Kahverengi Yapışkan Akıntı

Bişey yok gibi sanki stres kaynaklı adetiniz gecikmiş de olabılır ama içiniz rahat olması için kan testi yaptırın bence cunku geç döllenme diye bişey de varmış benım basıma geldi 😅
Yaaaa birkaç aydır zaten çok stresliyim en çok aklıma takılan kahverengi sümüksü akıntıydı 2 gün oldu bugün olmadı akıntı. Umarım yalnızca stres kaynaklıdır... Hafta ici kan testi yaptırabilirim tek istediğim testte tam gizlilik olması. Araştıracağım iyice... Teşekkür ederim.

Yaaaa birkaç aydır zaten çok stresliyim en çok aklıma takılan kahverengi sümüksü akıntıydı 2 gün oldu bugün olmadı akıntı. Umarım yalnızca stres kaynaklıdır... Hafta ici kan testi yaptırabilirim tek istediğim testte tam gizlilik olması. Araştıracağım iyice... Teşekkür ederim.
İçini rahat tut herseyı hayırlısı herseyı çözümü var ☺️

Kimse sizi zorla hastaneye götürmez yada e nabzını açamaz misal kan tahlılını öğrenemez. Benım 1 sene önce kum dan dolayı kan tahlılım vardı şimdi baktım meğer hcg beta bıle yapmışlar yenı haberım oldu şimdi girip baktım geçmişe 2 tüp kandan 20 seye bakmışlar 😁

B Beyazgul2457 testin negatif bence için rahat olsun.
Ben silik bir ikinci çizgi göremedim.Ustelik adet gününde geçmiş.Varsayalim geç döllenme pozitif gebesin özele gidersen daha iyi olur devlette sağlık ocağına bildirim gidiyor beni aşı için aramislardi haber vermeme rağmen.
Ama yunurtlama gününü tam biliyorsan ilişkinin üstünden 11-12 gün geçtiyse varsa çıkıyor zaten.

B Beyazgul2457 testin negatif bence için rahat olsun.
Ben silik bir ikinci çizgi göremedim.Ustelik adet gününde geçmiş.Varsayalim geç döllenme pozitif gebesin özele gidersen daha iyi olur devlette sağlık ocağına bildirim gidiyor beni aşı için aramislardi haber vermeme rağmen.
Ama yunurtlama gününü tam biliyorsan ilişkinin üstünden 11-12 gün geçtiyse varsa çıkıyor zaten.
Teşekkür ederim bugün daha rahatım hayatıma devam etmek zorundayım. En kısa zamanda dediginiz gibi özel bir hastane veya muayenehaneye gitmeyi düşünüyorum. Haşimatom olduğu için pko olabileceğini de düşünüyorum. Enfeksiyonum da olabilir. Bakalım size de yazarım tekrar teşekkür ediyorum

X