Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

daha evlenemedim ama
bende cocugumu terazi istiyorum hatta olur inş hemde doğum iznine ayrılırım bi dönem boyunca eylülde doğarsa tam süper olur yani hersey

23 Eylül - 23 Ekim arası her tarih kabuldür ben ekim doğumluyum..

aynen öyle aman olsun iyi oldu güzel zaman geciyo burda herkes hoşsohbet
evet amaç o zaten, hoş sohbet eşliğinde kalıcı dostluklar kurmak
ben 5 sene çalıştım cnm bankada.. sonra evlilik tazminatımı alıp çıktım.. evde zaman geçirdim,dinlendim vs ama artık sıkıldım,o yüzden iş aramaya başladım tekrardan..
anladım cnm. ben de biyoloji öğretmeniyim ama henüz atanamadım bu sene kpss.ye çalışıorum işte hayırlısı bakalım

anladım cnm. ben de biyoloji öğretmeniyim ama henüz atanamadım bu sene kpss.ye çalışıorum işte hayırlısı bakalım

bende giriyorum kpss'ye ama bi tutturamadım henüz..
gerçi çalışmıyorum da,bodozlama giriyorum sınava hep

ya ben neden hareketli gülenyüzlerden yapamıyorum yardım edın bana kac gündr bakıyorum bulamadım bi türlü
teknolojı özürlümüyüm ne

şekerim ahyarları düzeltmen gerek

kullanıcı kontrol paneline gir (sağ üstte)

sonra sol taraftaki seçenekleri düzenle'yi tıkla..
ordanda aşağıda mesaj editörü kısmını "gelişmiş düzenleyici" olarak seçip kaydet..

sonra güle güle kullan

way tmm heralde yaptım cok mutlu oldum sağol tatlım güle güle kullanırım artık

eveeeet artık çıkıyorum ben yavaştan..
bugünlük bu kadar kızlarrrr.. yeni tanıştıklarım için diyorum, çok memnun oldum efenim benim kocam gelicek 1-2 saate kadar..yemek hazırlıklarına girişmem lazım..
tekrar görüşmek üzere öpüyorum sizleri

görüşmek üzere, kolay gelsin kendine iyi bak burçdaş :) iyi akşamlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…