Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Onemli degil canim .. :) bi turlu giremedim aralarina hic birinin :KK43: burda sansim iyi gider insallah :) adim kubra bu arada :) senin ki ne ?
evt yeni üyeler böyle sorunlar yaşıo die açtm bn de bu topiği zaten :) bak pembegelin de yeni ama kaynaştı bzimle baya :) ben de ayfer , bizimkiler arada ayfo der, terazi gacısı der değişio yani :KK53: 23 yaşındaym bursada yaşıorm ek olarak bunları söyleyeyim :KK53:

evt yeni üyeler böyle sorunlar yaşıo die açtm bn de bu topiği zaten :) bak pembegelin de yeni ama kaynaştı bzimle baya :) ben de ayfer , bizimkiler arada ayfo der, terazi gacısı der değişio yani :KK53: 23 yaşındaym bursada yaşıorm ek olarak bunları söyleyeyim :KK53:

ewet evet hiç yabancılık cekmedım sayenızde kuzum :KK9: napıosun?

Memnun oldum ayfercigim :) .. bende biraz oyle seylik var .. karsidan bisey gelmeyince hemen pes ediyorum .. :/ :KK43: .. sizler boyle cana yakin olunca benim icin hic zorluk olmaz heralde :)
ben de cnm :) ya şimdi burda belli bi süre sonra arkadaşlıklr dostluğa dönüo o yüzden kendini kabullendirmen zor olablio bak mesela bnm de burda tanışıp her gün görüştğm kızlar var görüşmeynce kendimi eksk hissediorm :KK53: yok yok gözün korkmasın bikaç güne kanka olursun sen de bzm ekiple :KK53:

Kizlar kusura bakmazsaniz benim cikmam lazim .. annemler cagiriyor .. :/ .. sonra gorusuruz insallah .. tanistigimiza cok memnun oldum .. :*** grsrz

görmedim :KK50: napim ya pc ile kanka olduk sabahtan beri ayrılmıo kucağımdan çok sadık yaa :KK52: seni sormalı sen neler yapıosn kuşum?

hmm olablr canm bazen bnde karıstırıyorum burayı ya yazılanları takıp etmek zor oluyo bazen :KK1: kız cok kucagında tutma cok zararlıymıs baska bi yere koy cok radyasyon yayıyo :KK50:napım ya bnde okula gittim geldım simdi de uykum gelene kadar netteyım :KK8::KK8:

X