Göz Makyajı Kalın Kaş İçin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Bumbleroot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
139
8
Arkadaşlar kaşlarımı kalınlaştırmak istiyorum sarımsak falan denedim ama bir türlü isteğime ulaşamadım. operasyon dışında(ektirmek,kontür vs) bildiğiniz doğal ve kesin bir yöntem var mı ??

bende her hafta kaşımı aldırıodm baktım çok inceldi şimdi 3 haftada bi aldırıorm.. her aldırdığmda da bi sıra bırktrytm yoksa kalınlaşmyck gbiii :44:

bende her hafta kaşımı aldırıodm baktım çok inceldi şimdi 3 haftada bi aldırıorm.. her aldırdığmda da bi sıra bırktrytm yoksa kalınlaşmyck gbiii :44:

canım ben aldırdım bi kere incecik yapıyor kuaförler(tabi şeklinden dolayı bi türlü adam olmuyor) şu anda hiç aldırmıyorum şöyle diyim ön tarafları incecik kuyruk kısmı kalın kaşlarımın çok kötü. Ön kısımlarını kalınlaştırmaya çalışıyorum, boyu da kısa kaşım berbat yani:105::105::105: özel yaptığın bir şey var mı kalınlaştırmak için

aaa senin kaşların o zamn baya ince sanırım :/ yıllar öncee sarımsak sürmştm öle kalınlaşmıştı snra kuaför yine inceltmşti.. yalnız sana pek faydası olmamış... kuafrler zaten aldkça alıolar kaşıma grmeyin desemde...

Ama suan hiçbşy kullanmıyorum ölee saldım kaşlarımı şimdilk bakalım 3 hftadr zar zor tutyorum kendimi aldrmamak için

çok seyrek kaşlara sahip olanlar jiletle alıyolar bikaç defa tabi kaşsız durmamak içinde kaş çizdiriyolar
kötü durur gbime geliyor ama yapan bikaç kişi duydum iyi cesaret gerçekten

çok biçimsiz :// benimki almadan bile kötü

çok seyrek kaşlara sahip olanlar jiletle alıyolar bikaç defa tabi kaşsız durmamak içinde kaş çizdiriyolar

ben küçük küçük tüyleri jiletledim canım, yani jiletin bıçağını çıkarıp üstünden aldım öyle komple jiletlemem ama bi faydası olmadı gibi

evet bnde duymuştm aslında ölee yapmak lazım amaa bi süre jiletledkten sonra ewden çıkmamak gerek

ben de çok yapmak istedim amaa cesaret edemedim acıkcasıı

evet bnde duymuştm aslında ölee yapmak lazım amaa bi süre jiletledkten sonra ewden çıkmamak gerek

ben de çok yapmak istedim amaa cesaret edemedim acıkcasıı

kaşımın tamamına birden hayatta yapamam bende ama şey düşündüm böyle üstten alttan azar azar deneyip yapmaya çalışayım

Merhaba yeterli yorum yayinlamadigim icin ozel mesajina cevap veremedim kusura bakma :) acikcasi kaslarim icin ozel bisey yapmadim ama kuafore gitmeye inanilma üşenen bir insan oldugum icin kaslarim cok cikiyor tekrar sekil vermek kolay oluyor bide son 5-6 aydir kas kalemiyle dolduruyorum kaslarimi. Çenemde de hic bir estetik yok dogal hali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…