Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

öğrencisin sanırım :) bende nişanlımla birlıikte unlu mamüller üzerine dükkanımız var oraya bakıorum o yapıo pastaları ben satıorm yiorum :))

bende katılmak istiyorum size
tabi ki buyur sen de gel hoşgeldn aramıza :)
öğrencisin sanırım :) bende nişanlımla birlıikte unlu mamüller üzerine dükkanımız var oraya bakıorum o yapıo pastaları ben satıorm yiorum :))
yok biyoloji öğretmneiyim bn cnm :) kpss çalışıorm işte belki bi umut atanırım die unlu mamüller mi ayyy çok severm hamur işlerini ben deeee

ballama ne? :) napim yavrum benzemez kimse sana.yı izliorum :) sen napıosun görüşemedk bugün hiç?

Dallama dyecektim ballama demisim pardon qeqwewew. (baalsin baaal)
Bende izlydum coook sikildim nese karabocek i izlerken seyfi d. Azitti. Baydiii. Kapattim bende.
Gelmedin nete. Gerci ogleden sonra bende takilamadim cok fazla

Dallama dyecektim ballama demisim pardon qeqwewew. (baalsin baaal)
Bende izlydum coook sikildim nese karabocek i izlerken seyfi d. Azitti. Baydiii. Kapattim bende.
Gelmedin nete. Gerci ogleden sonra bende takilamadim cok fazla
ben akşamdan beri buralardaym nazom önceki sayfalara bakarsan görürsün :) evt ya bni de baydı arada bi bakıorm bn de şimdi bal mıyım ? oy utandım sen de pek tatlısın nazo :) görüşemeynce özlüorum valla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…