kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

Biride bana tarot bakarsa cok sevincem ask ve is konusunda bu aralar kendimi cok kastim ne olcak merak ediyorum umarim tarot bakan cikar bana da

ay canim yeni gordum yorumunu evet oyle biri var henuz daha aciklamadi bana hem istiyorum hem cekiniyorum nasil olur gercekten bana asikmi emin olamiyorum o konum olarak benden biraz ustun ve bence yakisikli oldugundan gerecektenmi bana asik emin olamiyorum ama pek genc sayilmaz kendisi 40 yasinda eger bahsettigin kisi oysa

Valla sinav konusunda korkularim var ya basarili olamazsam diye daha bikackez girdim her girdigimde puanim daha dustu o yuzden korkuyorum sonu iyi olsunda mucadele eferim yeterki sonu iyi istedigim gibi olsun mutlu evlilik yapcak olmam sevindirdi beni gercekten mutlu olmak istiyorum

Peki bu sinav sonucu mutlu olcakmiyim birde bu adamin hayatinda su an bi kadin var ama onla mutlu degil not evli degil ama uzun suredir beraberler baglari kuvvvetli bu adam banami daha cok deger veriyo yoksa onami? Amma soru sordum ya tesekkur ederim canim senin yorumlarin bi kismini ekledim sana o.m gondermeye calistim ama mesaj sayim az oldundan gonderemedim

canım falıma baktığın zaman yorumunu benim yazımı alıntılayarak yazarsan bana mesaj olarak bildirim geliyor bu şekilde ben benim yorumumu mu yaptın başkasının mı anlamıyorum şimdi bu benim yorumum mu:26:

Rapisadan sonra bakacaım redmars o bitince bilgilerini yazarsin yalniz seni nisan sonuna bekjetcem malum sinavim var

Evet canim senin simdi radece seninkini yaziyorum daha bitmedi ay valla tembellikten alinti ycpmiyordum artik yaparim :)

24 ayar yalnızlık bozdurmaya kıyamadık
uykuda sarıldık yastıklara, konuştuk hep duvarlara

Rapisa ne olur bana birkez daha baak..Bizim ilşkimiz hala nursuz bir şekilde devam ediyor..
Benim burcum Kova..Onunki ikizler...Başka ne lazım?

Son düzenleme:
iyi olur canım ya çünkü kimin doğum haritasına baktığın anlaşılmıyor. canım benim çok uykum var bugün sana tarot baktım diğer sorularına daha sonra bakabilirim

Evet canim senin simdi radece seninkini yaziyorum daha bitmedi ay valla tembellikten alinti ycpmiyordum artik yaparim :)

canım çok uykum var daha sonra bakayım burçlarınızı saç ten göz renklerinizi yazman gerek

Rapisa ne olur bana birkez daha baak..Bizim ilşkimiz hala nursuz bir şekilde devam ediyor..
Benim burcum Kova..Onunki ikizler...Başka ne lazım?

Kızlaaar ne olur bakın ya..Kendimi yolunu şaşırmış hissediyorum..

tamam rapisa cvp yazmış..çok tşk ederim..ben:beyaz ten yeşil göz ,koyu kahve saç..o: beyaz ten yeşil göz kumral saç..
ben kova o:ikizler.. 8 haziran öğlen 13-14 gibi mi ne doğmuş sanırım..Bne 5 şubat..saat bilmiyoruz..
Bu gece beyazaşığı bakabikir mi acaba?:)

Son düzenleme:
canım ben öylesine bakıyorum pek anlamıyorum faldan bazen çıkıyor bazen çıkmıyor . dua et canım inşallah düzelir aranız

Kızlaaar ne olur bakın ya..Kendimi yolunu şaşırmış hissediyorum..

tamam rapisa cvp yazmış..çok tşk ederim..ben:beyaz ten yeşil göz ,koyu kahve saç..o: beyaz ten yeşil göz kumral saç..

Biliyorum ya zaten inanmammız lazım.Ama birşeyler duymak istiyorum...Önüm karanlık olunca..
Zaten öncekinde çok bir şey söylememiştin Rapisa.Ayrıntı fazla yoktu diğerleri gibi..Birkez daha bakarsan çok seviniirm..Değişiklik olur bana..

Son düzenleme:
Tamam canim
artik alinti yapiyorum sana cvp yazdigim belli olsun

iyi olur canım ya çünkü kimin doğum haritasına baktığın anlaşılmıyor. canım benim çok uykum var bugün sana tarot baktım diğer sorularına daha sonra bakabilirim

Bu arada sende bana tarot yada katina bakarmisin sinav sonucu ise gircekmiyim yada soyle sorayim deujet menuru olacçkmiyim ve saglik sorunu yasiycakmiyim

Rapisada bakti sagojsun rapisa bakti cnkta dogru seyler defi sende bckarsan sevinirim canim

Tamam çnim rapisadan sonra senin icin yazacagim bir ara bilgilerini alirim hemen yazma arada kaynar unutuqum ben senden istiycem dogum bilgilerini[/QUOTE]

Son düzenleme:

Reddmars ,Alinti yapmaya cali.stim daha onceki yazindan alinti yamadim basta cvp verirken simdide ugrasiyorum canim ya

Tamam canim rapisadan sonra senin icin yazacagim bir ara bilgilerini alirim hemen yazma arada kaynar unutuqum ben senden istiycem dogum bilgilerini

Son düzenleme:

Canim sonunda bitirdim senin yorumlari gec de olsa

Saygıdeğer ve onunla gurur duyabileceğiniz bir eş arzu ediyorsun Büyük ihtimalle bu kişi senden daha üst konumda bulunan bir kişi olmadır.Bu sayede toplumda saygı görmek istiyorsun. Ortak çalışmalarda saygılı ama otoritersin sağlam bir duruşun var ve isteklerini kabul ettirmede kararlısın Bencillik,gurur ve kendi yolunu seçme isteği muhtemelen ilişkilerindeki başa çıkılması gereken en büyük problemdir.kendini iliskilerinle tanimliyorsun iliskide oldugun kisi iyiyse gucluyse sen de iyi ve guclu hissdersin kendini,iliskine cok onem verirsin
Karsi taraf senin icin cok onemlidir ve onda kendini gormek istersin yasam enerjin birazda karsindakilere baglidir bazen tum enerjini konsantrasyonunu karsindaki kisi yada kisilere verirsin. Bazen kendinde olan yonlerini kabullenmekte zorlanirsin bunun icin bir arkadas,sevgili aile ya da ese ihtiyac duyarsin."Ben nasil biriyim" sorusunun cevabini sevdiklerin sayesinde bulursun ayrica iliskide,iletisimde oldugun kisiler sayesinde kendi gucunun farkina varir ve bu gucu,beceriyi,basariyi yakalarsin.Guclu karakterli,egosu yuksek Kisiler seni ceker ( aslan burcu olan yada aslan etkisi tasiyan insanlar) baban senin icin cok onemlidir farkinda olarak yada olmayarak baba figuru gibi gordugun erkeklere ilgi duyarsin.

İyi bir aile yaşamı, eş, çocuklar mutluluğun temelidir sana gore aileye, ebeveynlere gecmise değer verirsin ..İyi bir anne, ev işlerinde titiz ve becerikli bir hanım olursun Sevgiye, korunmaya, cesaretlendirilmeye ihtiyacın vardır ayni zamanda hareketlilik ve degisim istersin. Duygusal güvene sahipsen her şeyin üstesinden gelebilirsin.. Miden hassastır. Göğüslerle ilgili sorunlarin olabilir,goguslerin biraz iri olabilir, surekli ev degistirebilirsin ,is,yeni bir eve tasinma ihtiyaci,tayin nedeniyle.deniz kenarinda oturmak sana mutluluk verir islerini evden yurutmek istersin.Annen senin icin ya cok olumludur ya da cok olumsuz ortasi yoktur.Sezgilerin gucludur ve genelde gerceklesen ruyalar gorursun.Madde ötesi konulara ,psisik konularayöneliş, gizlilikten hoşlanma, olayların, kişilerin ardındaki sırları keşfetme; miras hukuk, devlet işleri ile uğraşma, yakın çevreden birinin erken ölümü, kızgın olduğun kışılerden lafla öç alma gibi durumlarin olur.Yazi,roman,dergi,gazetecilik,yazarlik konularina ilgi duyarsin eger yazi yazarsan basarili olursun
Kendin hakkinda cok fazla bilgi vermeyi sevmezsin ama baskalari hakkkinda cok sey merak edersin agizlarindan iyi cumle alirsin,agzin iyi laf yapar senin icin gizli kalmasi gerekenler gizli kalmalidir en sevdigin en guvendigin kisilerden bile gizlersin bazi seyleri sevmediklerin,dusmanlarin senin sivri dilinden cok cekerler ayrica sevdigin,tanidigin birini ani kaybedebilirsin olebilir, bu sadece olum degil baglari tamamende kopartabilirsin,sana yanlis yapmis olan biride olabilir aniden bir kopus,kaybetme yada olum.

Fiziksel rahatlıktan hoşlanırsın.Miras,boşanma veya benzer bir yolla varlık sahibi olma olasıdır.Disiplinden yoksun ve tembelliğe eğilimin vardır ama yapilmasi gereken sey yapilmak zorundaysa savsaklamadan yaparsin..Eğer düşük enerjine teslim olursan sorunlar senii bekliyor.Metafizik konulara karşı ilgilisin.Sende enerji,tutku ve araştırma konusunda şevk var.Detektifçilik oynamayı çok seviyorsun.Finansal,miras konularında sorunlar olabilir.Muhtemelen bir evlilik yoluyla bir miras gelebilir.Aşk ve tutku uğruna anormal şeyler yapabilirsin.Tutkularını kontrol etmeyi öğrenmelisin.Ayrıca cerrahlığa karşı bir ilgin olabilir.Yasaklar sana cekici gelebilir
Yas ilerledikce daha enerjik ve girisken olursun.Romantizm için bir çok fırsat,randevular olasıdır.İyimsersin.ve çevrendekilerle vakit geçirmekten zevk alırsın Sana e mutluluğu ve başarıyı getirecek yaratıcılık yeteneğin var.Yaratıcılığın doğrultusunda kayda değer bir şeyler yapmak için güçlü bir isteğin var.Borsa dan ve kumardan uzak durmalisin.

Sabırlı,düşünsel yönden disiplinli, ölçülü ve ağırsindır. Ciddi bir yazar, sıkı bir öğretmen, güvenilir bir muhasebeci olursun. Okurken, yazarken, sorumluluk yüklenirken çok dikkatlisinr. Arkadaşlar, kardeşler üzerinde hükmedici, sözünü dinleticisin Fikirlerin filozofçadır matematik ve strateji oyunları sana hitap eder.Düşüncelerinde iyimser olmaya çalışırsin.Ciğerlerin oksijene ihtiyaç duyuyor dlayısıyla iyi havalandırılmış odalarda kalmaya çalışki saglikli kal.Aile ilişkilerinde hassasiyet, çabuk etkilenme, istediği ortamı yaratmada zorluklar olur. Derin duygusal bağlılık ihtiyacı, hayallere kapılma yüzünden tatminsizlik ve yalnızlık korkusunu yaratabilir. Annelik yapma duygusu çok fazladır. Içe dönük, sır dolu kapalı bir kutu gibidir. Aile baskıları sorunlar yaratır. Küçük yaşta terk edilebilir. Doğa içınde, deniz kenannda yaşamak zevk verir. Farklı bir düşünce tarzın vardır. İlginç, esrarlı ve anlaşılması güç konular ilgiini çeker. aklın ve zekanın zirvesine ulaşmak istersin anlatımın, sözlerin sert ve etkileyicidir. Bir konuyu kabul ettireceğinden eminsen ortaya atar aksi halde hiç söylemezsin. Fikirleri yüzünden hayatının her döneminde zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilirsin Zeka güçleri ile insanları etkileyip, görüşlerini değiştirebilirsin herkesin. Öğrenim yıllarının ilk devrelerinde olsun, yakın akraba, arkadaş, komşularla olsun sorunların hep olur. Ayrıca kendine yapılan kötülükleri de asla unutmazsin

Realist,olgun,ciddi,pratik ve disiplinlisin.Hedeflere ulaşmanın zaman alabileceğini bilir ve hedefe giden yolda sıkılmazsın.Hedeflerinin temelleri vardır ve asla tutamayacağın sözler vermezsin.Çalıştığın projeler bitene kadar konsantren bozulmaz başarıya giden yolda ihtiyaç duyduğun sabır ve direnç sende var.Sorumluluklarınıın bilincindesin.kesinlikle utangaçsın cevrende seni izleyen birileri varken huzursuz olursun Otorite konumundaki insanlar seninn çok çalıştığını görür ve takdir ederler.Bütün durumlar için kendi çözüm metodun olduğundan zaman zaman başkalarından direktif almada zorlanabilirsinb Özgür,liberal,farklı ve asi bir yapın var gurur,bencillik ve diğer insanlara yapancılaşma,kendini kontrol edememe,disiplinden yoksun olma gibi özellikleri beraberinde getirir.Bir şeyden bir şeye o kadar sık atlarsın ki bazen uğraştığın hiç bir şey bitiremezsini cunku o an o konu senin icin cok onemli degildir,insanlar verdigin sozu tutmani bekler eger sozunu tutmazsan sana guvenilmez gozuyle bakmaya hazirdirlar.Sabırsız ve aceleci hareketlerin kazalara sebebiyet verebilir.Elektronik,motorlu araçlara ilgi duyabilirsin neye mal olursa olsun özgürlük senin için vazgeçilmezdir.Risk,macera ve keşifler tam sana göredir.Etrafındaki her şeyi değiştirmek istersin insanlar muhtemelen başka bir gezegenden geldiğini düşünüyordur.Diğer insanların ihtiyaçlarının farkında olmayı öğrenmelisin Her zaman kendi arzularını ilk planda tutuyorsun gibi gorunebilir Sana göre sadece sen haklı,tüm dünya yanlış olmamali Karar vermeden önce diğer insanların da fikirlerini önyargısız olarak dinlemelisin belki isine yarar fikirler duyarsin.

Düşünce ve duygularını rahatça dile getirebilen,etkileyici ve espritüel birisin.Düşünce ve hareketlerde bir parça ısrardan yoksunsun Hafızanız bazi konularda cok güçlü değildir bazilarinda ise her ayrintiyi hatirlarsin.Herhangi bir konuda karar vermekte zorlanırsanı.Endişeli doğan insanları rahatsız eder.İnsanların arkasından dedikodu yapmaya eğilimin vardır.Kendi amaçların için gerçeği değiştirirsin.Doğuştan insanların yaşantılarına,deneyimlerine ve hislerine ilgi duyarsın.Doğuştan iyi bir dinleyicisinizdir.ozellikle konu insanların rüyaları tutkuları ve yaşamları olduğunda…Bir parça geçmişe ve geçmiş yaşamlara dolaylı yoldan tarihe ilgi duyarsın.Akıl ve duyguların dengede olması gerekir cunku bezen tamamen duygusal bazen de tamamen mantıksal hareket ediyorsun.Keskin bir zekan var fakat insanları kıran,üzen sert bir dilin de var.Konuşmadan önce iyice düşün ayrıca senin sevilmeye ve anlaşılmaya ihtiyacın vardır.Duygulu,yüksek enerjili ve sağlıklı bir kişisin Zorluklarla ertelemek yerine onlarla yüzleşirsin Basitçe üstlerine gider çalışarak onları ortadan kaldırırsın Kendi sorunları hakkında bir şey yapmayan sürekli şikayet eden kişilere sempatiyle bakmazsin Çok sık hasta olmazsını .İnsanlar senin çevrede olmayı sever çünkü onlara enerji aşılarsın.Karşı cins seni eğlenceli ve çekici bulur.Sempatik,şefkatli, kibarsın.Duygularını ve hayallerini kontrol etmen gerekiyor. Diğer insanların acısını paylaşır ve elinden geldiğince yardım etmeye çalışırsın. .Sezgilerin çok güçlüdür gerçekten içindeki sesi dinlemeyi öğrenirsen ona güvenebilirsin. İnsanları idealleştirdiğin için hayal kırıklığını uğrayabilirsin.Güzel sanatlara, muziğe,dansa,fotoğrafçılığa ilgin ve yeteneğini vardir Ölümden sonraki yaşamı merak edersin.Kitap okumayı ve doğal tedavi yöntemlerini öğrenmeyi seversin Sende mükemmel bir irade ve insanlara etki etme yeteneği var.Gizli bir yönünün var ve amaçlarına ulaşmadan niyetlerini açıklamıyorsun...Güç için sıkı bir mücadele ediyor ayrıca ilişkilerinde dominant bir karakter sergiliyorsun.Basarili ve mutlu bir evlilik yapacaksin
Eger gurur ve sivri dilini torpulemeyi ogrenirsen.buyuk ihtimalle sari sacli yada kumral sacli, Orta boylu,koyu renk gozlu hafif bugday tenli birisiyle evleneceksin buyuk ihtimalle,espirili etkileyici hukukcu yada bir konuda uzman,yonetiici konumunda biri olacak en fazla 2 cocugun olur...

Rapisa,beyazaşığı birbirinize çok bakmışsınızdır ,ama benim bir yada iki tane o da çok kısa...Lütfeeenn...İçimde kalmasınnn...:)

vaaaaay be ben kendimi anlatsam bu kadar anlatamam sağol canım emek vermişsin gerçekten çok beğendim emeğine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…