Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

pattiiiiiiiiiiiiim :) nbr ya seni buralarda gören cennetlik :KK43:

hahayt aynen baya bi koyulaştırdık muhabbeti :KK51:

ooo pek iddialı bi giriş oldu :KK52: buyur gel hoşgeldn :)

selam cnm sen de hoşgeldn aramıza :)

evt tanışmıoruz ama nazoyu fln tanıosun sanırm diğer topicten :)

bebeğim :) iyilk seni sormalı? :)

bana pas vermedin küstüm :KK43: git güle güle :KK43:

yine mi? :KK70: çok monotonsun (diyene bak :KK53:)

olur mu kuzum ya ben yemek yemeye gitmiştim sen o ara gelmıssın görür görmez hmn yazdım seviom kız ben senı pas vermez olurmuyum :KK16: küsme bana :KK1: aglarım bakkk
:KK43:

tesekkür ederim...cok güzel dostluklar edinmişssinz bilgi paylasımları cok hosuma gitti. aklına takılan bi konuda binlerce kişiden fikirler geliyor bu cok güzel sayenizde cok sey öğrendim :)) teskkrler

olur mu kuzum ya ben yemek yemeye gitmiştim sen o ara gelmıssın görür görmez hmn yazdım seviom kız ben senı pas vermez olurmuyum :KK16: küsme bana :KK1: aglarım bakkk
:KK43:
tmm küsmedim, ağlama sen :KK43: neyse gidiomuşsun gece görüşürüz artık geldiğinde kuzm he bu arada sen de seviliosun <3 :)
tesekkür ederim...cok güzel dostluklar edinmişssinz bilgi paylasımları cok hosuma gitti. aklına takılan bi konuda binlerce kişiden fikirler geliyor bu cok güzel sayenizde cok sey öğrendim :)) teskkrler
rica ederiz de sen de katılsana muhabbete böyle övgü dolu sözler duymak mutlu etti bizi :) nasılsın? :)

tmm küsmedim, ağlama sen :KK43: neyse gidiomuşsun gece görüşürüz artık geldiğinde kuzm he bu arada sen de seviliosun <3 :)

rica ederiz de sen de katılsana muhabbete böyle övgü dolu sözler duymak mutlu etti bizi :) nasılsın? :)

:) iyiyim tesekkr ederim suan işteim bende calıyorum bi taraftanda nette geziniorum. sen nasılsın

geldi bi ara snra çıktı :KK53:
tüh ya :KK14: şimdi ne kaynatırdık o da olsaydı :KK53: bgn dersin yok dmi senin? (hoş olsa da bişe fark etmio da :KK53:)
:) iyiyim tesekkr ederim suan işteim bende calıyorum bi taraftanda nette geziniorum. sen nasılsın
benden de iyilk nolsun evdeym, biraz ders çalıştm snra attım kndimi pc başına :KK52: ne işle meşgulsün cnm?

X