Kahverengi Yapışkan Akıntı

İdrar yolu enfeksiyonu tabi basit birşey..Ama cinsel yolla bulaşan hastalıklar değil maalesef canım..Ama dediğim gibi şuan bir panik icerisindesin o yüzden en kötüsünü düşünüyorsun.Rahatla biraz gebe kalmak öyle o kadar kolay değil..

Umarım, kendi adıma, dediğiniz gibidir. Her zaman bir miktar fazla evhamlı bir insan oldum. Umuyorum ki herkes istediği hayatı yaşasın... Teşekkür ederim

Test yaptım. Hem 5 tl lik hem 25 tl lik. Ikisinde de renk yok. Nerede hata yapıyorum. Önceden de yaptım ama direkt renk ilerliyordu. Neden bunlarda yok????

Konuma cevap veren arkadaşlar umarım görürsünüz mesajımı... Dün 2 tane 5 tllik, 1 tane 20 ve 1 tane de 25 tllik test yaptım. 20 tllik olanda tde silik çıktı. Diğerlerinde cde tek çizgi oldu. Olasılığı arttırmak için 4 tane yaptım yani. 1 tane 25 tllik testi de sabah ilk idrarimda yaptım. Baya öğlene kadar bekledim. Onda da tde silik çıktı. Benim için en kötü ihtimale hazırlıklı olmaya çalışıyorum. Ayrıca kahverengi yapışkan akintim bugün yok. 2 gün sürdü yani. Bir de idrarımda bulaniklik var. 1 haftadır falan.

Silik cıkan test ılk 5-10 dk ıcınde çıkan mı sonradan Çıkması negatif demek oluyor

Bı kez bile 5-10 dk ıcınde çıkan silik çizgi hamilelik şüphesi negatif çıksa da bı sonraki döngünüze kadar hala hamıle olma ihtimali oluyor geç döllenmeden dolayı

Testinizin fotoğrafını atma imkanınız varmı

[QUOTE="ekinbugra, post: 65074840, member: 1005162" silik var ama belirgin olan bişey yok 2 tane yaptım böyle oldu 18.gün oldu adet gecikeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…