Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

kndime gelmeye çalışıyorum yeni uyandm :KK1:
sabahki derse gidemedm:KK53:
ahahah şaşırmadım :KK53: sen mezun olamazsın cnm bnm en iyisi bırak okulu fln kasma yani :KK52:
iyidir cnm nolsun..
evde olduğum süre içinde kalkar kalmaz ilk işim kk'yı açmak oluyo ne hikmetse
:KK52:
aynen aynen :KK53: bağımlılık yapıor yahu.. bn de kahvaltmı yapıp etrafı topladktan snra geçiorm hmn pc başına :KK53: birazdan bana her şey yakışır da başlayacak böhöhöyt :KK37:

hay allah resmen hayat tarzımız bire bir aynı yahu, şaşırırorum bu kadarına da :) tmm burçdaşız fln da bu kdrı da bilmiorum ya :KK52:

bahaneni yesinler :KK53: bak seninle bi anlaşma yapalım bundan sonra da böyle sürekli devamsızlık yaparsan sana bi daha webcam açmam :KK19:

olum bana zulüm lan sabah erken kalkma insanı değilim ben 6da uyandım bi kendiliğimden dedim kalkıyım da zorlanmıyım 7 bçuğa kurmuştum alarmı anaaamm gel de kalk kalkabliyosan yataktan gözlerim dah da ağırlaştı :KK60: snra amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan dedim yattım uyudummm valla banane ya ben 2. öğretimim dalacm okuldailere de ne işim var karga pokunu yemeden okulda

olum bana zulüm lan sabah erken kalkma insanı değilim ben 6da uyandım bi kendiliğimden dedim kalkıyım da zorlanmıyım 7 bçuğa kurmuştum alarmı anaaamm gel de kalk kalkabliyosan yataktan gözlerim dah da ağırlaştı :KK60: snra amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan dedim yattım uyudummm valla banane ya ben 2. öğretimim dalacm okuldailere de ne işim var karga pokunu yemeden okulda
yok marmelat senden olmaz :KK53: zorlama şansını :KK53: annene söyle dürtükleye dürtükleye zorla uyandırsın seni, gerekirse başından aşağı su döksün :KK52:
ben şaşırmadım :KK51: heheheeh daha biçok ortak nokta olduğuna eminim (bi Serdar'da ayrılıyo yollarımız) :KK52:
yok ya serdar düşmanı gibi bi imaj verdm ama severm bn de dinlerim yani :) hatta oyun bölümündeki "şeytan diyor ki" oyununa senin yorumundn alıntı yapıp ben de cvp verdim şarkıyı devam ettirdim :KK52: bu arada başladı bana her şey yakışır türkmenistanlı bacı yarışıo bugün :) çok da havalı huh :KK12:

yok ya serdar düşmanı gibi bi imaj verdm ama severm bn de dinlerim yani :) hatta oyun bölümündeki "şeytan diyor ki" oyununa senin yorumundn alıntı yapıp ben de cvp verdim şarkıyı devam ettirdim :KK52: bu arada başladı bana her şey yakışır türkmenistanlı bacı yarışıo bugün :) çok da havalı huh :KK12:

yokkk cnm düşman gibi değilsin zaten,biçok şarkısını biliyosun hissettim onu :KK34: heheheh...
evet başladı,izliyorum bi yandan bende...

hadi len ben şimcik gdiyorm kahvaltı yapcem dizimi izlicem snra skype gelirim:KK54::KK55:
tmm afiyt olsn gel bekliorm :)
yokkk cnm düşman gibi değilsin zaten,biçok şarkısını biliyosun hissettim onu :KK34: heheheh...
evet başladı,izliyorum bi yandan bende...
yalnız milleti keklemeye çalışıo onu fark ettim :KK70: rusça hoşgeldin dicem dedi, iyi günler dedi bilmeyenler de yutmuştur :KK53:

o da ne alaka deli kız :KK1: güzelim Türkiye varken...
güzelim Türkiye? yeşilliğine, manzarasına, havasına, suyuna diyecek bişeyim yok lakin Türkiye'nin sonunu hiç de iyi görmüorum ben... işsizlik oranı, açlık sınırı, doğalgaz, elektrik, petrol, su her gün zamlanıo... hayat şartları giderek zorlaşıo.. fakir daha da dibe vururken, zengin malına mal katıo... bunları dşündkçe alayım sevdiceğimi de gidelm buralardn die dşünmeden edemiorum :KK14: efkarlandım... :KK14:

güzelim Türkiye? yeşilliğine, manzarasına, havasına, suyuna diyecek bişeyim yok lakin Türkiye'nin sonunu hiç de iyi görmüorum ben... işsizlik oranı, açlık sınırı, doğalgaz, elektrik, petrol, su her gün zamlanıo... hayat şartları giderek zorlaşıo.. fakir daha da dibe vururken, zengin malına mal katıo... bunları dşündkçe alayım sevdiceğimi de gidelm buralardn die dşünmeden edemiorum :KK14: efkarlandım... :KK14:

yinede Türkiye'den hatta İst'dan başka bi yerde yapamam sanıyorum ki...
herşey sevdiceğim değil ki...
ailem,arkadaşlarım,sevdiklerim,çevrem,ortamım... ve memleketim...
aaay yok ben almiyim,Allah korusun hatta :KK53:

X