Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

opppss ben geldm
Hosgeldin la sipaydiii.
Benm gulsenle isim olmaz gecen aksam sylediklerimi hatirla :KK14:
ben akşamdan beri buralardaym nazom önceki sayfalara bakarsan görürsün :) evt ya bni de baydı arada bi bakıorm bn de şimdi :KK53: bal mıyım ? oy utandım :KK17: sen de pek tatlısın nazo :) görüşemeynce özlüorum valla :)

Tisikkrlr kankeytam.
Bi ilac ictim felaket uykumu getirdi.
Ben uykuya geciyorum.
Yarin goruselim. Seni merk edyrum neler oldu neler bitti. Yarn anlatcaksin :KK14:

özelden msj atan arkadaşlarıma teşekkür ederim ama cevap yazamıyorum, çünkü msj sayım yeterli değilmiş!!!

evettt yıne ben:KK3:napıonuz sekerler :KK9:
hoşgeldin cnm :) napalım muhabbete devam sen naptın gezdin gezdin geldin dimi? :)
özelden msj atan arkadaşlarıma teşekkür ederim ama cevap yazamıyorum, çünkü msj sayım yeterli değilmiş!!!
cnm pardon? kim mesaj attı sana buradan?
güzel isim buldun :KK53:
çok yaratıcıyımdır kanka :KK51:
iyi akşamlar arkadaşlar..

nasılsınız ?
iyi akşamlar tatlm iyilk seni sormalı? :)

ama yarın velı toplantım var yıne okula gidicem ya pufff:KK51:

amannn cumartesi cumartesi bunlarda:KK19:

hoşbulduk teşekkür ederim iyim sükür olsun azcık uyumusum ters hareket yaptım galba bacagıma kramp girdi çok acıo onun dışında bişey yok :KK70: hayatınız nasıl gidiyor herşey yolundamı ?

bnm açımdan iyi allaha şükür :KK1:

hoşgeldin cnm :) napalım muhabbete devam sen naptın gezdin gezdin geldin dimi? :)

cnm pardon? kim mesaj attı sana buradan?

çok yaratıcıyımdır kanka :KK51:

iyi akşamlar tatlm iyilk seni sormalı? :)

yaratıcı ayfommm :KK54:

iyi akşamlar tatlm iyilk seni sormalı? :)[/QUOTE]

teşekkür ederim iyim ama bacam çok acıo kafam dagılsın diye sizlerle sohpete geldim :KK43:(((

X