Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Kızlar napıosunzzz? bu aralar elossanın mutfagına sardımm fırında makarna ve sultan lokumu yaptm :))

Yok kuzum aklimda hic bisi yok. Yarn kafama gre begenip alcam . Alinca skype den atarim :)
sen neler aldn kndineee :)

hmm bulursn bışeyler canım ya hangi renk düşünüyosun
bnde ne bulduysam aldım hatta 2 tane kırmızı bluz almısım normalde hiç kırmızı gıymeyen ben buraya gelınce bı haller oldu kırmızı olsn 50 krus fazla olsun falan moduna girdm bulasıcı heralde

Kızlar napıosunzzz? bu aralar elossanın mutfagına sardımm fırında makarna ve sultan lokumu yaptm :))
kızım nerelerdesin sen? valla dövücem seni bi görünüosun bi kayboluosun
ahahhah güldürdün beni deli gacı sürü psikolojisi galiba

kızım nerelerdesin sen? valla dövücem seni bi görünüosun bi kayboluosun

ahahhah güldürdün beni deli gacı sürü psikolojisi galiba

gercekler bunlar anacım napım kapıldım buranın havasına engel olamıyom kendıme neyse yazın gidiyorum ınsallah müstakbel kocacımın yanına sen atanırsan bu taraflara anlarsın benı

tatlım sen evlenicen ben dogum yapıcam allahın ıznıyle dügün hazırlıkların nasıl gidiyor ???
evet canm ya bir hafta var aramızda seneye o vakıtlerde bnde doğururm belkı kim bilir evlenme yıl donumume falan
daha pek bi hazırlık yok canım ya nişanlımla farklı yerlerdeyız memleketımden uzagım simdilik beklemedeyım anlayacagın sadece netten arastrma yapıoyorm fikir olsun dıye

gercekler bunlar anacım napım kapıldım buranın havasına engel olamıyom kendıme neyse yazın gidiyorum ınsallah müstakbel kocacımın yanına sen atanırsan bu taraflara anlarsın benı
ahahah valla iyice aştın kendini ama ben çok sevdim bu halini kız laf aramızda öyle deme ya beni oralar mı layık görüosun? çok alındım şimdi bak

ahahah valla iyice aştın kendini ama ben çok sevdim bu halini kız laf aramızda öyle deme ya beni oralar mı layık görüosun? çok alındım şimdi bak

aştım mı naptım kız daha bu ne kı dermişim yok bebeğim ben tabıki layık görmuyorum da hayat şartları işte ekmek parası inşallah daha güzel yerlere atanırsın

hehehe inşalllah inşallah herşey gönlünce olsun hemen çocukmu istiyon yoksa ?? ... aman uzak olsun sizin gönülleriniz bir ben nişan yapmadım ney nedir bilmiom da heyecanını anlayabiliom ..

hehehe inşalllah inşallah herşey gönlünce olsun hemen çocukmu istiyon yoksa ?? ... aman uzak olsun sizin gönülleriniz bir ben nişan yapmadım ney nedir bilmiom da heyecanını anlayabiliom ..

nasip kısmet artık ne zaman nasip olursa dıye düşünüyorum belkı sabırsız olur hemen geliverir yavrucum
evet canım ya öyle aslında bende arada bi gidip mobilya beyaz esya gelinlık falan begenıcem ama bakalm hallederız inşallah dedıgın gbi gönuller bır olunca cok sorun olmuyo
sen neden nişan yapmadın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…