Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

k. çekmece sefaköyde oturuyorum. merter de çalışıorum.. nişanlımında ark var bi ayağımız bursada bizim. gelirsem görüşürüz inşallah.
valla geldiğinde haberim olsun görüşelim yani :) merter yakın sayılır bizimkilere, otogarın yakınlarında oturuo bnm ailem de :KK53: vay anasını sayın seyirciler çok şaşırdım şu an :KK52:

sende ist gelirsen forum da görüşürüz o zman :) en uğrak yer :)
aynen ya forum candır :) yakın zamanda gelmeyi düşünmüorum ama hiç belli olmaz :KK53: sahi senin bebiş vardı bide yanlış hatırlamıosam dmi? :)
bende ne calışılacak ders ne bakılacak cocuk yok ama büyük bi sorun gezecek bi yer de yok:KK9: cizredeym malum smdi bi olaya falan denk gelirim allah muhafaza :44:en iyisi bnde kırıp dizimi oturayım evimde :KK52::KK52:
ahahah kıyamam ya :KK53: aman ağzından yel alsın bence de evde otur. ya çok merak ettim şimdi, o tür olaylarla karşı karşıya kaldın mı hiç? canlı canlı o anları yaşadın mı? :26:

ahahah kıyamam ya :KK53: aman ağzından yel alsın bence de evde otur. ya çok merak ettim şimdi, o tür olaylarla karşı karşıya kaldın mı hiç? canlı canlı o anları yaşadın mı? :26:[/QUOTE]

yazık bana :KK5: cok dertliyim cok :KK50: ya bizim oldugumuz yerlerde direk olayı göremıyosun da sık sık biber gazına maruz kalıyoruz malesef
bazen de silah sesleri havai fişekler falan işte :44:

Eveet ya cok yorgundm canm dun :KK43:

hmm bende yapacak bişey olmayınca hep netteyım önceden faceden cıkmıyordum smdi de burdan cıkmıyorum can sıkıntıma birebir :KK9: malum dısarı da cıkamıyorum olaylar olaylar :44:bütün konular hakkında bilgim oldu heralde son birkaç haftada kadınlar kulübü sayesinde :KK9:

hmm bende yapacak bişey olmayınca hep netteyım önceden faceden cıkmıyordum smdi de burdan cıkmıyorum can sıkıntıma birebir :KK9: malum dısarı da cıkamıyorum olaylar olaylar :44:bütün konular hakkında bilgim oldu heralde son birkaç haftada kadınlar kulübü sayesinde :KK9:

Ayy haklısın canm yaa hep evde oturmaktan catlar ama ınsan :S allah yardmcn olsn vala. bende frsat buldkca gryrm ıste cnm

Ayy haklısın canm yaa hep evde oturmaktan catlar ama ınsan :S allah yardmcn olsn vala. bende frsat buldkca gryrm ıste cnm

bazen catlayacak kadar oluyorm ztn bazı günler sürekli kendimi tekrar ediyomusum gbi geliyo her gun aynı seyler
:44:yaz tatili gelse de gidip düğün hazırlıklarıma baslasam süper olacak artık :KK16:

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş. :) yurtdışından gelin geldim demişsin, almanyadan mı yoksa? genelde öyle oluo ya :KK53:

allah çocogunu ağız tadıyla büyütmeyi, analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
istanbulda nerdesin. nerden geldin yani hangi ülkeden. nrelisn

Amin, güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. İstanbul'un anadolu yakasında oturuyorum.
Genelde dediğiniz gibi Almanya'dan geliyorlar, ama ben biraz daha kuzeyden geliyorum :KK1: Norveç'ten :KK34:

X