Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

bakma benimle ilgilen, dostunun bi sıkıntısı var burda..!! (atarlandım :KK53:) sorun şu ki benzer rüyayı annem de görmüş (tabi kendisi bnmle konuşamadığı için babam arayıp söyledi, iyi misin annen rüyanda seni görmüş die :KK53:)
ayrıca bünyem ders çalışmayı kaldırıo fakat tarihi sevmediğimden böyle oldu oturdum tarih-matematik kastım ağır geldi kanka :KK14:

bn buna cvp yazdm mı hatırlamıyorum yazdıysam da olsn :KK53:açlıktan kafam gitti :KK53::KK53::KK53:
anneni mi gördn kötü mü gördn la :26:

ahashaslahs :KK60: saçmala saçmala bnm de pek iyi olduğum söylenemez zaten beraber saçmalarız :KK52: yeşil vadi kimin oldu? kaç gündür meraktan gözlerime uyku girmior bak biliosan söyle kanka :KK53:

hııııı:KK53: yeşil vadiyi diyon sen:KK53: he bildim bildim:KK53: kimindi ooooo:44: biliyodumda:44: aklımdan kaçmış:KK53:

örtmen adayının halinden örtmenler anlaaaaarr gel gör şu halimiiiiğğğ bir teselli veeeeeeeeeeeerrr :KK60:
hoşgeldn gelinim :KK3:

bnde onun ıcın geldm zaten kuzum baktım durum kötüye gidiyo bi el atayım dedım :KK1: cok ıyı anlıyorum ama cok takma sonra sınavda stresten yapamazsın bildiklerını de bnden sana dost tavsıyesı oluruna bırak dedığın gbi bu sene olmadı seneye olmadı dger sene :KK14: azmin elınden hiç bişey kurtulamaz kpss bıle :KK1:

en son seferoğulları almak için haince planlar yapıodu :KK53: plan demişken bu akşam için bi planın var mı? sırf merakımdan soruorum :KK53:

olmazmııııı:KK53: planımı sölersem kıskanabilirsin ama yinede sölüicem uyumayı düşünüyorum:KK53: bugün bi değişiklik yapim diyorum uyuyim:KK53:

bnde onun ıcın geldm zaten kuzum baktım durum kötüye gidiyo bi el atayım dedım :KK1: cok ıyı anlıyorum ama cok takma sonra sınavda stresten yapamazsın bildiklerını de bnden sana dost tavsıyesı oluruna bırak dedığın gbi bu sene olmadı seneye olmadı dger sene :KK14: azmin elınden hiç bişey kurtulamaz kpss bıle :KK1:
ahahah :KK53: ya takmak değil de ne biliim garip bi stres bu.. sen de geçtin bu yollardan bilirsin.. bide atanmak için 90 almak gerekince daha da bi gerilio insan... :KK14:
Hayirli olsun kizlar
saol teşekkr ederiz hoşgeldn sen de :)

ahahah :KK53: ya takmak değil de ne biliim garip bi stres bu.. sen de geçtin bu yollardan bilirsin.. bide atanmak için 90 almak gerekince daha da bi gerilio insan... :KK14:

doğru soylüyon canm zaten gerılmemek elde degıl de işte demirden korksak trene binmezdık :KK1::KK1: bu senın sloganındı ama bu duruma da uyum sagladı sankı :KK9:

X