Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

slm kızlar nasılsınız
iyiyiz çok şükür sen nasılsın? nasıl gidio düğün alışverişleri? :)
kalın kurdela kes ama tmm mı:KK52:
sıkıntı yok terazi gadınım.:KK51: blki bn sana yardım ederm la :KK53: boğayım nede olsa:KK53:
tamam istediğin kalın kurdela olsun :KK53: hahah etrafımı boğalar sardı hepinize kırmızı sallayıp kaçıcam en çılgın isteğim bu :KK52:

tamam istediğin kalın kurdela olsun :KK53: hahah etrafımı boğalar sardı hepinize kırmızı sallayıp kaçıcam en çılgın isteğim bu :KK52:

bitti tüm alışverişim bi halım kaldı onuda sona doğru alcam, hatta gerçen hafta çeyizimşi bile götürüp serdim artık kendi evimde kalmayı düşünüyorum haftada 3 gün falan :)

Vaaayyyy kırmızı mı çok seksii :KK53: Ama ne sallayacağına bağlı tabi:KK52::KK52:

bitti tüm alışverişim bi halım kaldı onuda sona doğru alcam, hatta gerçen hafta çeyizimşi bile götürüp serdim artık kendi evimde kalmayı düşünüyorum haftada 3 gün falan :)

ben en son 50 dıye sayıyordum ak sımdı 8 sene oldu zaman cok cabuk gecıyor tatlı heyecanlar onlar

ya geçmiş olsun hemen ilaç kullan vitamin al daha kötü olmadan , bende aynı işte iş güç uğraşıp duruyorum
Sağolasın canım benim. tedavimi yapıyorum ama sadece burun spreyi ile :KK53:
selam kızlar nasılsınız
Aa furittiii, tuttiii frittiiiii :KK53: Hoşgeldin canım..
ne elekçiliğimi gördn kızzz atarlıyım ben :KK60:
burdayım diğernden kaçtım :KK1:

Atarlı gacı :KK53: neydi o muhabbet kanka , keskin sirke falan kjdhfksdhfksjfh :KK53:

selam kızlar nasılsınız
iyiyim teşekkür ederm sen nasılsın tuttu frutti? :KK53:
ooo süpermiş baya baya halletmişsin hadi gözün aydın :) kal tabi şimdi çok heveslisindir al hevesini :) hakkın :)
Vaaayyyy kırmızı mı çok seksii :KK53: Ama ne sallayacağına bağlı tabi:KK52::KK52:
ahahah :KK70: için fesat kızm boğalara kırmızı pelerin sallıolar ne sallıcaklar başka :KK70:

iyiyim teşekkür ederm sen nasılsın tuttu frutti? :KK53:

ooo süpermiş baya baya halletmişsin hadi gözün aydın :) kal tabi şimdi çok heveslisindir al hevesini :) hakkın :)

ahahah :KK70: için fesat kızm boğalara kırmızı pelerin sallıolar ne sallıcaklar başka :KK70:

Sal pelerini yave. başka bişi salla :KK52::KK52:

X