Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

riya ne ya rüya olcaktı o :KK53: iyi dşünmeye çalışıorum ama iyi şeyler görmedim ki... bana bak başka topiclerde takılıyon beni sallamıyon burda, derdim var diorum sana döverm kızm seni :KK22:

:KK57: bi kere okulun sitesinden sınavlara bakıyorum oluuummm:KK51:
bnde kaç gecedir tuhaf tuhaf rüyalar görüyorm ya :44:
bilinçaltımızdan kaynaklı bişi tırsma bnm rüyalarm hiç çıkmaz:KK53::KK53:

her zmnki gibi şanına yakışır bi selam verme oldu :KK53: hoşgeldn kankeyta naptın görüşmeyeli? anangiller, babangiller nasıllar? :KK52::KK52:

anamgillerle babamgiller aliler aliler oyununu oynuyodu bıraktığımda. ha birde seferoğullarıyla tellioğulları var bak terazi bugün fena saçmalayasım var buna katlanabileceğini sanmıyorum:KK53:

:KK57: bi kere okulun sitesinden sınavlara bakıyorum oluuummm:KK51:
bnde kaç gecedir tuhaf tuhaf rüyalar görüyorm ya :44:
bilinçaltımızdan kaynaklı bişi tırsma bnm rüyalarm hiç çıkmaz:KK53::KK53:

senin bünye kaldırmıyo :KK53::KK53:
bakma benimle ilgilen, dostunun bi sıkıntısı var burda..!! (atarlandım :KK53:) sorun şu ki benzer rüyayı annem de görmüş (tabi kendisi bnmle konuşamadığı için babam arayıp söyledi, iyi misin annen rüyanda seni görmüş die :KK53:)
ayrıca bünyem ders çalışmayı kaldırıo fakat tarihi sevmediğimden böyle oldu oturdum tarih-matematik kastım ağır geldi kanka :KK14:

bakma benimle ilgilen, dostunun bi sıkıntısı var burda..!! (atarlandım :KK53:) sorun şu ki benzer rüyayı annem de görmüş (tabi kendisi bnmle konuşamadığı için babam arayıp söyledi, iyi misin annen rüyanda seni görmüş die :KK53:)
ayrıca bünyem ders çalışmayı kaldırıo fakat tarihi sevmediğimden böyle oldu oturdum tarih-matematik kastım ağır geldi kanka :KK14:

kasma kank yavaş yavaş slowlyy :KK53::KK53::KK53:

anamgillerle babamgiller aliler aliler oyununu oynuyodu bıraktığımda. ha birde seferoğullarıyla tellioğulları var bak terazi bugün fena saçmalayasım var buna katlanabileceğini sanmıyorum:KK53:
ahashaslahs :KK60: saçmala saçmala bnm de pek iyi olduğum söylenemez zaten beraber saçmalarız :KK52: yeşil vadi kimin oldu? kaç gündür meraktan gözlerime uyku girmior bak biliosan söyle kanka :KK53:

X