Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

bana pas vermedin küstüm git güle güle

yine mi? çok monotonsun (diyene bak )

olur mu kuzum ya ben yemek yemeye gitmiştim sen o ara gelmıssın görür görmez hmn yazdım seviom kız ben senı pas vermez olurmuyum küsme bana aglarım bakkk

tesekkür ederim...cok güzel dostluklar edinmişssinz bilgi paylasımları cok hosuma gitti. aklına takılan bi konuda binlerce kişiden fikirler geliyor bu cok güzel sayenizde cok sey öğrendim :)) teskkrler

olur mu kuzum ya ben yemek yemeye gitmiştim sen o ara gelmıssın görür görmez hmn yazdım seviom kız ben senı pas vermez olurmuyum küsme bana aglarım bakkk
tmm küsmedim, ağlama sen neyse gidiomuşsun gece görüşürüz artık geldiğinde kuzm he bu arada sen de seviliosun <3 :)
tesekkür ederim...cok güzel dostluklar edinmişssinz bilgi paylasımları cok hosuma gitti. aklına takılan bi konuda binlerce kişiden fikirler geliyor bu cok güzel sayenizde cok sey öğrendim :)) teskkrler
rica ederiz de sen de katılsana muhabbete böyle övgü dolu sözler duymak mutlu etti bizi :) nasılsın? :)

:) iyiyim tesekkr ederim suan işteim bende calıyorum bi taraftanda nette geziniorum. sen nasılsın

geldi bi ara snra çıktı
tüh ya şimdi ne kaynatırdık o da olsaydı bgn dersin yok dmi senin? (hoş olsa da bişe fark etmio da )
:) iyiyim tesekkr ederim suan işteim bende calıyorum bi taraftanda nette geziniorum. sen nasılsın
benden de iyilk nolsun evdeym, biraz ders çalıştm snra attım kndimi pc başına ne işle meşgulsün cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…