Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

evet aslında g.paşa değil eyüp bizimkilerin oturduğu yer pierlotiye yürüyerek 5 dk. zaten tek içime sinen feshane manzaralı bi ev almak . yapçak bişe yok annem çalışıoda çocuk olunca kayınvalidem bakacak eğer annem o zmana emekli olmazsa. bakalım artık hayırlısı

boşver bunlar ince detaylar..
sen anlaşabiliyosan,seviyosan dert etme..
çocuk olunca çok desteğini görceksin çünkü,özellikle çalışacaksan..

yaa ben koptum gittim biara kızlar pardon. sudenazz Allah kolaylık versin hazırlıklar icin.
puffpufff dilerim en yakın zamanda seninde gobişine bi kelebek konar :) bizim yaza veya 1 sene icinde evlenmeyi dusunuyoduk ama bole bi durum olunca kıyamadık hemen evlenelim dedik :) alaacele 2 ayda hazırlık dugun yaptık. cok sukur hicbiseyim eksik kalmadı ev kına dugun nisan bile yaptk 2 ayda cok stressliydi ozellikle benim icin hamilelign baslarına denk geldigi icin.

simdi ailelerimiz haric sulalelerimiz bilmio henuz bu durumu ve benim icin yeni bi stressli donem baslıo. malum laf dedikodu v.s...

bide yanlış yazmışım 2 ay degil 1 aylık evli yazcaktm :) c.tesi 1 olcak hatta..

anladım cnm.. yaa yanlış anlamazsan bişey sorucam :26: aileler bu durumu öğrenince kızdılar mı?tavır falan?merak ettim açıkçası...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…