Kaliteli Adamlar

Kalite mi dedin, erkeklerde mi, hani nerdeeee...

Valla mutlaka vardır ama tabii ki her kaliteli sey gibi azdır...

Senin anlattığın düşük seviyeli profildeki erkekler çok demiycem zira tonlarca ve etrafimizdalar, heryerde...

Yani tatlım bu tipler hepimize denk geliyor ve ne guzel ki uzak durmayı basarmışsın. Allah ıslah etsin ne diyelim. Biz saglam durdukça eş ruhumuz bizi bulacak ben buna inaniyorum. Bu tuhaf tipler de saklambac oynamaya devam edecekler eğer kendilerine gelmezlerse...

Ben de buna inaniyorum.

Canim turunun son ornegini ben kaptim ama bi 15 ve 20 yil sonra kaliteli 2 adam cikacak yani hazirliyorum suan onlari :KK70: ama daha kucukler ablasi ozamanda kime kismetse artik yasadi o kizlar,kadina deger veren merhametli iki ogul buyutuyorum ins.

Cok tatlisiniz. :KK200:

Ne mutlu onlara ki boyle guzel bir anneleri var. :super:

Kaliteli adamlar var tabiki
Ama bu sizin cabanizada bagli
Esim benimle masaya oturdugunda 30 dk sonra kacip giderim diye dusunmus.
Oysa o 30 dk da ben evlenecegimi anlamistim hayran kalmistim en onemlisi saygi duymustum
Insan bi tek kendi cabasiyla iyi es olamiyor bence, gerisi tamamen kendi eseri ama iyi bir cift olabilmek iki tarafa da bagli. Lutfen moralinizi bozmayin yillarca karsima bu tipler cikti simdi utaniyorum onlara harcadigim enerjiye.

Umarim benim de karsima cikar kaliteli bir adam.

Yay burcu mu acaba:KK53:
Çünkü tıpatıp anlattığın tarzda biriyle ben de flört etmiştim. Çekilir dert değil cidden.
Valla benim de kaliteli erkeklerin var olduğuna inancım baya azaldı çevreme bakıyorum da bulanlar nasıl buluyor anlamıyorum ki:super:

Aynı durumu bende yaşadım her yerden sildim ama bana da utanmadan yazmış geçen gün. Hem sevgili olmak istiyor hem de sosyal medya da bi dünya kadın ekliyor bende aşırı soğudum ve görüşmüyorum. Kaliteli erkek pek kalmadı kalanı da bana denk gelmedi geleceğini de hiç sanmıyorum

Yay burcu mu acaba:KK53:
Çünkü tıpatıp anlattığın tarzda biriyle ben de flört etmiştim. Çekilir dert değil cidden.
Valla benim de kaliteli erkeklerin var olduğuna inancım baya azaldı çevreme bakıyorum da bulanlar nasıl buluyor anlamıyorum ki:super:

Yengec burcu :KK47:

Ya BEBISIM demek geldi icimden cunku cok haklisin AMA bence artik biraz pozitif olmali ve karsimiza hep iyi insanlarin cikacagini dusunmeliyiz iyimser olmaliyiz ki etrafa yaydigimiz enerjimiz duzelsin ve bize de oyleleri denk gelsin tabi ki saf olmak aptal olup defolari gormezden gelmek diil dedigim

Evet. Kendi duruşunu, davranışını, takıldığın ortamları ve istemeden verdiğin mesajları sorgula

Farkında olmadan yanlış davranıyor olabilirsin.

İnsanlar biz nasıl izin verirsek öyle davranırlar bize

Aslinda cok haklisiniz. Bu adamda nasil bir izlenim biraktim ki bana hala ara ara yazabilme cesaretini sergilebiliyor?

Bakis aciniz hosuma gitti. Tesekkur ederim.

Ya BEBISIM demek geldi icimden cunku cok haklisin AMA bence artik biraz pozitif olmali ve karsimiza hep iyi insanlarin cikacagini dusunmeliyiz iyimser olmaliyiz ki etrafa yaydigimiz enerjimiz duzelsin ve bize de oyleleri denk gelsin tabi ki saf olmak aptal olup defolari gormezden gelmek diil dedigim

Peki, o halde 2019'a tum karamsarligimi bir kenara koyup guzel dusuncelerle girecegim. :KK66:

7 yıl bir öküzle yaşamışım ve bu öküzden 2 çocuk yapmışım.
Kendisinin öküz olduğunu, boşandıktan sonra karşıma inanılmaz tesaadüf şekilde çıkan şimdi ki nişanlım sayesinde anladım. Ben bütün erkekler evli olduğum adam gibi sanıyordum, meğer analar neler doğuruyormuş.

Kaliteli insanlar hala var, ben 32 yaşımda tanıştım size daha erken denk gelmelerini dilerim.

7 yıl bir öküzle yaşamışım ve bu öküzden 2 çocuk yapmışım.
Kendisinin öküz olduğunu, boşandıktan sonra karşıma inanılmaz tesaadüf şekilde çıkan şimdi ki nişanlım sayesinde anladım. Ben bütün erkekler evli olduğum adam gibi sanıyordum, meğer analar neler doğuruyormuş.

Kaliteli insanlar hala var, ben 32 yaşımda tanıştım size daha erken denk gelmelerini dilerim.

Cok tesekkur ederim. Umarim ben de sizin gibi sansli olurum bu konuda.

En guzel mutluluklar sizin olsun.

Ya bu işler bu enerji işiyle mi oluyo harbiden. Nedense hiç inanasım gelmiyo benim:KK43:

benim bu olaya bakışım farklı tabiki istisnaları hariç tutuyorum ama izlenimlerim şunu söylüyor bana bayanların hoşlandığı tipler genelde ağzı laf yapan kendine özgüvenli biraz şımarık ukala hatta maço serseri görünüş şık giyim karizma girişken paralı ve eğitimliyide eklersek bu tarz erkeklere geneli ilgi duyuyor genç kızların bu tiplerinde geneli flörtöz oluyor her bayanın dikkatini çekebildikleri için kıymet bilmiyor kendilerinden çok değer vermiyor kaybetme korkularıda olmuyor
ama hani efendi ağır başlı merhametli gözleri fıldır fıldır olmayan hatta biraz sert kibarlığı becremeyen evcimen biraz utanganç ağzı laf yapmayan dikkat çekmeyen süslenmeyi bilmeyen bu tarzlar da tam işte çocuklarımın babası olacak dedirtten cinsten doğru adam oluyorlar

X