Anket Kampanya: İçlerinden biri sitemizde yazacak olsa bu ....

İçlerinden biri sitemizde yazacak olsa bu ....

• Ayşe Arman olsun isterdim.

OY: 17 11,7%
  • Gülse Birsel olsun isterdim.

OY: 75 51,7%
  • Pakize Suda olsun isterdim.

OY: 41 28,3%
  • ben olurdum. Bana köşe açın.

OY: 12 8,3%

• Ankete Katılan
    145
Pakize Suda'nın yazılarını da çok severim ama nedense Gülse Birsel benim için özel biri,o yüzden oyum Gülse'nindir,bende yazardım ama çok para isterim sonra öyle ha deyince yazı yazamam,ortam güzel olacak,müziğim,tüttürdüğüm bippp,kötü alışkanlıkla ya o nedenle sansürledim gençlerin zihinsel ve fiziksel gelişiminde olumsuzluk unsuru olmak istemem:1closedeyes:
birde acıların kadını Bergen modunda olmam lazım,o zaman bir yazarımki kağıt yetişmez:Roflol:

Pakize Suda lütfensengözlerimebaksanab

La kuzu kapama Pakize abla bu aralar jüri üyeliği yapıyor ya biraz sinirleri gergin kanımca,olana olmayana köpürüyor,bir ipte iki cambaz yürümez,ya biz Pakize'nin tozunu attırırız ya o bizim:Roflol::Roflol:

tabikide gülse birsel cok sefiyom karıyı ya :asigim:isterim isterim gülse birseli isterim hadi hadi yazsın :Roflol:

ben hiçbirini istemezdim illa biri gelecekse de pakize suda hiç gelmesin yazdıkları anlamsız abuk sabuk

gülse birsel :asigim:
ee Kazen ağbe nolcak simdi gelio mu gulse :sm_cool:
e biz ne istedik de sen yapmadın dime öle yazmıssın topike vala ben bilmem :1closedeyes:
gülse gülse :asigim:
bayılıorum o kadına kurbaga gıbın bisey yerim onu yerim yerimmm Şeniz

ayse armanın cok taraflı olduğunu düşünüyorum. gülse birseli tercih ederim..

Pakize suda yi isterizde isteriz,cok super yazilari var kanimca,bayilirim pakizeye.

1 sene olmuş konu açılalıııı
gülse birsel istiyoruuuuuztatlicadiarzu

ben yazimm bana köşe verinnn sırnaşık şeysırnaşık şey

tamam köşe başıda olurrr

ama ben şaka yapmıyorum ciddiyim a.s.

Kesinlikle böyle birşey olsa Pakize Suda olsun isterdim..Hastayım onun sevecenliğine ve düşüncelerine ya :asigim:

X