Kahverengi Yapışkan Akıntı

Bence hamile kalmaktan ziyade umarım cinsel yolla bulaşan bir hastalık kapmamişsinizdir ..O kadar hastalık var ki bilmediğimiz bel soğukluğu, frengi, genital herpes (genital uçuk yani dudaktakinin genital bölgedeki halı)
En kötüsü de hiv.
Partnerine güveniyorum demeyin sakın bilemezsiniz..
Hamile olacağınızı sanmıyorum ama bir idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz yada vajinal enfeksiyon vs..

Bu arada yumurtlama ve dollenmeye göre değişse de 7gun beklemenize gerek yok test için.
Ben adete 6guna kala hamile olduğumu öğrenmiştim testte.
Birde sabah idrarı daha etkili olur ama sizin zaten adet gününüz dünse şuan yapabilirsiniz .

Arkadaşlar. 5 liralıktan 1 tanesini yaptım 1 TANE BILE CIZGI YOK. 1 tane bile. Bir test daha yapacağım yaklaşık 1 saat sonra

Test yaptınız mı 🙄
Test yaptım 5 dakikadan fazla bekledim vetest bozuk çıktı. Sinirimden kırdım attım. Arkadaşım 1 tane daha almaya gitti şimdi. 5 tlden fazla olan bir test almaya gitti. Yani gerçekten gebelik ve kanserden korkuyorum size de bunları söyleyerek sıkıntıya asla sokmak istemem. Herkes için istediği olsun.

Test yaptım 5 dakikadan fazla bekledim vetest bozuk çıktı. Sinirimden kırdım attım. Arkadaşım 1 tane daha almaya gitti şimdi. 5 tlden fazla olan bir test almaya gitti. Yani gerçekten gebelik ve kanserden korkuyorum size de bunları söyleyerek sıkıntıya asla sokmak istemem. Herkes için istediği olsun.
2 testinde mi bozuk çıktı hangi marka o🙄
Bende gebeliklerimi 5tl link testlerle öğrendim hep.Sana öyle denk gelmiş şansa.
Kanser nerden çıktı bu arada kötü düşünmeyin..

2 testinde mi bozuk çıktı hangi marka o🙄
Bende gebeliklerimi 5tl link testlerle öğrendim hep.Sana öyle denk gelmiş şansa.
Kanser nerden çıktı bu arada kötü düşünmeyin..
1 tanesini yaptım diğeri duruyor ama bir tane daha almaya gitti. Belki markada (Al Bi Gebelik Testi) sıkıntı olabilir diye. Nöbetçi bir eczaneden. Kotu düşünmemeye çalışıyorum. Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.

Umarım korktuğun gibi olmaz ama sen yine de bu korona zamanında partnerinle bu düzeyde görüşme.Ya da bundan sonra korun devamlı

Bence hamile kalmaktan ziyade umarım cinsel yolla bulaşan bir hastalık kapmamişsinizdir ..O kadar hastalık var ki bilmediğimiz bel soğukluğu, frengi, genital herpes (genital uçuk yani dudaktakinin genital bölgedeki halı)
En kötüsü de hiv.
Partnerine güveniyorum demeyin sakın bilemezsiniz..
Hamile olacağınızı sanmıyorum ama bir idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz yada vajinal enfeksiyon vs..
Afedersiniz bu noktada gebe kalmaktansa idrar yolu enfeksiyonunu tercih ederim. Dediğiniz gibi aslında güvenmemek gerekiyor. Bir hata oldu. Umarım bir dahaki sefere dikkat edebilmek adına şansım olur ve bu konuda daha dikkatli olurum.

X