kahverengi akinti..

ben adetin ikinci günü test yaptim canim ama bugünde kanamam basladi cok asiri bel agrim var heray degisik olaylar yasiyorum bu ayda hic kafaya takmiyacaktim kahverengi akinti oldu simdide kanamam var pzt dr gitmeyecegim bana cvb yazdiginiz icin tskler

cnmya hastalandın demek neyse hayırlısı artık ıns dusuk falam degıldır bellımı olur ama sen daha ıyı bılırsın vucudunu tanırsın sonucta hayırlısı allahtan uzulme olurmu vaktı gelmemıs demek

amankendıne dıkkat et lutfen dr ıstırahat verıyo bu durumlarda nezaman ayakta dolanayım kahve renkı akıntım cogalıyo yattıgım zamanlar ıse hemen anlıyorum azalıyo sende sakın ıs falam yapma dusuk rıskın var demektır benım gıbı uzulmeyelım sonunda ısı bıle bıraktım sırf ıstırahat ıcın okadarda ıyı ısım vardı kalbukı bebegımden degerlı degıl dusundumde bu benım ılk hamılelıgım bısı olursa kendımı affetmezdım yoksa sımdı ben onlemımı alıyorum tevekkulu allahtan artık

canim ins hayirlisi ile bebegini kucagina alirsin benim dünyalar tatlisi bi kizim var fazla zaman gecmeden ona kardes istiyorum demekki zamani degilmiski hamile degilim ama heray pskilojik demekki diyorum ya adetim gecikiyor gecen ay 20 gün gecikmisdi buay kahverengi lekelenme normalde adetim günüm bi gün bile degismez benim kafaya takmayacagim diyorum heray bi sebeb cikiyor sorun etmem icin hepimizin hakkinda hayirlisi olsun ..

kızlar ben 5 haftalık hamleyim geceden bei çok açık kahverengi akıntım oldu doktora gittim düşük tehlikesi var dedi progestan verdi dinlen dedi çok korkuyorum neyapmalıyım

cnm ALLAH bebeğini korusun inşallah yataktan hiç kalkma sadece wcye gıtmek için kalk.... sanırım yorucu iş yaptın o yuzden öyle bir şey oldu:KK20:

kızlar ben 5 haftalık hamleyim geceden bei çok açık kahverengi akıntım oldu doktora gittim düşük tehlikesi var dedi progestan verdi dinlen dedi çok korkuyorum neyapmalıyım

cnm bende 7 haftalık hamıleyım benımde kahve renkı akıntılarım var hala dusuk rıskım var dr um kalkmadan yatıyosun dedı haftaya pzt gıdıcem yıne kontrole 10gundurde yatıyorum aman sende dıkkat et sakın agır kaldırma ıs yapma uzat ayaklarını yat vallaha sofrayı bıle esım ayagıma getırıyo drum bana ılac vermedı bıldıgım kadarıyla azda olsa kanamalarda verıyolar o ılacı senınde benım gıbı sadece kahve renkı akıntıymıs neyse yınede dr unu dınle bak nekadar ıstırahat edersen okadar akıntıların azalıcak nekadar ayakta dolanırsan okadar cogalıyo aman dıkkat ette sen hersey allahtan

evet herşey ALLAH tan dün çok yoruldum ağır kaldırdım ondan oldu sanırım ilk bebeğimde düştü 5 haftalıkken bunada bişey olursa kaldıramam heralde yatıyorum kalkmıcam hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız inşallah dua etmekten başka bişey gelmiyo elden

katarım tabikide canım ALLAH isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin bende bebeğimi kucağımna alırım inşallah çu akıntı biter sizde bana dua edin lütfen

cnm merhaba sımdı yazdıklarını okudum bıraz ıcını rahatlatayım dedım suanda bende 6haftalık hamıleyım. ılk adet olmam gereken gun sadece kahverengı akıntım vardı moralım bozuldu buayda bebek olmadı dıye. sonra 3gun bekledım ama akıntım hıc durmadı ıdrar tahlılı yaptım cıkmadı yıne husran ama adette olmadım 5.gun sabah ıdrarıyla tahlıl yaptırdım cok sılık cıktı ıkıncı cızgı ıcıme sınmedı hemen beta yaptırdım degerım 96 cıktı hamılesın dedı ama hala kahve rengı akıntılarım devam edıyor dr ılac falam vermedı sadece yatak ıstırahatı dedı 1 haftadır yatıyorum dusuk rıskım var 10 gun sonra dr gıdıcem ıns kalp atıslarını duyucaz ıcını rahat tut hamıle olabılırsın sende ıns oylesındır

canım çok dikkat et benimde aynı şekilde oldu ben çalışıyordum dr um rapor bile vermedi sadece ilaç ve iğne verdi. yatıp istirahat etmem gerekirken ben çalıştım ve sonuç düşük. :KK43:( ve 2 senedir hamile kalamıyorum.diyeceğim o ki benim gibi yapma çok dikkat et sonra başını duvarlara vurursun. dr un rapor vermemesi düşük yapmama neden oldu.
bu ay yine kahverengi akıntı geldi,başka bir dr a gittim. dr hamilelikten şüphelendi bhcg yaptırdık negatif çıktı ama dr çok erken yaptırdık tahlilde çıkmayabilir dedi düşük önleyici ilaç verdi. şu anda beklemedeyim. ilaç bittikten 3-4 gün sonra adet olmam gerekiyor bugün 5. gün ama karnım ağrıyor galiba adet olcam.bugünde adet olmazsam yarın test yapcam. inşallah hamileyimdir :KK49: inşallah allah herkese hayırlısıyla en kısa sürede bebişlerini kucaklarına almayı nasip eder.

canım çok dikkat et benimde aynı şekilde oldu ben çalışıyordum dr um rapor bile vermedi sadece ilaç ve iğne verdi. yatıp istirahat etmem gerekirken ben çalıştım ve sonuç düşük. :KK43:( ve 2 senedir hamile kalamıyorum.diyeceğim o ki benim gibi yapma çok dikkat et sonra başını duvarlara vurursun. dr un rapor vermemesi düşük yapmama neden oldu.
bu ay yine kahverengi akıntı geldi,başka bir dr a gittim. dr hamilelikten şüphelendi bhcg yaptırdık negatif çıktı ama dr çok erken yaptırdık tahlilde çıkmayabilir dedi düşük önleyici ilaç verdi. şu anda beklemedeyim. ilaç bittikten 3-4 gün sonra adet olmam gerekiyor bugün 5. gün ama karnım ağrıyor galiba adet olcam.bugünde adet olmazsam yarın test yapcam. inşallah hamileyimdir :KK49: inşallah allah herkese hayırlısıyla en kısa sürede bebişlerini kucaklarına almayı nasip eder.

cnmm ıns hamılesındır ıns hayırlı haberlerını alırız evet haklısın ıs konusunda sırketım evıme 1saat uzaklıkta gıt gelderken 2saatım yollarda otobuslerde trende gecıyodu zaten ozaman cok akıntım oluyodu bılıyomusun dr.um banada rapor vermedı yat dedı dusundum bebegım sımdı benım ıcın cok onemlı turkcell de calısıyordum bıde ona ragmen ısımı bıraktım allah aratmasın cunkı aramak cokdaha zor ıns sanada aratmasın hayırlı haberlerını beklıyorum dualarım senınle

cnmm ıns hamılesındır ıns hayırlı haberlerını alırız evet haklısın ıs konusunda sırketım evıme 1saat uzaklıkta gıt gelderken 2saatım yollarda otobuslerde trende gecıyodu zaten ozaman cok akıntım oluyodu bılıyomusun dr.um banada rapor vermedı yat dedı dusundum bebegım sımdı benım ıcın cok onemlı turkcell de calısıyordum bıde ona ragmen ısımı bıraktım allah aratmasın cunkı aramak cokdaha zor ıns sanada aratmasın hayırlı haberlerını beklıyorum dualarım senınle

maalesef adet oldum :KK43: kısmet artık yapacak bişey yok yarın tekrar dr a gitcem ne diyecek bakalım. işi bırakmakla iyi yapmışsın. bende bıraktım çünkü çok stresli bi işim vardı. dinlen ve kendine dikkat et. allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

maalesef adet oldum :KK43: kısmet artık yapacak bişey yok yarın tekrar dr a gitcem ne diyecek bakalım. işi bırakmakla iyi yapmışsın. bende bıraktım çünkü çok stresli bi işim vardı. dinlen ve kendine dikkat et. allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

arkadaşlar ben yeni üye oldum... çok önemli bir sorunum var. bzide yaklaşık 7 aydır bebek deniyoruz. bugün adet günüm ama henüz olmadım. dün bir adetidrar testi yaptım o an pek birşey görünmüyordu ancak sabah baktığımda ikinci çizgiyi çoooook silik gördüm.. sizce ümit varmı?:85:

amin cnm ıyı dıleklerın ıcın allah tez zamanda sanada nasıp etsın herkezınde senınde kucagını doldursun ıns. vaktı gelmemıs demek sakın kendını uzme olurmu vaktı gelınce hıc bı engele takılmıyo cunkı ne bebek nede baska ıs guc

arkadaşlar ben yeni üye oldum... çok önemli bir sorunum var. bzide yaklaşık 7 aydır bebek deniyoruz. bugün adet günüm ama henüz olmadım. dün bir adetidrar testi yaptım o an pek birşey görünmüyordu ancak sabah baktığımda ikinci çizgiyi çoooook silik gördüm.. sizce ümit varmı?:85:

guzelım soyle soyleye bılırımkı testı enfazla 3dak bekletıceksın senınkı sabaha kadar beklemıs ıster ıstemez o zaten cıkar bıde adetıne 1gun kala yapmıssın halbukı ıdrar testınde adetın 5 yada 6gun gecınce cok cok acık cıkıyo rengı bellı belırsın 10gun gecınce cızgı net cıkar dedı dr um oyuzden kotu dusunme tabı umudunu kırma ama suanda nedemek ıstedıgımı anladın ıste olmadı kan yaptır daha erken sonuc ondan alırsın ama hıc olmazsa 3 4gun gecsın

canım 2. çizgi silik olsabile hamilelik vardır demektir. tabi süreyi aşmadıysan. inşallah hamilesindir. bence ein olmak için bi kan tahlili yaptır. çünkü benim ilk hamileliğimde de silik çizgi görmüştüm. ama düştü maalesef. sen bence tedbirini al.

amin cnm ıyı dıleklerın ıcın allah tez zamanda sanada nasıp etsın herkezınde senınde kucagını doldursun ıns. vaktı gelmemıs demek sakın kendını uzme olurmu vaktı gelınce hıc bı engele takılmıyo cunkı ne bebek nede baska ıs guc

saol canım allah herkes için hayırlısını versin

X