Çocuğum sınıfında ki hiperaktif olan çocuktan şiddet görüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin gibi gereksize binlerce küfür mü edecektim ? fazla gaza gelmişsin cidden. Seninn iğrenç b*k bağlamış ağzınla cevrendekilere yazık asıl. Çocuğuma da bana da kurban olll sen ucubeee defol 🤮🤮🤮 suratına senin. İğrenç insan . Herkes senin gibi iğrenç küfürler etmek zorunda mı? Pisliginide al defol süper basmisim kuyrugunaa kudurdunn.
Sen psikopat oğlunu pohpohlayıp burada otizimli annelerin canını yakacak sözler sarf ettiğin için o hakaretleri işittin.
Uslubunun rahatsız ediciliğini bir çok insan dile getirdi ve bana kaç defadır yazdığın hakaretlerin hiç birini üzerime alınmadım, yanıtlamadım dahi. Fakat sen gülerek seni kudurttum falan edalarındasın gerçek bir ruh hastasısın.

Sen psikopat oğlunu pohpohlayıp burada otizimli annelerin canını yakacak sözler sarf ettiğin için o hakaretleri işittin.
Uslubunun rahatsız ediciliğini bir çok insan dile getirdi ve bana kaç defadır yazdığın hakaretlerin hiç birini üzerime alınmadım, yanıtlamadım dahi. Fakat sen gülerek seni kudurttum falan edalarındasın gerçek bir ruh hastasısın.
Evet kudurdun defol şimdi başka yerde kudurmaya devam et . Senin o b*k bağlayan agzindaki hakaretlerı asıl ben üstüme alinmiyorum aynen sana iade ediyorum kimin canı yandiysa UMRUMDA BİLEE DEGGİİİLLLLL Daha az bile söyledim soylenecek çok şey varda ayrıca uslubumdan kimse rahatsız olmamıştı ama sana iyi dert oldu

Evet kudurdun defol şimdi başka yerde kudurmaya devam et . Senin o b*k bağlayan agzindaki hakaretlerı asıl ben üstüme alinmiyorum aynen sana iade ediyorum kimin canı yandiysa UMRUMDA BİLEE DEGGİİİLLLLL Daha az bile söyledim soylenecek çok şey varda ayrıca uslubumdan kimse rahatsız olmamıştı ama sana iyi dert oldu
Tamda bu yüzden hala sana karşı sarf ettiğim tüm argo kelimelerin arkasındayım .
Yazdığım yorumu bir kere dahi düzenlemedim fakat sen senin deyiminle "kudurduğun" için sürekli ekleyip çıkartma yapıyorsun heheeh aşağılık mahluk seni🥰💋

En başta da dediğim gibi tam bir drama queensin. 🤦 Gerçekten senin gibi aşağılık insanlardan korkulur korkunç ve aşağılık bir karakterin var.
Ne mutlu bana 😂uslubumdan kimse rahatsız olmamıştı ama sana iyi dert oldu çok mutluyum şuan 😂 yüzsüz gibi hâlâ yazıyor ya.

Ee umrumda olduğunu falan mı sanıyorsun.
Senin ağzınla cevap vereyim :)
Kuyruğunu kıstırarak cevap vermek yok ama? Otizmli veliye yaptığın gibi bana da mı yalan söyleyeceksin ? 😅
Anlat heyecanlı oluyor, buradan sonra nereye gidip drama yaratıp ağlayacaksın mağduru oynayıp 🥹😅

Senin ağzınla cevap vereyim :)
Kuyruğunu kıstırarak cevap vermek yok ama? Otizmli veliye yaptığın gibi bana da mı yalan söyleyeceksin ? 😅
Anlat heyecanlı oluyor, buradan sonra nereye gidip drama yaratıp ağlayacaksın mağduru oynayıp 🥹😅
Seni bu kadar ne ilgilendirdi niye dert oldu sana bu kadar hasta mısın sen tövbe tövbe kaybol giitttt kuyruk acini baska yerde yasa canı yanan kuyruk acılılarinida al defol 😂 sen kim koopppeeekkkkkk

Son düzenleme:
Evet bu ısırma olayı durumları degistiririr yani. Diş geçirmek değil ki bu. Karşılıklı anlayışlı olmaya çalışin.
Isırma olayı artık son raddelerde oğlumun kendini korumak amaçlı seçtiği bir yoldu. Ben doğru demiyorum biz o dönem gerekeni yaptık ve devamı gelmedi. Ayrıca ben görmedim ısırık falan öğretmenimiz dedi , ısırmış biraz ilerlerse kanayacak derecede olabilir , ben uyardım sizde evde uyarır misiniz kendini başka şekilde korusun dedi. Annesi konusunu dahi açmadı sizce neden ? Çocuğum okula başladığında vurmanın dövmenin ne olduğunu bilmiyordu. Bu Çocuk ona vurunca aglamiyormus bile öğretmenine sariliyormus sessiz agliyomus çok sessiz ama kendini korusun sessiz oldukça daha çok üstüne geliyor dozunu arttırıyor , iteklesin bagirsin gerekirse karşılık versin dedi öğretmen ilk gunler tabi biz git ısır demedik sonucta o dönem 4 yaşındaydı benim oğlumda. Bir sorunlu çocuk sayesinde öğrendi herşeyi maşallah

Çocuğum şuan gayet normal ne için ne desteği alacağım saka gibisiniz 😂 o çocuğun yaptıklarının yanında ısırması çok masum kalır.
Ne masumi hanimefendi kanatacak kadar isirmis diyorsunuz ? Ayy saka gibisiniz gercekten sizin gibi velilerle muhattap olmamak icin dua ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X