kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

Bana da fal bakar misiniz acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bu aralar haziranin 23üne kadar yenibir aşk ihtimali var bu askda ani baslaycilir hem dvygusal hemde mantik olarak anlasabilecegin biri olacak yalniz bu iliski baslangicinda eski hatalarini yapmamalasin bastirmis oldugun dvygularini aciga cikartmalisin.yalniz duygularina soylediklerine dikkat etmelisin fevri davranmamalisin icindeki sucluluk duygusundan vazgecmelisin yoksa kendi kendini mutsuz edersin yalniz yeni geleck olan kisiye duygularin cok yogun olmayacak eskiye gore daha zayif duygular bekide karsidaki kisiyi zayif goreceksin

ayy bii başlasamda gönlümegöre biriyle eski hatalarımı yapmam canım, çok saol nası yapıyosun bunu banada öğretirmisin nasıl bakıldığını

Birsey deil umarim guzel seylr olur

Valla bu o kadar kolay bise deilki ben yilardir kitaplardan yabcnci sitelerden arastirma yapiyorum ama hala cok eksiğim var sende benim gibi yap yada astrologlardan ders al ogretme konusunda pek becerikli degilim ama bu aydan sòra bildiklerimi yazarim metodunu :)

ayy bii başlasamda gönlümegöre biriyle eski hatalarımı yapmam canım, çok saol nası yapıyosun bunu banada öğretirmisin nasıl bakıldığını

Valla bu o kadar kolay bise deilki ben yilardir kitaplardan yabcnci sitelerden arastirma yapiyorum ama hala cok eksiğim var sende benim gibi yap yada astrologlardan ders al ogretme konusunda pek becerikli degilim ama bu aydan sòra bildiklerimi yazarim metodunu :)

tamam canım, benimde pek vaktim yok ama boş bi zaman bulursam ilgilenebilirim

beyazisigi eminim yogunsundur burda tesadüfen gördüm müsayit oldugunda banada bir bakabilirmisin acaba ?:KK16:
Bende kahve ile katina bakabiliyorum ikisinede bakarim :KK1:

Evet bayagı yogunum nisan sonu gibi biraz rahatliycam beklersen bakmaya calisirim bana dogum bilgilerini yaz d.tarihi dogum yeri dogum saati gerekli ıster burdan ister ozelden yaz

beyazisigi eminim yogunsundur burda tesadüfen gördüm müsayit oldugunda banada bir bakabilirmisin acaba ?:KK16:
Bende kahve ile katina bakabiliyorum ikisinede bakarim :KK1:

Canim bugun senin isle ilgili duruma bakip yazicam

C
ya aslında bir sorun yoktu ben bişey anlamadım arkadaşın teki bana dediki" rapisa hayırdır işten ayrılıyormuşsun " bende yooo dedim. o da bana " yöneticimiz telde konuşurken duydum dedi. bende çok bozuldum sonra da şaka yaptım dedi. bu nasıl şaka benimde kafam karıştı ortada bir sebepte yok aslında ama yine de çok canım sıkıldı acaba böyle birşey varda ben bozuldum diye mi şaka yaptım dedi yoksa gerçekten eşek şakası mı yaptı anlamadım

Bende dayanadim snunda fincan fotolarini ekliyorum e banada bi yorum yaparsiniz dimi:KK14:

Eklentiler

• $IMG_20140407_144032.jpg
    $IMG_20140407_144032.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 47
  • $IMG_20140407_144004.jpg
    $IMG_20140407_144004.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 39
  • $IMG_20140407_143939.jpg
    $IMG_20140407_143939.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 38
  • $IMG_20140407_143829.jpg
    $IMG_20140407_143829.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $IMG_20140407_143806.jpg
    $IMG_20140407_143806.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 38
  • $IMG_20140407_143748.jpg
    $IMG_20140407_143748.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 49
  • $IMG_20140407_143721.jpg
    $IMG_20140407_143721.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $IMG_20140407_143623.jpg
    $IMG_20140407_143623.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 42
  • $IMG_20140407_143108.jpg
    $IMG_20140407_143108.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 46
  • $IMG_20140407_143354.jpg
    $IMG_20140407_143354.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 48
  • $IMG_20140407_143240.jpg
    $IMG_20140407_143240.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 39
  • $IMG_20140407_143210.jpg
    $IMG_20140407_143210.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 39
  • $IMG_20140407_143040.jpg
    $IMG_20140407_143040.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 37
  • $IMG_20140407_142912.jpg
    $IMG_20140407_142912.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 51
  • $IMG_20140407_144024.jpg
    $IMG_20140407_144024.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 44
  • $IMG_20140407_143444.jpg
    $IMG_20140407_143444.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 46
  • $IMG_20140407_143219.jpg
    $IMG_20140407_143219.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 36
  • $IMG_20140407_143731.jpg
    $IMG_20140407_143731.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 39
ya aslında bir sorun yoktu ben bişey anlamadım arkadaşın teki bana dediki" rapisa hayırdır işten ayrılıyormuşsun " bende yooo dedim. o da bana " yöneticimiz telde konuşurken duydum dedi. bende çok bozuldum sonra da şaka yaptım dedi. bu nasıl şaka benimde kafam karıştı ortada bir sebepte yok aslında ama yine de çok canım sıkıldı acaba böyle birşey varda ben bozuldum diye mi şaka yaptım dedi yoksa gerçekten eşek şakası mı yaptı anlamadım

Cnim senin isle ilgili durumlar nisanin 23unden itibaren iyiye dogru gidecek ozellikle para kazanmanin daha iyi yollarini bulmaya caiscaksin isle ilgili calismalar yapcaksin iste uretken olacaksin kendini iste daha yararliolacakin konsarasyon yetenegini kullanarak sorunlari haledeceksin balki birilerinden guclu birilerinden eya arkadaslarindan yardim alabilirsin ustlerinin aklina hitap etmen ger zeki insanlari sevenlerin dikkatini cekeceeksin sana oyun oynamaya kalkanlari zekanla hirla yenmek istiyceksin ve yeneceksin

Bende dayanadim snunda fincan fotolarini ekliyorum e banada bi yorum yaparsiniz dimi:KK14:

merhabalar canııım tarot bakıyosun galiba benim de çok ihtiyacım varda bakar mısın banada?:26:
kahvene gelirsek;
çok karışıksın gel gitli bir dönemdesin
çok fazla dedikodu dolaşıyo hakkında ki bir ara bu dedikodular haddini aşmış ve çok bunaltmış seni
geçmişte seni üzen biriyle bir görüşmen olucak bu arkadaşta olabilir göremedim tam bilemiyorum.
canım takıntılı olduğun biri var sanki erkek yani bununla birlikte değilsiniz ama sen seviyosun gibi geldi bana
ben bu çocuğun başkasıyla beraber olduğunu hissettim böyle siyah saçlı ama esmer değil beyaz kumrala yakın biri
senin hayatın iş yada okul anlamında çok sıknıtılı değil güzel gidicek gidiyoda yani öyle büyük sorunlarla geçmicek
aileniz böyle biraz çekilemeyen özenilen bir aile gibi akrabalar arasında.
senin biriyle baş başa bir görüşmen olucak bu sanki senden hoşlanan başka biri.esmer gibi teni senden biraz uzun öyle iri yapılı değil.
bu senin hoşlandığın asıl çocukla da konuşmaların olabilir yakında ama ne hakkında olur bilemedim.
adında n yada c harfi olan biri mi bu kişi?
aslında kısmetlisin ama etrafına bakmıyosun eğer ki bence bu çocuktan kurtulabilirsen ilerisi çok güzel ve temiz herşey yolunda gidicek her anlamda.
uzaktan gelicek biri var yolunu gözlüceksin arkadaşın gibi geldi bana mutlu edecek biri seni
rica etsem bakar mısın bana tarot yada katina merak ettiğim şeyler var da bebişiiim müsait olursan ne bilgiler lazım birde:KK51:

Canim tesekkur edfrim yorumuna bayagi dogru seyler yazmissin onun isminde n harfi var

Ben tarot bakmiyorum astrojojik yorumlar yapiyorum sanada bakarim ama senden once baska biri var ondan sonra olur sende onun gibi nisan sonunu beklersen

merhabalar canııım tarot bakıyosun galiba benim de çok ihtiyacım varda bakar mısın banada?:26:
kahvene gelirsek;
çok karışıksın gel gitli bir dönemdesin
çok fazla dedikodu dolaşıyo hakkında ki bir ara bu dedikodular haddini aşmış ve çok bunaltmış seni
geçmişte seni üzen biriyle bir görüşmen olucak bu arkadaşta olabilir göremedim tam bilemiyorum.
canım takıntılı olduğun biri var sanki erkek yani bununla birlikte değilsiniz ama sen seviyosun gibi geldi bana
ben bu çocuğun başkasıyla beraber olduğunu hissettim böyle siyah saçlı ama esmer değil beyaz kumrala yakın biri
senin hayatın iş yada okul anlamında çok sıknıtılı değil güzel gidicek gidiyoda yani öyle büyük sorunlarla geçmicek
aileniz böyle biraz çekilemeyen özenilen bir aile gibi akrabalar arasında.
senin biriyle baş başa bir görüşmen olucak bu sanki senden hoşlanan başka biri.esmer gibi teni senden biraz uzun öyle iri yapılı değil.
bu senin hoşlandığın asıl çocukla da konuşmaların olabilir yakında ama ne hakkında olur bilemedim.
adında n yada c harfi olan biri mi bu kişi?
aslında kısmetlisin ama etrafına bakmıyosun eğer ki bence bu çocuktan kurtulabilirsen ilerisi çok güzel ve temiz herşey yolunda gidicek her anlamda.
uzaktan gelicek biri var yolunu gözlüceksin arkadaşın gibi geldi bana mutlu edecek biri seni
rica etsem bakar mısın bana tarot yada katina merak ettiğim şeyler var da bebişiiim müsait olursan ne bilgiler lazım birde:KK51:

Canim tesekkur edfrim yorumuna bayagi dogru seyler yazmissin onun isminde n harfi var

Ben tarot bakmiyorum astrojojik yorumlar yapiyorum sanada bakarim ama senden once baska biri var ondan sonra olur sende onun gibi nisan sonunu beklersen

aa olur canım.
nisan ayının sonu mu niye ki ya:KK53::KK53:

Ben simdi gördüm resimlerini haber vermedin bana :)))

Cok kismetlisin öncelikle ilk dikkatimi ceken bu oldu
Fincanin dibinde balik yüzüyor nerde görülmüs bu aaaa :KK52:
Bir erkekle basbasa görüsmen olcak bu kisi senin evine gelebilen biri sanirim cünkü sana direk olarak gelebiliyor orta boylarda senle yasit gibi T harfi olabilir isminde bu erkegin
Hane üstünde nazar var acayip hemde
Sana aydinlik bir kapi acilacak o kapi acildiktan sonra bambaska olaylaar yasiycaksin ama o kapinin acilmasinada epey var vadesi henüz gelmemis
Elinde cicegiyle cikmis gelmis biri olacak :KK1: Uzunca boylu biri bu zayif..O insandan sonra hic kopamayacaksin Hep yaninda olmak isteyecek

Kalabalik bir ortama giriceksin 4 kisi olcaksiniz bir bulusma olabilir arkadaslarinla ama orda seninle ilgilenen biri olacak sürekli seninle konusmak isteyecek sen pek yaklasmak istemeyeceksin
Cok cok cok kismetleri var gercekten hepside teker teker eline gececek

Benden bu kadar :)

Oyle ekledim aklima gelmedi

Bu t harfi olan kisi kotumu evet hane icine giriyo ama benle alakasi olmasi imkansiz eger tahmin ettigim birhyse

Ben simdi gördüm resimlerini haber vermedin bana :)))

Cok kismetlisin öncelikle ilk dikkatimi ceken bu oldu
Fincanin dibinde balik yüzüyor nerde görülmüs bu aaaa :KK52:
Bir erkekle basbasa görüsmen olcak bu kisi senin evine gelebilen biri sanirim cünkü sana direk olarak gelebiliyor orta boylarda senle yasit gibi T harfi olabilir isminde bu erkegin
Hane üstünde nazar var acayip hemde
Sana aydinlik bir kapi acilacak o kapi acildiktan sonra bambaska olaylaar yasiycaksin ama o kapinin acilmasinada epey var vadesi henüz gelmemis
Elinde cicegiyle cikmis gelmis biri olacak :KK1: Uzunca boylu biri bu zayif..O insandan sonra hic kopamayacaksin Hep yaninda olmak isteyecek

Kalabalik bir ortama giriceksin 4 kisi olcaksiniz bir bulusma olabilir arkadaslarinla ama orda seninle ilgilenen biri olacak sürekli seninle konusmak isteyecek sen pek yaklasmak istemeyeceksin
Cok cok cok kismetleri var gercekten hepside teker teker eline gececek

Benden bu kadar :)

Oyle ekledim aklima gelmedi

Bu t harfi olan kisi kotumu evet hane icine giriyo ama benle alakasi olmasi imkansiz eger tahmin ettigim birhyse

T harfli kisi arkasinda duran biri daha var onla baglantili olarak ziyaret ediyor iyi mi kötü mü ayirt edilcek bir skeil vermemis bana fincanin sanki geveze bir insan hissi yaratti seni de mutlaka görüp öyle cikiyor o evden ?

Akjima gelmiyo diger kisi neyse iyi diyelim iyi olsun

T harfli kisi arkasinda duran biri daha var onla baglantili olarak ziyaret ediyor iyi mi kötü mü ayirt edilcek bir skeil vermemis bana fincanin sanki geveze bir insan hissi yaratti seni de mutlaka görüp öyle cikiyor o evden ?

Rica ederim sozumu tutmaya calisirim eger unutmazsam bu aralar yogunum biliyorun arada bazi sfyleri unutabilirim
Onemli olan gercek olmasi umarim daha iyi olur isin
canım çok teşekkür ederim hem yorumun için hemde söz verdiğinde unutmayıp verdiğin sözü tuttuğun için :KK19:

X