Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

terecıye tere satmk bu olsa gerek :KK1: :KK1: evet evet okadar merak etmıstım zledım uyumadan once ama bana normal geldı ya :KK9: onların ıcınde yasayınca ben onları her gün yasıyorum zaten trajıkomık :KK52::KK52::KK52:
ahahah bünyen o kdr alışmış ki güldüremedi seni demek :KK53:
nigar da burda ama ses vermio bize... bizi beğenmior musun nigaaaaaaaaaaarr? :KK52:

ahahah bünyen o kdr alışmış ki güldüremedi seni demek :KK53:
nigar da burda ama ses vermio bize... bizi beğenmior musun nigaaaaaaaaaaarr? :KK52:
aynenn :KK1:ben burda neler duyup görüyorum bı bılsen :KK14: gecen sene öğrencının babasını okula cagrdım okul bıtmek uzere adama bana dıyokı cocugum sabahcı mı oğleci mi soka girdm bi sene boyunca cocugun ne zaman okula geldıgını öğrenememıs babası :KK52::KK52::KK52:
bi de en komıgı bı cocuk kayboluyo beledıyeden ılan verılıyo burda söyle şöyle bı cocuk bulundu aılesı lutfen gelıp alsın dıye :KK9: daha aılenın haberı yok yanı cocugun kayboldugundan :KK37:

aynenn :KK1:ben burda neler duyup görüyorum bı bılsen :KK14: gecen sene öğrencının babasını okula cagrdım okul bıtmek uzere adama bana dıyokı cocugum sabahcı mı oğleci mi soka girdm bi sene boyunca cocugun ne zaman okula geldıgını öğrenememıs babası :KK52::KK52::KK52:
bi de en komıgı bı cocuk kayboluyo beledıyeden ılan verılıyo burda söyle şöyle bı cocuk bulundu aılesı lutfen gelıp alsın dıye :KK9: daha aılenın haberı yok yanı cocugun kayboldugundan :KK37:
hahahah bunlar cidden oluosa gidişat kötü :KK53: eee bi evde olursa en az 5 çocul olacağı o :KK52: sen okulda yoklama alıosun ailelerin de akşamdan akşama evde yoklama alması lazım kayıp var mı yok mu die anlamak için :KK52:
-haso?
-burda
-memo?
-burda
-sülo?
-burda
-ayşo?
-e o da burda
tmmdır bugünü de kayıpsız atlattık çok şükür falan aalkdsaldshlakjd :KK60: :KK60:

hahahah bunlar cidden oluosa gidişat kötü :KK53: eee bi evde olursa en az 5 çocul olacağı o :KK52: sen okulda yoklama alıosun ailelerin de akşamdan akşama evde yoklama alması lazım kayıp var mı yok mu die anlamak için :KK52:
-haso?
-burda
-memo?
-burda
-sülo?
-burda
-ayşo?
-e o da burda
tmmdır bugünü de kayıpsız atlattık çok şükür falan aalkdsaldshlakjd :KK60:

hahahaaha cok güldum :KK52: mantıklı aslında ben bı dahakı toplantıda bunu tavsiye edeyım güzel taktık :KK60:

işler yorucu:KK50:b yazda geliyo insanın hiç çalışası gelmiyo:KK31: ama mecburen buna şükür... 12 saatte iyimiş kanka ben bugün 8 saat daha uyursam 12 saate tamamlıcam:KK53:
4 saatcik mi? :KK53: nasıl dayanıosun ben düşer bayılırım herhalde pattim :KK30: hastahanede çalışıodun sen dmi?
hahahaaha cok güldum :KK52: mantıklı aslında ben bı dahakı toplantıda bunu tavsiye edeyım güzel taktık :KK60:
gül tabi kanka bende daha ne orijinal fikirler var :KK52: ihtiyacın olursa çekinme sor :KK52:

X