Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hehehe başka yapcak bişey yok mecbur izliyo insanlarda biraz...
ama esra erol'un programı diğer evlilik programları gibi değil..bana eğlenceli geliyo
Makara ama ben çok gülüyorum onlara bazen özellikle nebahat miydi neydi Tokatlı Esssiraa Hanım amaa
merhaba kızlar , nasılsınız ? bende geldim aranıza...

Hoşgeldin Hasretcim, nasılsın görüşmeyeli?

off ya varya kız evi erkek tarafından daha çok yoruluo onu biliyorum :)

pazar günü çeyizlerimi götürcez cnm sonra müsait olduğum zamnlarda da gidip evimi yerleştircem sonra bitiyo her işim hazırladım herşeyimi düğün günün bekleyeceğim. :)

düğün hazırlıkları demek... hımmm 2 ay kalmış gördüm mayıs gelini olcaksın demek hayırlı olsun cnm

hamilesin yaniiiii aaaayyy ne güzel,tebrik ederim..darısı bize inş..uğurlu gel topiğe
yaş kaç?
nerdensin?
kaç yıllık evlisin?
anlat işte klasik şeyleri

pufpuf sende tanıt bi kendini :)

ahaha doğru yaaa..bazılarınız tanımıyo beni

ben 26 yaşındayım,İst'danım
1,5 yıllık evliyim 11 ay önce bi düşüğüm oldu (kürtaj olmadım,ilaçla kalan parçalar temizlendi) o zamandan beri hala deniyoruz,olmuyo
herşeye rağmen pozitif bi insanımdır..gülmeyi,güldürmeyi çok severim en büyük hobim müzik ve bovling..tek başıma gezmeyi de,dolaşmayı da sevmem..tv izlemeyi ve interneti severim,dolanırım

ahahahhaa çok uzattım galiba...öyle işte

üzüldüm cnm geçmiş olsun ama bundada bi hayır vardır. ewet bu pozitifliğin devam etsin sonunda mutlu sona kavulursun inş :) ist neresindensin bakalımn.

üzüldüm cnm geçmiş olsun ama bundada bi hayır vardır. ewet bu pozitifliğin devam etsin sonunda mutlu sona kavulursun inş :) ist neresindensin bakalımn.

tşk ederim.. inş kısa sürede hamile olabilirim,gerçekten çok istiyoruz çünkü evlendiğimizden beri..
ist'da ümraniye'deyim..

sen peki?yaş semt evlilik falan filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…