Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

simgecim, adet tarihlerinde oluyo ağrı adet ağrısına benzer şekilde , normal canım merak etme..

sağolun kızlar ya,valla herşeyi takar oldum.ne kadar stres yapmayım desemde şu 14 hafta geçene kadar ölüp ölüp dirilcem sanırım.

ŞEN deneyimine ihtiyacım var... benim 3 gündür kasıklarıma şiddetli batar giriyo bıçak saplanır gibi sendede olmuşmuydu gece yatamıyorum dönemiyorum kalkıp yürüyemiyorum bile oturamıyorum ağrılardan... yorumunu bekliyorum dr.umu arayayım mı acep

Hepinizin ismini yazmak istiyorum:tomato: ama sizden dayak yamekten korkuyom klava: ne yapayim yaaaa vakit gecmiyo isserinde:umursamaz: ve acimmmmmmm cokacimcoookcokacimcoook

çalıkuşum bunlar süper olmuşlar ellerine sağlık kuşum yaa valla harikalarrkaydirigubbakcemile3a.s.

sağolun kızlar ya,valla herşeyi takar oldum.ne kadar stres yapmayım desemde şu 14 hafta geçene kadar ölüp ölüp dirilcem sanırım.

ah simgecim keske bu stresler 16 haftada gecen cinsten olsa o zamanda neden kımıldamadı llahım esirgesin :Saruboceq: rabbim kimseyi evladıyla sınamasın :Saruboceq:

ah simgecim keske bu stresler 16 haftada gecen cinsten olsa o zamanda neden kımıldamadı llahım esirgesin :Saruboceq: rabbim kimseyi evladıyla sınamasın :Saruboceq:

of doğru ya,dr. 14 haftayı geçirince rahatlıcaz dedi de ondan diyorum,şimdiki hedefim 14 hafta yani.sabah dr. kontrolü var yine,nasıl korkuyorum anlatamam.

celencim nasılsın... ya benim oğlanın yüzünde minik minik sivilceler var napcam.. yeni yeni oldu anlamadım neden ki. olur diyorlar ama var mı bir çare:))

of doğru ya,dr. 14 haftayı geçirince rahatlıcaz dedi de ondan diyorum,şimdiki hedefim 14 hafta yani.sabah dr. kontrolü var yine,nasıl korkuyorum anlatamam.
simgecim o msj o kadar deildi yavrum cemre elini bi attı silmiş hepsini bende bakmamısım:kedi:
canım 14, haftadan sonra neden kıpırdamadı kıpırdanmaya baslayınca neden az oynuyo doğuma yakın doğumda bisey olursa korkusu hatta doğsa bile hep bir korku :çok üzgünüm: ben 10 aydır içmde kaybetme korkusuyla yasıyorum.burnu aksa hapsursa öksürse hep bişi olucak gibi gelio :çok üzgünüm: kaybetmeye o kadar alısmısız ki :çok üzgünüm: allahım ayırmasın :Saruboceq:

bu kadar yazılanı nasıl sildi bu kız yaw :uhm: kaydirigubbakcemile3
celencim nasılsın... ya benim oğlanın yüzünde minik minik sivilceler var napcam.. yeni yeni oldu anlamadım neden ki. olur diyorlar ama var mı bir çare:))

cok normal nazlım..sütün yağlıdır..o da sivilce yapıodur..baska bişey veriyomusunuz?su veya şekerli su?sarılık olmadı dimi efe bey :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…