Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Bugünkü mesaim bitmiştir haaatun kişilikler :KK51:
Akşam görüşmek üzere, şimdilik hoşçkalın.:KK54:

Oya Başarlık yapacağum. :KK51:
-Beni özleyin anacııııımmm, baaaayy :KK52:

iyiyim teşekkür ederm sen nasılsın tuttu frutti? :KK53:

ooo süpermiş baya baya halletmişsin hadi gözün aydın :) kal tabi şimdi çok heveslisindir al hevesini :) hakkın :)

ahahah :KK70: için fesat kızm boğalara kırmızı pelerin sallıolar ne sallıcaklar başka :KK70:

hevesten çok canım hırsız için endise ettiğimnden 3 gün ben 4 gün mişanlım şeklinde aklaım diyoruz malum eşyalar yeni ev boş bilindiği için korkuyoruz :)

23 canım evet okuyorm sen çalışıyo musn

ne okuyosun?yok ben çalışmıyorum canım.iki yıl muhasebe okudum şimdi açıktan 4 yıla tamamlamaya çalışıyorum.evliyim 3 yıllık istanbuldayım.takılıyorum kendi kendime :KK52: kendi kendimin arkadaşıyım vallahi.deminde gezdim tozdum geldim :KK49: tek başına da çok sıkıcı oluyo ama elim mahkum :KK1:

ne okuyosun?yok ben çalışmıyorum canım.iki yıl muhasebe okudum şimdi açıktan 4 yıla tamamlamaya çalışıyorum.evliyim 3 yıllık istanbuldayım.takılıyorum kendi kendime :KK52: kendi kendimin arkadaşıyım vallahi.deminde gezdim tozdum geldim :KK49: tek başına da çok sıkıcı oluyo ama elim mahkum :KK1:

aa yok mu kmse arkideş tek hayatta takılamam ben ya :KK1:
turizm okuyorm bnde canm

Son düzenleme:
X