Kalıcı kızlık zarı yapanlar sonuçları paylaşabilir misiniz ??

Iyıce arastır cnm bu arada bende bursalı sayılırım orda dogdum büyüdüm

gelinlik melinlik ne konuşuyorsunsuz arkadaşım yok sevinç le giyemem edemem. sen tekmisin başına gelen azcık sağlam durun. sizinde bu dünyada imtihanınız buymuş. kadın 6 çocuklu 2. evliliği çatır çatır gelinlik giydi Çırağanlarda düğün yaptı size nolmuş. herşey o değildir. daha tanımadığınız sevmediğiniz birde sizi böyle kabul edeceğini düşünmediğiniz insan için kendinizi bu kadar yıpratmaya üzmeye değmez.

Ben bu formu uzun zamandır okuyorum. Herkes salca olmus. Ben dürüst olmayacağım kardeşim. Kim ne derse desin. Hani anlatanlar var ama aldıkları sonuc Ne?? Asagilanmislar tehtit edilmisler.Mutluluk için göze alicam bağzı şeyleri . Geçmişi silicem. Namus bekçileri uzaktan keyifli keyifli konuşuyor. Başlarina gelmeden bilemezler hiçbirşeyi. Ben şuan diktirmeye yada ilerde eşime yalan söylemeye çok mumeraklıyim zannediyorsunuz?? Ama bazen hayat bizi bu noktaya getirdiği için yapicak tek şeyde bu oluyor .

Bilmiyorum ki esnekmiydi değil mıydı biraz leke görmüştüm. ona söylemiştim adet kanindir demişti . Ben... neyse aklim a geldikçe kötü oluyorum onu hatırlayınca bana söylediklerini animsayinca ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…