kalça ve basen

begumcgz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2015
103
41
24
basen ve kalçalarımla başım dertte maalesef ki...bu konuyla ilgili sağlıklı deneyim,başarı ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler

basen ve kalçalarımla başım dertte maalesef ki...bu konuyla ilgili sağlıklı deneyim,başarı ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler

g5 bölgesel incelme
lpg

bunların 2 sine bak derim. kalça popo kısmı için özellikle lpg

basenleri çok geniş olan bir arkadaşım vardı ve bir süre görüşemedik karşılaştığımızda basenleri baya baya inmişti nasıl yaptın noldu filan dedim her akşam duvara vuruyormuş basenlerini .s bilmiyorum nasıl bir yöntem ama öyle söylemişti görünce içim rahat etmedi yazayım dedim belki bir işe yarar filan diye

teşekkür ederim.bende duydum ama pek sağlıklı değilmiş.

canim tempolu bi sekilde hergun 40dk yuruyus yap.ben yuruyuyus ve diyetle 30kg verdim hatta konu bile actim bi bak istersen

su an 4ay sonra tam 2yil olucak :)diyet diil benimkisi artik yasam tarzi haline geldi alistim .allahin izniyle 4kgmuda verince artik koruma ewresine gecicem .yani 73kg benim icin miladim ve kendimi begeniyorum o kg da .cok zayif sewmiyorum .esimde istemiyo zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…