Kan grubu diyeti hakkında

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum.. eğer böyle bir konu daha önce varsa iletirseniz çok memnun olurum..

Sorum kan grubu diyetiyle ilgili. Hanımlar kan grubumuz aslında hangi besinleri daha çok tüketmemiz hakkında bilgi veriyor. Benim kan grubum 0 pozitif.

Boyum 158 ve kilom 60 a ulaştı

56 kiloyken çok mutluydum ve minimum 53 kiloya maksimum 48 kiloya düşmek istiyorum. Fazlalıklarım daha çok basen bölgesinde maalesef ve gitmek bilmiyorlar...... Bana yardımcı olabilecek var mı acaba? :)

Ben daha önce uyguladım ve çok memnun kaldım
Hala bazı besinleri yemiyorum
Kilo gidiyor gerçekten
Şimdi karışık besleniyorum
Kan grubun iyi et senin için enerji bana yaramıyor uygularsak faydasını gorursun

Ya benim de kan grubum A (+) pozitif... Mesela 20 lik diş çekiminden sonra sürekli süt içebildim ve sütlü çorbalar içtim bu şekilde nerdeyse aralıksız 1 hafta beslendim ve sonuç olarak kabızlık yaşadımBunun kan grubuyla alakalı olduğunu söylediler bana da o yüzden ben mesela fazla süt ve süt ürünleri aşırı kullanmamaya özen gösteriyorum ve bana zeytinyağı çok iyi geliyor metobolızmam ınanılmaz calısıyor tabı bunuda abartmadan kullanmak lazım

Kan grubu diyetini düzenli olarak uygulayan bir kız kemik erimesi yaşamaya başladı. Uygulamayın. Sağlık açısından çok tehlikeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…