Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Doktoru aradım sekreteri daha dra sormadan ister aynı saat ister farklı saatte al dedi kafasına göre.. Öyle yapıyım ozaman bende 12saat arayla bende kararsız kalmıştım iğne tek başına yetmezse diye aynı saat mi alsam diye saol
canım bende sabah 11 gibi iğne vurup akşam 20:00 gibi coraspini alıyorum.Önceki hamileliğimdede öyle yapmıştım.Tabi karar senin.

Bu topikle tanışalı yıllar oldu. Hala aktif olmasına çok sevindim. Çok şey öğrendim buradan, buradaki arkadaşlardan. Güzel dostluklarımız oldu, telefon nolarımızı aldık, hala görüşüyoruz. Seni anlayan, aynı sıkıntıları yaşamış kişilerle konuşmak iyi geliyor insana. Birlikte dualar ettik. Dr larımızın dediklerini paylaştık. Şuan hepimizin 2,5- 4,5 yaş aralarında çocukları var. Allah sizlere de nasip etsin. Yüzünüzü güldürsün. Son söylemek istediğim şu ki: sakın umudunuzu kaybetmeyin, Allah mükafatınızı veriyor.

Bana o sekilde kullandirmisti doktorum. O zaman bu topikteki arkadaslarda sabah-aksam seklinde kullaniyordu. Sene 2013-2014 :))
Aklinizda olsun, aksam igne yapacaksaniz, saat 8 den sonra ypmiyorlardi. Bazilarinda gece burun kanamasina sebep oluyordu....
Aa bilmiyordum hiç öyle burun kanaması falan yaptığını ama iğneyi öğlen aspirini akşam kullanıyorum sadece arada 8 saat yok onuda düzene sokmam gerekiyor çünkü iğneyi öğleden sonra alıyordum aspirin geceye denk geliyo bu sefer 8 saat olursa iğneyi öne çekmem gerekecek oyüzden

Bana o sekilde kullandirmisti doktorum. O zaman bu topikteki arkadaslarda sabah-aksam seklinde kullaniyordu. Sene 2013-2014 :))
Aklinizda olsun, aksam igne yapacaksaniz, saat 8 den sonra ypmiyorlardi. Bazilarinda gece burun kanamasina sebep oluyordu....
Aa bilmiyordum hiç öyle burun kanaması falan yaptığını ama iğneyi öğlen aspirini akşam kullanıyorum sadece arada 8 saat yok onuda düzene sokmam gerekiyor çünkü iğneyi öğleden sonra alıyordum aspirin geceye denk geliyo bu sefer 8 saat olursa iğneyi öne çekmem gerekecek oyüzden

benim opu dan sonraki 3 . günüm karnımda şişlik ve ağrı var üst karında dokununca bile ağrı oluyor.gaz da cabası..merkez normal dedi bu şekilde devam edersem transferi ertelerim belki:KK43:(

Ahhh nekadar guzel bi mucize bi rabbim bizede nasip etsin bende gecen persembe doktora gittim kalp atisi baslamis sata gire 8 haftalik ama daha kucuk dedi doktor yeni baslamis kalp atisi dedi fraxaparine ve coraspirin kullaniyorum haftaya persembe yine gidicem ya durur yada devam eder dedi doktor ins bu igne banada bu micizeyi yasayir ama iki gundur cok az kahverengi akintim oluyo dinleniyorum
Aminnn insaallah canm rabbim sizede nasip etsin yasatsin o guzel gunleri ins..Ne durumdasin epeydir girmiom siteye msjni yeni gordum umarim senn mucizende seninledir

İğne kullanmanıza rağmen mi kaybettiniz düşük mü oldu yoksa kalbi mi durdu kahve akıntım var demişsiniz ondan mı oldu diye merak ettm Rabbim sabır versin
Zaten igneyi kalbi attigini gordukten sonra kullandim persembe ilk ignemi vurdum cuma ikinci cuma aksami kahve akinti
Geldi hastaneye kostum kalbine baktilat atiyor ama tabii 8 haftalik gibi guclu degil bekleyip gorucez denildi cumartesi hic kahve akinti kanama olmadi pazar sabahtan tekrar kahve akinti aksama dogru kirmiziya dondu pazar aksami sabah kadar agri cektim pazartesi tekrar kontrol icin. Randevum aldim orandevu saatine kadar zaten et gibi kirmizi parcalar geldi anlamistim dusugun basladigini agrim devam etti tekrar baktilar evet kalbi durmus dusuk baslamis bekliycez ve cumartesi en son keseyi dusuk yaptim yarin tekrar tandevum var bakalim nasip degilmis obur ay tup bebek tedavisini basliycam cunku bu benim 6. Bebek kaybim

Zaten igneyi kalbi attigini gordukten sonra kullandim persembe ilk ignemi vurdum cuma ikinci cuma aksami kahve akinti
Geldi hastaneye kostum kalbine baktilat atiyor ama tabii 8 haftalik gibi guclu degil bekleyip gorucez denildi cumartesi hic kahve akinti kanama olmadi pazar sabahtan tekrar kahve akinti aksama dogru kirmiziya dondu pazar aksami sabah kadar agri cektim pazartesi tekrar kontrol icin. Randevum aldim orandevu saatine kadar zaten et gibi kirmizi parcalar geldi anlamistim dusugun basladigini agrim devam etti tekrar baktilar evet kalbi durmus dusuk baslamis bekliycez ve cumartesi en son keseyi dusuk yaptim yarin tekrar tandevum var bakalim nasip degilmis obur ay tup bebek tedavisini basliycam cunku bu benim 6. Bebek kaybim
Umarım Rabbim tez zamanda gönlünüzün dilediğini verir

Çok üzüldüm Rabbim tekrardan en hayırlı ve sağlıklı şekilde nasip etsin inş. 6 kaybında böyle düşükle mi oldu birde iğneye niye okadar geç başladınız Dr bana adetin 1gün gecikse kan ver gebelik varsa hemen iğneye başlıyacsz demişti

Cok üzüldüm Rabbim tekrarini yasatmasin inşallah hemen hamile kalir da saglicakla alirsin kucagina. Rabbim hepimize sabir versin...

geçmiş olsun çok üzüldüm aynı şeyleri kendimde yaşadığım için o günlerim aklıma geldi benimde 7 kaybim oldu şuanda ecopirin ve folik asit kullanıyorum inş Rabbim hayırlı ömürlü evlatlar nasip eder hepimize

Kızlar bildiğiniz gibi bana bütün ısrarlarıma rağmen 6 kadın doğumcu ve 6 hematolog kan sulandırıcı iğne vermemişti. Hep bebeğe bir şey olacak diye korktum iğne verecek doktoru bulmaya çalıştım olmadı. Vermediler 3 gen mutasyonunu önemsemediler. Ve riskli gebelik uzmanına gittim ki rahmi besleyen damarda sorun var acil iğneye başladık. Size iğne verecek doktoru bulun diye buradan defalarca yazdım, ama ben geç buldum mücadelem 20 hafta sürdü. 2 doğum parası kadar para döktüm bu haftaya kadar o doktor senin bu doktor benim derken. Maddi manevi yıprandım, herkes ayda bir kontrole giderken ben çoğu zaman haftanın beş günü hastanelerdeydim kafamda sürekli şüpheler vardı çünkü. Geç oldu ama nihayet iğneyi yazdırdım.

• Beğen
Reactions: eoe
inş guzel haberler alırız iğne kullanmaya başladınız mi
Evet iğne clexane0,4 kullanıyorum. bir de coraspin 100 mg. sabah iğneyi vurulup ,akşam aspirini içiyorum.ama adana acıbademle ilgili kk de çok olumsuz yorumlar okudum çok korkuyorum haftaya cuma test günüm..transferimin 3, günü bugün.embriyo kaldı mı,dondurulabilir mi güya arayıp bilgi vereceklerdi ses yok:KK43:(

Evet iğne clexane0,4 kullanıyorum. bir de coraspin 100 mg. sabah iğneyi vurulup ,akşam aspirini içiyorum.ama adana acıbademle ilgili kk de çok olumsuz yorumlar okudum çok korkuyorum haftaya cuma test günüm..transferimin 3, günü bugün.embriyo kaldı mı,dondurulabilir mi güya arayıp bilgi vereceklerdi ses yok:KK43:(
canını sıkma iyi düşün ki iyi olsun dondurmus olsalardi bence kesin para için ararlardı

X