kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

Son düzenleme:

Canim falinda cok az sekil cikmis
öncelikle sIkIntili cikmissin
is yerinde mi tam kestiremiyorum ama biri var bu kisi sürekli seni izliyor bu insana cok dikkat etmelisin
Bir tartisma olabilir biri boyluca biri deyim yerindeyse yerden yigma sisman baya iki erkek
Bun ikisi senden bisiy istiycekler onlarin fazla gözü önünde dolanma sirf yapmayasin diye istiycekler .Arkani dönceksin onlara
En iyisi fazla muhattapa almaman onlari canim

Böyle seyler cikti

canım ikinizde güvenilir sağlıklı kişilersiniz güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.seninle ilgili olumlu şeyler düşünüyor.sevmediğin seni sıkıntıya sokan esmer bir kadınla karşılaşmışsın canın bu yüzden çok sıkılmış.işle ilgili birşey var kafana takılan bunu düşünüyorsun daha çok.yakın zamanda siyah yada koyu kumral saçlı kahve gözlü bir erkekle görüşmen olacak.sonrasında kendini çok mutlu hissedeceksin.kendini geliştireceksin.bu adamla ilgili birşeyler öğreneceksin.ayrıca bu kiminle ilgili bilmiyorum ama kötü bir haber alıp kalp kırıklığı yaşayabilirsin.

Tesekkür ederim beybiii
Herseyin hayirlisi
Sana anlattigim uyuzuda artik önemsemiyorum öyle bi karar aldim .Seytan tipli ,capkin....

Son düzenleme:

heey bende isterim katina:))
şekerim falında çok bişey çıkmamış ama sıkıntılısın.
biri özellikle senin sınırlarını zorluyo sanki delirtiyo bir tartışma yaşayabilirsin bununla.
şekerim sevgilin var mı bilmyiorum ama bence bu başka biri senle aynı boylarda zayıf esmere yakın böyle bir erkekle tanışıp yakın zamanda sevgili olma durumun olabilir.yakından kastım tanıştıktan kısa süre sonra.
ailede biri sıkıntıda ama kimse farkında değil.bu erkek biri koca kafalı gibi biraz
geçmişten gelen dedikodular var sen bunları takıcaksın ama bence boşver adı üstünde geçmiş bebeğim.
şekerim ben akrep kızıl saçlı beyaz tenli ela gözlü
salak eski sevgilim(beni aradı dediğim) ikizler esmer kahverengi gözlü kahverengi saçlı

görüşmeyeli neler oldu kız böyleee:)
kahveni iç bakayım

Bisi oldugu yok sekerim
Biri benim fallarda cikip duruodu taaa yazdan beri artik o olacak heralde bile demek istemiyorum.Beklenti falan istemiyorum .Kendi kendime gelin-güvey oldum sanki yaa Beni bu fallar mahvetti

Bisi oldugu yok sekerim
Biri benim fallarda cikip duruodu taaa yazdan beri artik o olacak heralde bile demek istemiyorum.Beklenti falan istemiyorum .Kendi kendime gelin-güvey oldum sanki yaa Beni bu fallar mahvetti

ahahaha hepimizi mahvetti şekerim olmaz olsunlar ama can sıkıntısına bire birler
haa bide alışkanlık napıcaksın
aman boşver zaten erkek milleti hepsi tuhaf

canım heyecanla bekliyorum yeni sevgilimi

canım bu aralar etrafında seninle ilgilenen seninde kafanı karıştıran biri mi var varsa eğer pek iyi niyetli biri olmayabilir.belkide bu yüzden mutsuzsun.geçmişte kalmış bir evlenme isteğin var bunu eski sevgiline yoruyorum.bu aralar düşündüğün bir konu var burada senin tökezlemeni isteyen biri var bu kişiyi küçümsememelisin.senin yanında olanların sözlerine kulak vermelisin.yakında sana yapılan adaletsizlikte hakkını alacaksın.eski sevgilinle tatsız bir konuşmanız olabilir bu belki kafanı karıştıran başka bir kadının olduğu düşüncesi olabilir ama böyle biri varmı bilmiyorum.

al benden de o kadar kim gelecekse gelse de bi rahatlasak

Bisi oldugu yok sekerim

http://www.youtube.com/watch?v=c_nDvHPpu70&feature=youtube_gdata_player
kızlarrr bunu denediniz mi çok eğlenceli

ahahaha hepimizi mahvetti şekerim olmaz olsunlar ama can sıkıntısına bire birler

Bisi oldugu yok sekerim

al benden de o kadar kim gelecekse gelse de bi rahatlasak

Aman salla gitsin biri gelip gircek hayatina diye gözümüzde büyütüyoruz baska bisi olmuyor ortada fol yok yumurta yok..

ona bende bir ara merak salmıştım öğrenmesi bana zor geldi. benimde etrafımda fal bakan kimse yokki hep internetten araştırıp forumda fal bakan arkadaşlara sorup sorup öğreniyorum. bu iskambili de öyle öğrenmiştim ama unuttum ama eğer öğrenmek istersen ben konu açmıştım bununla ilgili ona bakabilirsin yada anlatabilirim biraz bakarsam hatırlarım

Rapisam acamiyorumki
Iskambil nasil bakilir ögrenmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…