Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

İyi gidiyor canm yıl sonu gösterımız var onu ogretmeye calısııyorum.. Bu aralar bı kısmı su cıcegı cıkarms durumda ya gelmıolar :S

ayy ne güzel eglencelı oluyodur su cicegi cok fena ya bulasıyo bı de bı ara benımkılere de olmustu yan yana oturanlara bulasıyodu faln felaket

iyi akşamlar topiğin gülleri

Hosgeldnzzz hanımmm:) ya kızlar sıze bse sorcam benm adetlerım duzenszdı son aylarda duzene girdi. Adet oluncada 4 5 gunde bıterdı ancak su an 12 gun fln oldu hala btmedı. basta az gelıyordu su anda arada gelıyor dun arttı bıraz . Agrım flnda yok ama neden btmedı yaaa kafama takıldı ve doktora gtmeyede korkuyorum of :S basınıza geldımı hc

yok kuzum okul cok kalabalık ya bütün sınıflar hazırlamıyo birkac arkadas hazırlıyo benm yok cok şükür zaten burda olmıcam nşallh memlekete gidicem 23 nisanda

Ayy bzde hazrlamasak keske ama onlar ogrendıkcee ınsanın hosuna gidiyor.. ya kızlar sıze bse sorcam benm adetlerım duzenszdı son aylarda duzene girdi. Adet oluncada 4 5 gunde bıterdı ancak su an 12 gun fln oldu hala btmedı. basta az gelıyordu su anda arada gelıyor dun arttı bıraz . Agrım flnda yok ama neden btmedı yaaa kafama takıldı ve doktora gtmeyede korkuyorum of :S basınıza geldımı hc..

hoşbuldm bebişim :) alla alla anemi falan var mı sende kuzm? ya da bu sıralar stres yaptığın, çok üzüldüğün bi olay var mı? ona bağlı olarak gelişmiş olabilir. panik yapma bnce :)

evet ya onlar ypatıkca mutlu olur ınsan ama burdakı cocuklar bıraz zor öğrenıyo genelde o yuzden bana denk gelmemesıne sevındım yok canm ya benm hiç basıma gelmedı ama stresten flan olablr süreklıyse bı doktora git istersen yapılacak bişey varsa erkenden önlemını alırsın canım

Aslında stres yaptgm bse olmadı ılk defa geldı basıma dur bakım beklıyım 1 2 gun daha yoksa mecbur gdcem dokotraa (((

hoşbuldm bebişim :) alla alla anemi falan var mı sende kuzm? ya da bu sıralar stres yaptığın, çok üzüldüğün bi olay var mı? ona bağlı olarak gelişmiş olabilir. panik yapma bnce :)

Yok canm anemi fln. ılk kez basıma geldı ben normalde kafaya takmam da btsn ama artk yanı adetm btmeden dger adet gelcek :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…