Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

24 yaşındayım bende 2 ay 6 gün sonra düğnüm var :) k.çekmece deyim bende

hazırlık kısmı falan baya zorlu geçer,bilirim..
zaten bu deneyimi yaşayan herkes bilir ve herkes aynı şeyi söyler "ertesi gün herşeyi gülerek hatırlayacaksın"
ama cidden öyle oluyormuş,birebir deneyimledim benim baya stresli geçmişti zaten,ben heyecan pek hissetmemiştim..bitek isteme anında,alışveriş anında ve bide nikah masasında heyecan tavandı..o kadar

aslında ben biraaz herşeyi kontrol ederim. yani beni daha istemeye gelmeden biz düğn salonumuzu tutmuştuk:) yani şşuan sadece çeyiz yerleştirmem kaldı herşeyim hazır o yüzden bu 2 ay rahat geçircekmişim gibime gelio :)

bende 2 yıllık evliyim düğün günü çok zor geçiyo heycan stres oluyo insan :)

,

eee herkeste farklı oluyo tabi...umarım herşey istediğiniz gibi olur

ha bide kendi evinde çıkarken zor oluyo insan ister istemez üzülüyor hele anne baba insan ağlamamak için kendini zor tutuyor

düğün deilde kına bana çok stresli geçecek gibi geliyo ağlamaktan bişey anlamayacam

ben hiç ağlamadım,aslında duygusalımdır ama :44: ne bileyim eğlenmek için yapılıyo o gün yani,ayrıca ne ağlıcam zorakimi evleniyorum sanki bana göre değil o adet

bide biz 2 yıl gibi falan bizimkilere yakın oturcaz kira olduğu için. inş kendi evimizi alırken kaynanamgilin oradan alcaz

anne yada kayınvalideye yakın oturmak çocuk olduğu dönemde iyi oluyo aslında ama neden üzüldün ki,anlaşamıyo musun müstakbel eşinin ailesiyle?

anne yada kayınvalideye yakın oturmak çocuk olduğu dönemde iyi oluyo aslında ama neden üzüldün ki,anlaşamıyo musun müstakbel eşinin ailesiyle?

yoo tam aksine aslında ilk gelinleriyim çok üzerime düşüyorlar bide kızlarıda yok 3 erkek çocukları var yani pek ilgililer de ne bileyim 17 yıldır aynı mühitteyim çocukluğumun geçtiği mah. evleniyorum orda oturcam eşimin tarafı g.o paşada oralar çok yabancı gibi geliyto bana aileme uzak kalcam diye üzülüorum

tesadüfe bak!! eşimin evi var g.o.p'ta (zamanında almışlar ordan) ama allahtan ikimizde orda oturmak istemiyoruz..
sevmiyorum o tarafı ben,semt olarakta beğenmiyorum..ve alıştığın yerden kopmak zor tabi..ama bide olumlu yanını düşün,en azından İst'dasın,ya başka şehir olsaydı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…