Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

ahahah kyamam ya bn de bugün baya ders çalıştım kafam bi milyon gelişim psikolojisi ile matemtk çalıştm eee napcksın h.sonu? :)

yazık banaaa masallah ya allah emeklerını boşa cıkarmaz inş dersaneye gidiyomusun yoksa evde kendın mı hazırlanıyosun canım?
yarın dışarı cıkıcaz biraz kafa dagıtıcaz arkadaslarla ama pazar günü ygs de görev aldım 2 kurus para için sabahın köründe kalkıcam yıne insanoğlunun gözü doymuyo bi türlü

amin cnm bnm, evde hazırlanıorum. dershane sistematik çalışmayla oluo bnm öle değil o yüzden evde çalışmam daha mantıklı çünkü bi gün hiç cnm istemio hiç çalışmıorum, öteki gün bi asılıorum gün boyu çalışıorm fln çok dengesz gidio yani gez tabi ya burda hava çok kötü bütün gün yağmur yağdı, yarın da yağacak bi yere çıkamam ben gözünü toprak doyursun dermişim şimdi çeyiz parası mı biriktiriosun böyle beybi?

anladım canım iyi ya evde calısabiliosan ben hiç çalısamıyodum tek basıma illaki birinin dürtmesi lazım ceyiz parası biriktirmem lazım ama ben pek oralı deglm bi taraftan eliyo bi taraftan gidiyo bakalm nolcak :26:daha ceyiz adına hiç bişi yok simdilik sadece uzaktan uzaga plan yapıoz netten arastırabiliorum sadece nişanlımla farklı yerlerde olunca esya falan da bakamadık daha hiç hayırlısı bakalım

valla ben kendi kendimi gaza getiriorum, işe de yarıo alışverişi seviosun anladığım kadarıyla bi yandan gelio bi yandan gidio dediğine göre ama ufak ufak biriktirmen gerek 5 ay kalmış düğününe (tabi bnmkisi sadece tavsiye) düğüne yakın halledersiniz ya o kadar dert etme eşya işini nişanlın nerdeydi bu arada tatlm?

sevindim o zamn senin adına canm evet ya alışverişe bayılırımmama dogru söylüyosun dikkat etmem lazm artık sorumluluklarım arttı bi ara netteki alışveriş sitelerınden cıkmıyodum deli gbi olmustum allahtan nişanlım olaya el koydu bnde söz dinledm cok bişey almıyorum bu aralar antalyada canım nişanlım ahh ahh aklıma geldi bak yıne cok özledim keratayı

hahah ben de öyleydim zor tutuo insan kendini almamak için kerata demek allah iyiliğini vermesin ya güldürdün beni gece gece baya uzakmış ya keşke daha yakın olsaydı h.sonları görüşürdünüz hiç değilse

bende güldüm şimdi cok dogal oldum herhal evet ya cok uzak hem de yıllardır hep uzaktan uzaga yürütüyoruz inşallah su 5 ay gecsinde hayırlısıyla kavusayım bir an evvel aşkıma

bende güldüm şimdi cok dogal oldum herhal evet ya cok uzak hem de yıllardır hep uzaktan uzaga yürütüyoruz inşallah su 5 ay gecsinde hayırlısıyla kavusayım bir an evvel aşkıma
aynen iyi ama böyle ya, kasıntı olmaya gerek yok ama maaş. yine iyi yürütmüşsünüz nazar değmesin uzaktan ilişki yürütmek herkesin harcı değildir çünkü. zoru başarmışsınız takdir ettim şu an sizi ah şu 5 ay... o kdr beklemişsiniz o da gelip geçer ya çoğu gitmiş azı kalmış :)

Selam, iyi akşamlar.
Üye adınız ilgimi çekti, bir terazi burcu kadını olarak, selam vereyim dedim. :)

bilmiyorum ya ben buraya cabuk ısındım sanki yıllardır tanıdıgım arkadasımla muhabbet ediyo gbi hissediyorum bazen sağol tatlım ya evt cok şükür pek sorun yasamadık özleyınce daha kıymetli oluyo heralde evet sayılı gün cabuk gecer deyıp devam ediyoruz beklemeye

Selam, iyi akşamlar.
Üye adınız ilgimi çekti, bir terazi burcu kadını olarak, selam vereyim dedim. :)
iyi akşamlar hoşgeldin :) bi burçdaş daha geldi :) nasılsın?
sıcakkanlı insanlarız velhasıl kelam :) nazo kankam da olaydı iyiydi aslında onun da muhabbeti güzeldir :) hatta biz çoğu akşamlar msn.de falan konuşuoruz toplaşıp :) msn kullanıosan seni de alalım sohbetimize çünkü her zaman kk.da olamıoruz :)

sıcakkanlı insanlarız velhasıl kelam :) nazo kankam da olaydı iyiydi aslında onun da muhabbeti güzeldir :) hatta biz çoğu akşamlar msn.de falan konuşuoruz toplaşıp :) msn kullanıosan seni de alalım sohbetimize çünkü her zaman kk.da olamıoruz :)[/QUOTE]

kesinlikle öylesinz hadi ya süpermiş olabiler tabi mutlu olurum benı de aranıza alırsanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…