Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hehehe başka yapcak bişey yok mecbur izliyo insanlarda biraz...
ama esra erol'un programı diğer evlilik programları gibi değil..bana eğlenceli geliyo :KK1:
Makara ama :KK53: ben çok gülüyorum onlara bazen özellikle nebahat miydi neydi Tokatlı :KK53: Esssiraa Hanım amaa :KK52:
merhaba kızlar , nasılsınız ? bende geldim aranıza...

Hoşgeldin Hasretcim, nasılsın görüşmeyeli? :KK8:

off ya varya kız evi erkek tarafından daha çok yoruluo onu biliyorum :)

pazar günü çeyizlerimi götürcez cnm sonra müsait olduğum zamnlarda da gidip evimi yerleştircem sonra bitiyo her işim hazırladım herşeyimi düğün günün bekleyeceğim. :)

off ya varya kız evi erkek tarafından daha çok yoruluo onu biliyorum :)

pazar günü çeyizlerimi götürcez cnm sonra müsait olduğum zamnlarda da gidip evimi yerleştircem sonra bitiyo her işim hazırladım herşeyimi düğün günün bekleyeceğim. :)

düğün hazırlıkları demek... hımmm 2 ay kalmış gördüm :KK34: mayıs gelini olcaksın demek :KK34: hayırlı olsun cnm

hosbuldukk cok tesekkur ederimmm.

yeni uyeyim anne adayıyım :) karışık giden hayatım ve ofis yoğunluğunun dışında burda nefes alıyım dedim. öyle işte yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :KK70: tanıt deyince tanıtamıyomuş insan ya :))

hamilesin yaniiiii :KK49: aaaayyy ne güzel,tebrik ederim..darısı bize inş..uğurlu gel topiğe :nazar:
yaş kaç?
nerdensin?
kaç yıllık evlisin?
anlat işte klasik şeyleri :KK1:

pufpuf sende tanıt bi kendini :)

ahaha doğru yaaa..bazılarınız tanımıyo beni :KK34:

ben 26 yaşındayım,İst'danım
1,5 yıllık evliyim 11 ay önce bi düşüğüm oldu (kürtaj olmadım,ilaçla kalan parçalar temizlendi) o zamandan beri hala deniyoruz,olmuyo :KK50:
herşeye rağmen pozitif bi insanımdır..gülmeyi,güldürmeyi çok severim :KK34: en büyük hobim müzik ve bovling..tek başıma gezmeyi de,dolaşmayı da sevmem..tv izlemeyi ve interneti severim,dolanırım :KK1:

ahahahhaa çok uzattım galiba...öyle işte

ahaha doğru yaaa..bazılarınız tanımıyo beni :KK34:

ben 26 yaşındayım,İst'danım
1,5 yıllık evliyim 11 ay önce bi düşüğüm oldu (kürtaj olmadım,ilaçla kalan parçalar temizlendi) o zamandan beri hala deniyoruz,olmuyo :KK50:
herşeye rağmen pozitif bi insanımdır..gülmeyi,güldürmeyi çok severim :KK34: en büyük hobim müzik ve bovling..tek başıma gezmeyi de,dolaşmayı da sevmem..tv izlemeyi ve interneti severim,dolanırım :KK1:

ahahahhaa çok uzattım galiba...öyle işte

üzüldüm cnm geçmiş olsun ama bundada bi hayır vardır. ewet bu pozitifliğin devam etsin sonunda mutlu sona kavulursun inş :) ist neresindensin bakalımn.

üzüldüm cnm geçmiş olsun ama bundada bi hayır vardır. ewet bu pozitifliğin devam etsin sonunda mutlu sona kavulursun inş :) ist neresindensin bakalımn.

tşk ederim.. inş kısa sürede hamile olabilirim,gerçekten çok istiyoruz çünkü evlendiğimizden beri..
ist'da ümraniye'deyim..

sen peki?yaş semt evlilik falan filan :KK1:

X