kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

canım burada yazmışsın ya "merkürün koç burcunda , mars koç burcunda falan bunlar ne anlama geliyor bilmiyorumda anlatabilirmisin:26:

canım siz kavga mı ettiniz.tartışma yüzünden aranız açılmış sanırsam.erkek arkadaşının maddi durumu nasıl bilmiyorum ama harcamaları gelirini karşılamıyor galiba.belki çok para harcayan biri değildir ama para harcamasını bilmiyor galiba.erkek arkadaşının seninle ilgili yanlış bildiği şeyler var.burada sarışın yada açık kumral bir bayan var belki bu bayan onu yanlış yönlendiriyordur.erkek arkadaşın ya çok sıkıntılı yada sıkıntı çekecek.burada belki sana söylemediği birşeyler olabilir bilmiyorum.sense onu kıskanıyorsun.aynı zamanda ne yaparsan olmuyor ama dua ediyorsun düzelsin diye.açık kumral bir erkek var onun sana söyledikleri doğru.erkek arkadaşının senden sakladığı şeyleri öğrenip üzülebilirsin.
canım bunlar çıktı malesef güzel bişey çıkmadı.

canım burada yazmışsın ya "merkürün koç burcunda , mars koç burcunda falan bunlar ne anlama geliyor bilmiyorumda anlatabilirmisin:26:

Aciklarim tabiki ama su n diil ders molasi verdim yarin yazarim ben bliyorum ya herkes biliyo sandim :)

aşk dediğin dört duvardır boyu göklerde
yıksan altında kalırsın, yıkmasan içerde

canım evet sınav sonucunda başarılı olacaksın kendini geliştirmeye devam edeceksin.bu hoşlandığın kişinin hayatındaki bayan sarışın biri mi. bu kişinin doğru bir seçim olmadığını düşünüyor ona aşık olmuş ama hata yaptığını anlamış yanlış bir başlangıç yaptığını düşünüyor.seninle ilgiliyse güçlü bir sevgi duyduğu çıktı falda aynı zamanda mantık olarakta seninle mutlu olacağını düşünüyor.yalnız mücadele etmesi gereken bazı durumlar engeller var.senin maddi durumun nasıl canım iyi galiba. falında yine aynı şey çıktı mutlu bir evliliğin olacak.bu adamın sana mı ona mı daha çok değer verdiğini sormuşsun. canım bilmiyorum ama çıkan karttan şöyle düşündüm.bu kişinin pek yapabileceği birşey yok şuanda eli kolu bağlı bazı engelleri var öncelikle onları aşması gerekiyorki birşeyler yapabilsin önünü görebilsin.

Ay yazmıştım ,gönderemedim..
Evet ..sürekli, tartışma içindeyiz onun arızalığı yüzünden. maddi sıkıntıları var.yurtdışında ve işsiz.Öyle ekmeğini taştan çıkaracak biri de değil..İlgisi az,az konuşan,içine kapanık,görüşmek konusunda sıkıntı çektiğim biri.Özgüveni az,depresi,biraz da sinirli,ama masum görünüşlü,iyi biri hissi veriyor bana,herkeste hissedemiyorum bu hissi.....
Kadın erkek ilşkilerinde çok beceriksiz ,tam bir arıza..Gelecek konusnda plan yapmaz,Bana gelecğimiz konusnda belirsilik yaşatır,ama evllilik düşünür..
En son biraz çalışıp para biriktirip tr ye döneceğini söyledi..Bu istediğim birşeydi...Benden vazgeçmemesi ve masum görünüşü beni tav ediyor...O da seviyor dememkki vazgeçmediğine göre..
.Seviyorum herşeye rağmen onu...
Ama kendine güveni yok yaşam konusnda,..
Ve benim terkedilme ,kaybetme travmamla birleşince bana güven vermiyor..Ama masum..
Ailesiyle tanıştım.Destekliyorlar ...İyi insanlar..
.Ben işimi bilsem belki de bağlayabilirim onu kendime..Ama bilmiyorum işte..Kaçanı seviyor giib bir tarzı var.
.Doğallığımı ,olgunluğumun veridğini netliğ,kararlılığımıi kaldıramıyor..Ben ondna 8 yaş büyüğüm..
Geçen dedim ki''senin hiç acelen yok..benim daha çocuk doğurmam lazım..''Neden diye soruyor bir de.Öyle cin fikirli.
.sarışın bayan annesi olabilir..kumral erkek bir kendisini tanıyorum...
Bana daha huzurlu bir ilşki laımdı aslında geçmiş travmalarım var...Ama bu çıktı işte..
tşk ederim beni kırmadığın için.....
Bu sözlerim üzerine bir kez daha daha net bakabilirsen çok sevinirim rapisa

Son düzenleme:
canım birkez daha fal bakamam çünkü yorgunum uykum var üst üste zaten pek sağlıklı olmuyor. benden sana tavsiye bol bol Allah ın isimlerini oku dua et.La ilahe illallah çek zamanla düzeleceksin.bende senin gibiydim Allah a şükür şimdi iyiyim.

Tamam .TŞK ederim..Bir doğrulamadım gitti bu konularda...Bıktım, usandım...Belli birzamandan ve tecrübelerden sonra düzenli bir hayat istiyor insan..O da olmuyor bir türlü.
Bir de beyazaşığı bakarsa sevinirim:)Yarın mesela.*)

Son düzenleme:
Canim harikasin ne diyim oyld guzel seyler yazmissinki ne diyim
O kisinin hayatindaki sarisin degil ama kumral beyaz tenli siyah saçli kadin
Asik oldugum kisinin kendisini eli knlu bagli oldugunu dusundugunu tahmin ediyorum maddi durumum cok iyi olmasada Allaha şukur sikintida cekmiyorum ailem saolsun sikinti olsada bana hissettirmiyorlar evlilik de insallah dedigın gibi mutlu olurum gorcez yasayip

Sagol canim iyi geceler

Ben sadece astrolojiden anliyorum nd da hemen bakip cevap vermem zor bu ay sonun kadar malesef ckamam ayrica ne merak ediyorsun bilmiyorum uzgunum

bi durum karşısında mantıklıca davranmışssın canım, sana sıkıntı veren şey delip geçmemiş sıyırıp geçmiş, gösteriyor ama yine seni üzübilecek sinsi insalardan kurtulmuşsun diyemem
ne istediğini bilmiyorsun aşk anlamında para kazanmak kariyerinde ilerlemek istiyorsun ama bi kısmetsizlik olduğunu düşünüyosun nefes alamıyomuşssun gibi durumlar oluyor
bişeyide tamanlamıyla bitirmişssin, değişmediğini üdşünmüşssün bu açık tenli çocuğun, çapkınlık gibi gözü dışıarda olması gibi nedenler büyük etken olmuş bitirirken, bu sefer sertsin açık kapı bırakmıyosun
yakın zaman içersinde; sabrettiğin bişey olmuş canım bi çocuk sorumluklarını alıp gelmiş sana ama yine bi kıskançlık var aranızda , seçim yapıcaksın sen , önceki tecrübelerine göre karar vericeksin, kabaca olucak belki davranışların seni üzücekde aynı zaman içersinde , amahuzura ericeksin ve bu verdiğin kararla mutlu olucaksın, bi kısmetsilik gibi düşünüceksin ama geçebilicek türken, artık eskisi gib üzülmüyceksin
esmer bi bayan arkadaşının güçssüzde bi durumlarından dolayı seni bunaltıcak gibi gözüküyor , biriyle karşılaşman vegörüşmen var
evde işler biraz gergin olabilir son zamanlarda, iş hayatında daha çok ilgilendiğin para kazanabilceğin kendini daha çok düşündüğün bi dönemegiriceksin, ama bi an geçmişi aşırı derecede yoğun düşünebilirsin sıkıntı çekiceksin, hatta bu eskisiyle kavga bile edebilirsin ya da çevrendiki insanlarla

umarım herşeygönlünce olur canım

Evet canim senin simdi radece seninkini yaziyorum daha bitmedi ay valla tembellikten alinti ycpmiyordum artik yaparim :)

bende isterim ama , geçen sefer çok yoğundunuz bakmak için müsait olduğunuzda bana da bakarmısınız;
bende size artık destetraot kahve ne isterseniz bakarım

Banada bakabilirmisin bugun gercekten tarot baktircak yer aradim ve bulamadim ve simdi seni gordum cok sasirdim ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende isterim ama , geçen sefer çok yoğundunuz bakmak için müsait olduğunuzda bana da bakarmısınız;

Tabiki ama dedigim gıbi nisan soou bekenirse yapacagim rahat rahat az kaldi birazcik daha bekle yapicam o zaman daha kolay olur isim

Bu arada deste tarot isterim tabiki bir ara istiycem bende senden :))

Bana dogum tar. Dogum yeri ve saatini . yazarsan yavas yavas incelemeye baslarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…