kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

yok ya onla dahah ne konuşcam eski sevgilisi var benden sonraki barışmıştır belki

hadi ya falda da birisi çıktı da bu katina da hep başka bir kadın çıkıyor belkide yoktur diye canını sıkmamak için yazmamıştım canım inşallah tez zamanda güzel eskisinden çok daha güzel bir ilişkiye başlarsın ve tabiiii bende

yok ya onla dahah ne konuşcam eski sevgilisi var benden sonraki barışmıştır belki

birde uyuz olduğum birşey var söylemeden edemiycem. bu erkekler niye sahiplenmiyorlar bunlar eski filmlerde mi kaldı ben mi çok geri kafalıyım aklım almıyor. biz kızlar birini sevdik mi istiyoruz ömrümüz onunla geçsin erkeklere bakıyorum sevgili olmuşsun bişeyler paylaşmışsın ayrılıyorlar kızı bırakıyorlar hiç umurlarında değil senin hayatına biri girmiş mi ne alemdesin .

Hmm bi ara sorarim inceledikten sonra
http://i.hizliresim.com/O2JGNQ.png

Bu iliski acilimi

Msj hakki bittigi icin burdan yazdim
Yarin katina baksam olur mu canim uykum geldi

olur canım msait olunca bakarsın bebeğim ben bu açılımı yapıyorum zaten ilişkiler için.
ben beyaz tenliyim sarı saçlı kahve gözlüyüm
eskisi de kumral yeşil gözlü beyaz tenli
ama eskisine odaklanmasanda olur yeniliklere açığım yane

Hmm bi ara sorarim inceledikten sonra
http://i.hizliresim.com/O2JGNQ.png

Bu iliski acilimi

Msj hakki bittigi icin burdan yazdim
Yarin katina baksam olur mu canim uykum geldi

Gercek asklar bitmis canim teknoloji onlarida öldürdü
Yeni model erkek diyo ki yaaa nasi olsa baskasi cikar nolcak

Kizlarda sevdigimde sevdigim diyor

Sonuc : 0

Iyi geceler canim tatli ruyalar <3

Son düzenleme:

barışsın bebeem ya belki aramaz daha iyi benim için
yok kız kimse bende de aynı tas aynı hamam
hangi birine güvenceksin ki bu erkeklerin zaten en güzeli yalnızlık

ya öyle tabi de yine de insanın zoruna gidiyor haksızlık bence.biz yeni ayrıldıkta o yüzden acım taze de babym

barışsın bebeem ya belki aramaz daha iyi benim için
yok kız kimse bende de aynı tas aynı hamam
hangi birine güvenceksin ki bu erkeklerin zaten en güzeli yalnızlık

Canim cok iyi yapmissin sevindim istedigin zaman bakarim falina bunuda unutma :)

Canim sen cok bunalmissin öncelikle icini cok sIkmissin.
Para konusu ile alakali senle ayni boylarda bir erkekle anlasmaya calisiyorsunuz.
Sanki beraber hesap yapar gibi bir haliniz var.Ama sonucta sen yinede bu adama arkani dönüceksin bu adam seni kiracak üzecek sanki.
Cok büyük bir firsat belki 2 ay sonra eline gecebilir is ile alakali bir durum hissettim.
Hanene ay dogacak.Kismetlerinin eline gecmesi icin daha vade oldugunu gösteren zaman dilimi tabaginada yansimis canim
Bir yere gideceksin 4 kisi hatta 4 bayan bulusma yapacaksiniz cok güzel zaman gecircegin bir ortam olucak.
yalniz canim seni cekemeyenlerinde oldugunu dedikodularinin döndügünü lakin sana bu dedikodularin ulasamadigini da hissetmekteyim.
Hemen olmasada ani bir yolculuk uzun yol söz konusu olabilir

Canim harcama konusunda dikkatli olman gereken bir sembol gördüm senin kismetin cok ama bir sekilde seninde istemeden elinden cikabiliyor kayiplar yasiyabiliyorsun son zamanlarda harcamalarina dikkat etmende fayda var .
canim benim görebildiklerim simdilik bu kadardi :)

Cnm benimunutmam arkadaşım benim sağol.

Evet çok bunaldım herşey işsizliğe ev almaya zayıflamaya bile çok taktım.Çabalarımın sonuçlarını alamamak yordu beni.Para konusunda eşimdir o benden biraz uzun.İşşş ay inşallah cnm Allah herkese hayırlı kapılar açsın.Bulamadım çıkanlarda iyi değil hiç.4 kişi evet bu cumartesi çocuklarımla beraber teyzeme gidiyorum annemde oraya gelecek orda buluşacaz Allah nasip ederse tabi.Dedikoduları tahmin edebiliyorum kimlerin olduğunu.Para konusunda doğru biraz dikkat etmem gerekiyo aslında.

Teşekkür ederim cnm ağzına sağlık.Topiğimizede gel sohbetin bile yeter bize.

Canim stres varken olmuyor zayiflama.kesinlikle stressiz huzurlu bir hayatin ve duzenin olmali kendini mutsuz hissetmemmelisin soylemek kolay diceksin ama stres ve sporu beraber yurutenide gormedim
Topice gelicem kpss derdim var bu aralar.spor yapmadan bisiler yazinca ödevini yapmazan ama derse gelen coxuklar gibi hissediyorum yoksa biliyosunki sizleri cok seviyorum :)
Insallah hersey diledigin gibi yoluna girer

Aynen cnm stress olmayacak için rahat edecekki bazı şeyleri iyi yürütebilirsin.Kpss için başarılar dilerim cnm Allah zihin açıklığı başarı versin.Kazanırsın inşallah.Bende sizleri çok seviyorum canın sağolsun ben seni takip ediyorum unutmam kolay kolay sevdiğim arkadaşlarımı.

Yeni kahve falim neyse halim ciksin falim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397325704750.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 35
  • $1397325729382.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 61
  • $1397325765480.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 40
  • $1397325807324.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $1397325830013.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 32
Ben hala yorum bekliyorum kizlar 2 gun once eklemistim fincani

Bu arada benden yorum bekleyenler z kaldi 2 hafta sonra yorumlari her ayrintisini yazicam birde lenormand kartlari vardi bende arkadasim yurtdisindan getirmisti onlari bulursam onlarlada yorum yapmaya calisirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…