Kahverengi Yapışkan Akıntı

Silik çıkmaz inşallah 2 çizgi de çıkmaz inşallah. Testi yaptığımda buraya yazacağım. Silik olma durumu bu noktada sıkıntı olur. Muhtemelen adet söktürücü alırım
C çıksın kontrol testin çalıştığına dair istemıyorsanız t çıkmasın hiç o gebelık demek ☺️

Merhaba
2 hafta önce 3 kere partnerimle cinsel ilişkim oldu, dün regl olmalıydım fakat olmadım. Zaten 3 aydır düzenli regl olmada sıkıntı çekiyorum. Yine de takvime göre yumurtama zamanlarına dikkat ettim. İlişkide başta korunmasız, sonra korunduk. Partnerim bir problem olmadığını, kaçırmadığını söylüyor.
Dün kahverengi akıntım vardı, gaita mı acaba diye dikkat ettim. 2 haftadır da vajinamda yanma, idrar sırasında yanma, 2 hafta önce de sarı akıntım oluyordu enfeksiyon olduğunu düşünüyorum veya zorlu ilişkiden dolayı olduğunu düşündüm.
Dünkü kahverengi akıntımdan sonra bugün her tuvalette daha yapışkan ve kahverengi akıntı olmaya başladı fakat yalnızca peçeteyle sildiğimde peçeteye geliyor. Hamile olmaktan korkuyorum.
Reglimin 1 gün gecikmesinden dolayı test yapmayı düşünmüyordum fakat yapışkan ve kahverengi akıntıdan sonra 2 tane test aldım. Birini bugün diğerini de 1 hafta sonra yapacağım. Bilen yaşayan ve/ veya uzman olan birileri lütfen cevap verebilir mi?
Teşekkür ederim herkese.
Topigini şimdi gordumde merak ettim test yaptinmi🙈

Dış gebelikten sonra kontrole gittim kistim yok ama enterasan adet olmadım belirtim yok sadece oturduğum yerde başım dönüyor

X