboceq:

ben de kese oluyodu içi hep boş kalıyodu canım ilk defa bebek gördüm,sen de görürsün merak etme,benim son düşüğüm 9 haftalıktı ama boştu,progestan vermişti sadece o zamanki salak doktorum o tutmuştu boş keseyi

ben de kese oluyodu içi hep boş kalıyodu canım ilk defa bebek gördüm,sen de görürsün merak etme,benim son düşüğüm 9 haftalıktı ama boştu,progestan vermişti sadece o zamanki salak doktorum o tutmuştu boş keseyi
ben progesteronu vajinadan kullanıyorum
yalnız bişey dikkatimi çekiyor sende vajinadan mı kullanıyorsun bilmiyorum
vajinamın hemen bası gün geçtikçe şişiyor bi sertlik var orda o ne anlamış değilim

günaydın canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

dinamiscim sen nasılsın umarım bebişte sende iyisinizdir

hepinize kocaman kocaman öpücükler opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

valla canim iiyim cok sukur bi sorunum yok ama merak icindeyim gidip gormek istiyorum insallah bi sorun yoktur hesey yolundadir sen naptin bebisin nasil canimopuyorumnanaktan

Limburg canım ya benim göbiş çıkmaya başladı ben de anlamadım valla, kilo da almadım sayılır, yani 14hafta bugün bitiyor 1 kilo aldım.
Gerçi birçok internet sitesinde de 14. haftada göbek az az belirmeye başlar yazıyor, heralde normal bu durum.
Benim pantolaonlarımın göbeğimi sıkmaya başladı. Sanırım yavaş yavaş alışverişe çıkmak, hamile mağazalarına bakmak gerek:)
Açıkçası zaten sabırsızlanıyorum, çıksın göbişim, hiç mahzuru yok bence :)

ayy yerim ben onu ciksin ciksin bosver ne guzel iste benim zaten gobis vardi kiloluyum biraz o yuzden pek anlamiorum cikiyomu diye bende sabirsizlaniyorum nsallah bayramliklariiz hamis kiyafetleri olur canimkaydirigubbakcemile3

ben progesteronu vajinadan kullanıyorum
yalnız bişey dikkatimi çekiyor sende vajinadan mı kullanıyorsun bilmiyorum
vajinamın hemen bası gün geçtikçe şişiyor bi sertlik var orda o ne anlamış değilim

ben ağızdan içiyorum canım,ama vajinadan daha etkiliymiş diye duydum da ben yapamam

gülebilirsin amaaa karı sana derler :dilcikar: :dilcikar: hem ben hamile bile değilim taptaze bir kızım :roflol: sen hamile bir karısın işteeeee :sm_cool: lülülülülülü

sende hamiş kalırsında karı olursun inşallah emi kuzu sana tek bedduam budur böyle bedduya can kurban demi ama vereliniortak

inş cnm duyarım kalp atışları için çağırdığı gün eşimin doğum günü
rabbim inş nasip eder ona bu güzel hediyeyi vermiş olurum

inşallah bu kez duyarsın canım

kızlar doktordan geldim,bızdık büyümüş 13 mm. olmuş,1 ay sonra çağırdı tekrar,şimdilik herşey yolunda

simgeeeeeeee oy çok sevindim kuşum yaa inşallah bende görürüm kalp atışlarını duydunmu dinlettimi dr un ay dur bide ıımmm şey alttanmı baktı üsttenmi bende bugün şifaya gidem bi ultrason için dedim ama randevuluymuş ayol üff bi türlü gidemiyom sinir geldi şimdi bizim orda dispanserde de var ama ne bilem gitmek istemedim oraya da :bbo:

sende hamiş kalırsında karı olursun inşallah emi kuzu sana tek bedduam budur böyle bedduya can kurban demi ama vereliniortak

inşallah bu kez duyarsın canım

simgeeeeeeee oy çok sevindim kuşum yaa inşallah bende görürüm kalp atışlarını duydunmu dinlettimi dr un ay dur bide ıımmm şey alttanmı baktı üsttenmi bende bugün şifaya gidem bi ultrason için dedim ama randevuluymuş ayol üff bi türlü gidemiyom sinir geldi şimdi bizim orda dispanserde de var ama ne bilem gitmek istemedim oraya da :bbo:
sağol cnm inş senin mutasyonun ve kullandığın ilaçalr nedir

l.gif
i.gif
m.gif
b.gif
u.gif
r.gif
g.gif
empty.gif
[/url][/IMG]

ayyy canim yaaa kiyamam hemende yaparmis coook tesekkur ederim canim ellerine saglik cok guzel olmussssŞeniz

X