Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

slmlar(ruh hallerim)
hoşgeldn yavrucm naber? :)
tamam abla kızma coğrafyaya da hiç başlamadım ona nerden başlayayım? tavsiye vir bağaaa

hoşgeldn yavrucm naber? :)

tamam abla kızma coğrafyaya da hiç başlamadım ona nerden başlayayım? tavsiye vir bağaaa

Coğrafyadan da bölgelerden basla ywrum zaten bolgeler bıttı mı baya bse bıtıyor . Iklım ve madenlerde cok onemlıı ama ayyy ezberlemedgm sey kalmamstı yaaa .. Anayasada durum nasıl?

Coğrafyadan da bölgelerden basla ywrum zaten bolgeler bıttı mı baya bse bıtıyor . Iklım ve madenlerde cok onemlıı ama ayyy ezberlemedgm sey kalmamstı yaaa .. Anayasada durum nasıl?
ona da başlamadım daha bunlar ezber olduğu için son 2 aya bırakmayı dşünüorum önce aradan matematiği türkçeyi çıkarayım ki onlar bitmek üzere zaten. sonra da anayasa coğrafya yardırcam işte eğitim bilimlerinden korkmuorum kankeyta alayı gelsin maslow.dan girer freud.dan çıkarım

Vala bebegm gece gunduz calıs gerekırse nete grme elınden gelenı yap kurtul .. Karamsarlıga kapılma hıc plan yap ona uymaya calıs

dil çıkarma anneye!

kuzum sen kpssye çalışıyon sanırım:26: bende son 3 ay çalışmıştım ama kesinlikle son ay deneme çöz. ben test özürlüydüm normalde. ama tarihte çok soru çözdüm en severek çözdüğüm ders tarihti. coğrafya özürlüyüm ne nerde bilmem ama deneme çok işe yarıyor bence bide plan falan yapsamda hiç uyamadım. nedense plan yapınca o saatte uykum gelirdi neden acaba

evt kpss kasıorum kankeyta. ben de deneme çözmeye başlıcam süre kontrolü önemli çnkü. peki sonuç ne oldu kanka? çalışmaların olumlu sonuç verdi mi?
çağırmazlarmıki belki çağırırlar hıı:44:
şanş işi bakarsın çağırırlar... kimileri bilmem kaç yıl sonra çağırılır kimileri de başvurdkları günün ertesi günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…