Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

valla bunalıma girdim şimdi bak ya :KK17: gözümde canlanır koskoca mazi sevgilim nerede ben neredeyim :KK52: dilek taşı dinliyorum da bu arada :KK53:

sen neler yaparsın :44:

şuan malak gibi oturuyorum canım skıldı:KK1:
birazdan dizi film kitlencem valla:KK14:
okula gidip geliyorum arada
sevdiceğimle görüşüyoruz öyle zaman geçiyor

Son düzenleme:
şuan malak gibi oturuyorum canım skıldı:KK1:
birazdan dizi film kitlencem valla:KK14:
okula gidip geliyorum arada
sevdiceğimle görüşüyoruz öyle zaman geçiyor

ahh o okul yılları ne güzeldi vallahi ya :KK31: okul bitince çok kötü oluyo cidden.neyse ki ilk aşkımla evliyimde o yüzden çoook mutluyum allah bozmasın :KK52::KK52: bende kalkarım birazdan belki yemek yaparım :KK37:

Son düzenleme:
amin canım.darısı senin başına =D yok ya hiç içimde öyle bi istek yok 3 yıllık evliyiz herkes soruyo ama bende tık yok.annelikten çok uzağım ben ya =)) bi ara bi istemiş gibi olmuştum ama sonradan yine vazgeçtim.

amiinn canım
aaa niye kızzz sevmez misin çocukları yoksa gözünde mi büyüyo ona bakmak hayatın ona endeksli olcak snuçta :KK1:

amiinn canım
aaa niye kızzz sevmez misin çocukları yoksa gözünde mi büyüyo ona bakmak hayatın ona endeksli olcak snuçta :KK1:

evet hem öyle hem fiziğim bozulur falan böyle mal mal düşüncelerim de var :KK52: yok göbegim catlar yok kilo alırım falan da filan.bi de rahat gezip tozamam gibi şeyler de var.durmadan ertelemekteyim bakalım nereye kadar :KK1:

valla ne yalan söyleyim bana mutsuzluk gibi geliyo.sanki bebeğimiz olursa herşey değişir eşim beni sevmez onu sever ve daha mutsuz olurum gibi geliyo hep.belki eşimi kıskandığım için istemiyorumdur bilmiyorum bilinç altımda neler var =))

bnce eşin seni kıskanır ona vakit ayıramıcaksın çnkü :KK1::KK1:

X