Kalıcı kızlık zarı dikimi + Vajina daraltma istiyorum

Kızlar . Kızlık zarı ile daraltma aynı anda yapılmaz. Kim söylüyorsa yalan söylüyor boşuna daha fazla para vermeyin. Eğer normal doğum ile çocuk doğurmadıysanız zaten ihtiyacınız yok demektir. Vajin daraltma olayı kızlık zarından en az 3 hafta önce yapılan birşey o iyileşme süresinden sonra kızlık zarı yenilemesi yapılır. İki işlemin aynı anda olması yalandan başka birşey değildir çok araştırdım. Lütfen sizde paranıza sahip çıkın.

Daraltma islemini bende istiyorum mutlaka
Hazir zar da mi koysam ne....fantazi olur hem yillar sonra :)

Tek kat flep ve vajina daraltma bekaret problemine en iyi çözüm gibi duruyor, birçok yorum yazılmış bu konuda jinekolog araştırıyorum sonuç garantisi için arkadaşlar.
Ben sadece vajina daraltma istiyorum aynı doktoru düşünüyorum izlenim edindiysen yaz bana

Arkadaşlar bugün kalıcı flep kızlık zarı + vajina daraltma ameliyatı geçirdim, şu ana kadar problem yok, merak ettiğiniz detayları sorun

Merhaba gittiğiniz hangi doktordu
Ve evlendiniz mi işe yaradı mı işleminiz cevap verirseniz çok sevinirim

Merhaba işlemi yaptırdınız mı nerede yaptırdığınız
merhaba işlemi yaptırdınız mı nerede yaptırdınız memnun kaldınız mı kanamanız oldu mu aynı durumdayım sizinle yanıtlarsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…