Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

selam hanımlar... bende foruma katılalı epey oldu ama pek faal olamadım malesef. o yüzden bende yeni sayılırım :)
hoşgeldin cnm :) merak etme burdakilerle kısa zamanda kaynaşırsın umarım kalıcı olursun topicte :)
anladım canım, bişey daha sorayım aktif araç kullanıyor musun ?
evet kullanıorum :)
bursada nerde oturuyorsun . kasım ayında bursaya gelmiştim 2 kere .
nilüfer tarafındayım ben tatlım, bi daha yolun düşerse beklerim :) ne işin vardı buralarda?

umarım öyle olurum, kalıcı olmak için uğraşacağım eğer oğlumdan fırsat bulursam :)

ağustos ayında anne oldum, 7,5 aylık dünyalar tatlısı bir oğlum var
ev hanımıyım (evlenince işimden ayrılmak zorunda kaldım, yurtdışından gelin geldim İstanbul'a)
öyle işte :)

allah çocogunu ağız tadıyla büyütmeyi, analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
istanbulda nerdesin. nerden geldin yani hangi ülkeden. nrelisn

hoşgeldin bebeyim (bu arada doğrusunun bebeğim olduğunu biliorum ) nasılsın?

iyiyim ben de nasıl olsun, havadan dolayı bunaldım biraz. çok kapalı arkadaşlarım da dışarı çağırdı ama bilmiorum hiç bişe yapasım yok :26:

burda yaz geldi artık ya kapalı hava göremeyiz artık aylarca bunaldıysan bence iyi gelir ya kafa dagıtırsın biraz dışarı cıkmalısn bnde özendim hatta bende mı cıksam napsam

sen evlenince direkt bursaya taşın ya valla, hiç yabancılık çekmezsin komşum olursun hem ahahah sahi ist.da nerde oturuosun? bnm ailem de ist.da belki o da yakın çıkar

k. çekmece sefaköyde oturuyorum. merter de çalışıorum.. nişanlımında ark var bi ayağımız bursada bizim. gelirsem görüşürüz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…