Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hoşgeldn bebişim naber?
aştım mı naptım kız daha bu ne kı dermişim yok bebeğim ben tabıki layık görmuyorum da hayat şartları işte ekmek parası inşallah daha güzel yerlere atanırsın
göster maharetini bizlere zekoş başkan inş. ya atanayım da kurtulayım artık stres yaptı iyice. şişkinlik de yapıo biliyon mu
Selam sekerleeeer nasılsnzz
iyilk yavruş seni sormalı? :)

aile arasında yuzuk takmayı sectim tatlım bosuna masraf gibi geliyor bana nişan olayı erkek tarafı bi dügün yapıyor sen ise yok nişandı yok kınaydı ooooo .. esimle biz düğünde istemedikte olcak dedi ailesi bende kına istememiştim benimkiler zorladı ne bilim tatlım ben onu yapıcama evime daha güzel esya alırım diye düşünüyodum ki oylede yaptım .. nikaha çagırdım milleti takı olayı orada oldu salon bedava hehehe sonra kınayıda bi cafede yaptım 500 tl cik verdim ufak tefek şeyler de 200 tuttu kına kıyafeti ödunç aldım arkadaştan bındallı felan ... oldu bitti hehehe bunlar istanbulda ailemin yaptıgı .. esimin aileside aynı bendenmiş onlarda tokattan bi salon tutmuş 750 galba bi eline kamera almış küçücük ne fotografcısı var nede otantık ısıgı tam bi fiyasko hahaha allahtan hayalim yoktu hüsran olucakmıs gelinligimi satın aldım toptancıdan 700 tlye oda hayalim degildi hehehehe...

hoşgeldn bebişim naber?

göster maharetini bizlere zekoş başkan inş. ya atanayım da kurtulayım artık stres yaptı iyice. şişkinlik de yapıo biliyon mu

iyilk yavruş seni sormalı? :)

ahahahaha dur yavas yavas göstercem yoksa kaldıramayabılırsınz biliom biliyom bılmem mı az mı cektım ben falan abartıyomusum tez zamanda kurtulursun inş stresten şişkinlıkten

anladım canım aslında bnde nişanı evde düşünmüştüm ama bi anda karar degiştirdık herseyın en güzelı olsun içimizde kalmasın dedık salon tuttuk falan hersey bir hafta içinde ayarlandı ve cok içimize sindi iyi ki de yapmışız
sende pek tutumluymussun canım ya masallah ama hevesin yoktuysa haklısın aslında bir çok sey gereksiz masraf oluyo ama yıne de hayatta bi kere oluyo böyle seyler ben geriye dönüp baktıgımda hiç bişey içimde kalmasın istiyorum o yuzden elimizden geldıgınce en güzelini yapmaya calısıyoruz

ahahahaha dur yavas yavas göstercem yoksa kaldıramayabılırsınz biliom biliyom bılmem mı az mı cektım ben falan abartıyomusum tez zamanda kurtulursun inş stresten şişkinlıkten
amin gülüm nazo nerde la hiç uğramadı bu akşam
Arkadasının sorunu nee bızede sole derdıne derman olalımmm:))
olmaz söyleyemem özel

amin gülüm nazo nerde la hiç uğramadı bu akşam

olmaz söyleyemem özel

Kesiin ask acısı erkek ark vs ıle ılgılıdırr :) Nese ıns sorun neyse en kısa surede duzelır.. Sen napıosun kzzz ben bu aralar yemek yapmaya kafayı taktm gormen lazm :) Yapıyorum fotolarını cekyrm elossanın mutfagnda paylasıyorum :)

yok tam olarak öyle değil her neyse... vaaaay geliştirmişsin kendini foto koymalar falan zevklidir yemek yapmak la iyi uğraş seçmişsin kendine ben de napm kpss yardırmaya devam tarih çalışıom ya la en son 8 sene önce görmüştüm tarih dersini

Yemek işine fena taktım vala benm erkek ark bayılır yemek yemeye ve yapmaya ona begendrmek ıcın smdıden kendımı yemek konusunda gelıstrmem lazm :) Inkılap tarhnden basla kusum calıstıkca calısasın gelır. zaten ınkılaptan daha cok cıkıyor soru

oooo enişte yaşadı o zmn sahi aranız düzeldi mi sizin? inkılaptan değil ben taaa islamiyet öncesi türk beyliklerinden, türklerin anadoluya girişinden başladım daha yeni osmanlı.ya gelebildim yavaş yavaş ilerlio bilmediğim için

Aaa soylemedm mıı mersıne yanıma geldı konusuyoruz su an yanı :) Vala cok guzel de yapsam kesın kulp bulur :) Bence ınkılaptan basla bebegm ılk kısımdan ben nefret edıyordum ama ınkılabı su gıbı ıcmstm . Mesrutyet donemnden basla. Osmanlıya grdnmı cıkaman anacm bataklık ora :))

yooo söylemedin bak çok sevindm şu an senin adına iyi iyi aman bi daha bozulmasın ya çıkamaycğmı bliorum ama ordan da çok soru gelio be kanka yüksek puan alabilmem için osmanlıyı da iyi bilmem lazm 54 le atanamıyoz biz inkılabı ben de severm nasıl bittiğini anlamam bile oraya kdr gelsem

Leeeynn tamam bende 89 aldım sana 89 luk tavsıyelerde bulunuyorum ıstee :) Osmanlının bı kısmndan gelıyor bak sen benı dınle mesrutyetten basla pısman olmazsn :) 30 sorunun en az 20 sı ınkılap zaten. Artk hakkmzda hayrlısı ywruum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…