kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

Yükselen burcun Başak: Çok düzenli ve tertipli birisi diye düşünenler olabilir. Başak demek temizlik,düzen ve kurallara uyum demektir. Bazen bu konuda iyileşmeyen bir hasta da olabilirsin takıntıların olabilir,. Pek çok insanın üzerinde bile durmadığı veya farkına varmadığı küçük detaylar senin için önemlidir. Bazen ince ve anlamsız ayrıntılar içinde kaybolabilirsin. Küçük bir bilgi istendiğinde sayfalar dolusu ayrıntı vermeye hazır olursun. Detaylarla boğuşmaktan asıl gerekli olan ana konuları gözden kaçırabilirsin. Hayattaki hedefin mükemmeli yakalamaktır demiycem ama her şeyinin iyi,güzel,istediğin gibi olmasını dilersin..Yaşamda inceleyici,araştırıcı ve düzenli olduğun kadar bıkmadan ve yorulmadan çalışan biri olabilirsin. Hizmet etmeyi yardımcı olmayı seversin.çevreni düzene koymak ve pratiklik getirmek istersin

Burcun Koç: Koç burçları etkileyici, cesur, orijinal, bağımsız ve sabırsız olurlar genelde. Koç burçlarının enerjileri yine kendilerine yönlendirilmiş durumda ve böylelikle istediklerine erişebilecekler. Çok sabırsız oldukları için istedikleri şey anında olmasını beklerler olmayıncada sinirlenirler ama sinirleri saman alevi gibidir bir anda parlayıp bir anda söner. Cesur ve girişimci, başkalarına heves veren, kolay anlayan, dürüst ve kararlı, inançlı.Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Kaba ve fanatik, egoist, başkalarının duygularına duyarsız, dikkatsiz, önyargılı biri olabilirler.

Ay Oğlak : Duyguların çok derinlerdedir. Soğuk ve donuk görünüşlü olabilirsin dışardan. İnsanlarla daima mesafeli, ölçülü ve ciddisindir,kişisen göre davranırsın. Kimse ile çok samimi olma sınırına gelmek istemezsin . sorumluluk almak istersin böylece kendine güven duyarsın başardıklarını görünce. Kendi amaçların uğruna pek çok kişiyi feda edebilirsin acımasız davranabilir insanların incinebileceklerini dikkate almasın ya da o an bu aklına gelmez.Yaptığın her işte kesin başarılısındır... Kimseye güvenmezsin kolay kolay.Utangaç bir yanın da vardır ve reddedilme korkusu nedeniyle insanlardan uzak durursun bu da soğuk biri algılanmana neden olur. Tutucu, güvenmek ve herkesi dost kabul etmek zor gelir. Sevdiklerinin her zaman yanındasın. çevrelerine biraz kayıtsız davranırsın . Çok şikâyet eder karamsar ve hemen her durum karşısında ilk yanıt ki bu genelde son yanıt da demektir “hayır”dır. Risk almak istemezsin, sonucunu önceden kestiremediğin işlere girmezlsin pek yYüksek amaçlar, hedeflerin vardır azim ve sabır sayesinde istediklerini elde etmen çok zor olmaz bunu başkalarının yardımı olmadan yaparsın. Gururun, açık yüreklilikle sunulan yardımları kabul etmeni güçleştirir. Maddiyatçı , kendini iyi hissetmek için paraya ve statüye ihtiyaç duyabilirsinr beğenilmediğin kaygısına düşebilirsin sevdiğini arkadaşlarını,çevrenle iletişim halinde olmalısın,onlara soğuk davranmamlısın

Şimdilik bukadar kalanları yazmaya devam edicem ama ne zaman biter bilmiyorum gittikçe kişisel,sana uyan yorumlarımı yazacağım :KK66:

slm biraz geç oldu biliyorum pc bozuk olduğu için bir türlü bakamadım haritana yeni yeni başlıyorum bu aralar iş le ilgili sınavada hazırlandığımdan pek fırsat bulamadım ama başlıyorum incelemeye bitirince ekliyeceğim toptan önce bilgisayarıma kaydediyorum ki yazdıklarım silinmesin ardından ekliycem ama sana bi zaman veremiyorum şimdilik hatitanı eklemeye çalışıyım ekleyebilirsem

canım müsait olunca bakıp eklerswn ssevinirim merak ettim neler çıkacak:26::KK19:

slm biraz geç oldu biliyorum pc bozuk olduğu için bir türlü bakamadım haritana yeni yeni başlıyorum bu aralar iş le ilgili sınavada hazırlandığımdan pek fırsat bulamadım ama başlıyorum incelemeye bitirince ekliyeceğim toptan önce bilgisayarıma kaydediyorum ki yazdıklarım silinmesin ardından ekliycem ama sana bi zaman veremiyorum şimdilik hatitanı eklemeye çalışıyım ekleyebilirsem

beyazaşığı banada bakarmısın bende çok güzel fal bakarım sana ne istersen :KK70: kahve deste tarot

Arkadaslar bu ara sinavlarima hazislandigim icin pek vaktim olmuyor ancak nisandan sonra belki mayis bilmiyorum o yuzden kimseye soz veremiyorum bu harita yorumunu ancak yapacildim ustelik daha bitmedi bile nisandan sonra tekrar hatirlatirsaniz bildigim kadariyla yortm yaparim onun icin azicik sabir ve sinavlarimda basarili olmam icin dua da ederseniz sevinirim dua edeceklerden Allah simdiden razi olsun

Bu arada bugun dogum gunundu galiba rapisa mutlu guzel yaslar dilerim

Son düzenleme:
MERKÜR KOÇ BURCUNDA. olumlu, iyimser ve kararlı sindir. Hızlı düşünür ve her an risk almaya hazır olabilirsin,. Fikirlerin kabul edilmese bile vazgecmez, allayıp pullayıp yeniymiş gibi tekrar sunarsin(ne de olsa ay oglak inatcishn birayda kolaz vazgecmezsin) Sorunlarla başa çıkma konusunda
yetenegin vardır.. Sağduyun,hislerin kuvvetli, bilgili .Bazen düşünmeden hareket edebilir,. telaşabilirsin sonrada Sonradan telafi edilmesi zor hatalar yapabilirsin, edebiyatı vsin belli etmesemde. Her türlü tartışma ilgini çeker,cok zeki olmaına rağmen, ince ayrıntılar ve sürekli konsantrasyon gerektiren konularda pek başarılı olamayabilirsin konsantrasyonun bozulunca tekrar o seye dikjatini vermek zor olur, fazla düşünmeden çabuk karar vermen ve bunun sonucu altından kalkılamayacagin olaylarla. karsilasirsin

Acaba bana girecegim sinav icin tarot yada katina bakabilecek olan varmi sinav nisan sonunda da bakan olursa Sevinirim bu sinav benim icin cok önemli eger basarili olursam devlet memuru olaailecegim:KK54:

26 lık katina açılımım
$DSC05145.jpg

Yükselen burcun Başak: Çok düzenli ve tertipli birisi diye düşünenler olabilir. Başak demek temizlik,düzen ve kurallara uyum demektir. Bazen bu konuda iyileşmeyen bir hasta da olabilirsin takıntıların olabilir,. Pek çok insanın üzerinde bile durmadığı veya farkına varmadığı küçük detaylar senin için önemlidir. Bazen ince ve anlamsız ayrıntılar içinde kaybolabilirsin. Küçük bir bilgi istendiğinde sayfalar dolusu ayrıntı vermeye hazır olursun. Detaylarla boğuşmaktan asıl gerekli olan ana konuları gözden kaçırabilirsin. Hayattaki hedefin mükemmeli yakalamaktır demiycem ama her şeyinin iyi,güzel,istediğin gibi olmasını dilersin..Yaşamda inceleyici,araştırıcı ve düzenli olduğun kadar bıkmadan ve yorulmadan çalışan biri olabilirsin. Hizmet etmeyi yardımcı olmayı seversin.çevreni düzene koymak ve pratiklik getirmek istersin

Burcun Koç: Koç burçları etkileyici, cesur, orijinal, bağımsız ve sabırsız olurlar genelde. Koç burçlarının enerjileri yine kendilerine yönlendirilmiş durumda ve böylelikle istediklerine erişebilecekler. Çok sabırsız oldukları için istedikleri şey anında olmasını beklerler olmayıncada sinirlenirler ama sinirleri saman alevi gibidir bir anda parlayıp bir anda söner. Cesur ve girişimci, başkalarına heves veren, kolay anlayan, dürüst ve kararlı, inançlı.Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Kaba ve fanatik, egoist, başkalarının duygularına duyarsız, dikkatsiz, önyargılı biri olabilirler.

Ay Oğlak : Duyguların çok derinlerdedir. Soğuk ve donuk görünüşlü olabilirsin dışardan. İnsanlarla daima mesafeli, ölçülü ve ciddisindir,kişisen göre davranırsın. Kimse ile çok samimi olma sınırına gelmek istemezsin . sorumluluk almak istersin böylece kendine güven duyarsın başardıklarını görünce. Kendi amaçların uğruna pek çok kişiyi feda edebilirsin acımasız davranabilir insanların incinebileceklerini dikkate almasın ya da o an bu aklına gelmez.Yaptığın her işte kesin başarılısındır... Kimseye güvenmezsin kolay kolay.Utangaç bir yanın da vardır ve reddedilme korkusu nedeniyle insanlardan uzak durursun bu da soğuk biri algılanmana neden olur. Tutucu, güvenmek ve herkesi dost kabul etmek zor gelir. Sevdiklerinin her zaman yanındasın. çevrelerine biraz kayıtsız davranırsın . Çok şikâyet eder karamsar ve hemen her durum karşısında ilk yanıt ki bu genelde son yanıt da demektir “hayır”dır. Risk almak istemezsin, sonucunu önceden kestiremediğin işlere girmezlsin pek yYüksek amaçlar, hedeflerin vardır azim ve sabır sayesinde istediklerini elde etmen çok zor olmaz bunu başkalarının yardımı olmadan yaparsın. Gururun, açık yüreklilikle sunulan yardımları kabul etmeni güçleştirir. Maddiyatçı , kendini iyi hissetmek için paraya ve statüye ihtiyaç duyabilirsinr beğenilmediğin kaygısına düşebilirsin sevdiğini arkadaşlarını,çevrenle iletişim halinde olmalısın,onlara soğuk davranmamlısın

Şimdilik bukadar kalanları yazmaya devam edicem ama ne zaman biter bilmiyorum gittikçe kişisel,sana uyan yorumlarımı yazacağım :KK66:

canım bana da bakar mısın.

canım bence sizin aranızda birşey olmayacak bu falında böyle çıktı.bu kişiyle aranızda herhangi birşey yok galiba ne ondan sana ne senden ona.bu kişinin bir maddi kaybı söz konusu ufak yada büyük bilmiyorum.sizin aranızda bir kavga tartışma falan mı geçti.falda sana zarar vermek istediği çıktı.senin tarafında ise sarışın bir erkek ve esmer bir bayan çıktı.bu ikisi yüzünden mutsuzsun.sen bu konuyla ilgili kendi içinde yada bu kişilerle hesaplaşacaksın.o değilde kumral renkli gözlü birine yönelebilirsin.
canım benim kartlarım
1 tılsım 8lisi düz
2 tılsım kraliçesi ters
3 tılsım 3lüsü düz
4 asılan adam düz
5 kılıç prensi düz
6 aşıklar ters
7 değnek 5lisi düz
8 değnek 6lısı düz
9 kılıç 7lisi ters
10 değnek 7lisi düz

tamam canım. o da olur :) ben kumralım, gözlerim ela, koyukestane saç rengim. o beyaz tenli koyu kestane saçları var ve kahve rengi gözlü.

canım senin sevgilin yada sevgilin olmak isteyen bu konularda sana yardımcı olan genç bir erkek varmı hayatında.ama sanırım senin düşüncelerin farklı kendine güvenmiyorsun sanki onunla yapamazmışsın gibi geliyor.uyumsuz olduğunuzu düşünüyorsun.yalnız olsanda kendini mutlu hissediyorsun.maddi anlamda da pek kaygın yok.yakın zamanda mücadele etmen gereken bir durumla karşılaşacaksın bunu sınavına yordum fakat sınav sonrasında kararsızlık sonucu bir bitiş yaşayabilirsin fakat bu bitiş aslında senin için yeni bir başlangıç olacak.önünü daha net görebileceksin.ilerde mutlu bir evliliğin olacak ama daha çok zamanı var

Acaba bana girecegim sinav icin tarot yada katina bakabilecek olan varmi sinav nisan sonunda da bakan olursa Sevinirim bu sinav benim icin cok önemli eger basarili olursam devlet memuru olaailecegim:KK54:

canım bence sizin aranızda birşey olmayacak bu falında böyle çıktı.bu kişiyle aranızda herhangi birşey yok galiba ne ondan sana ne senden ona.bu kişinin bir maddi kaybı söz konusu ufak yada büyük bilmiyorum.sizin aranızda bir kavga tartışma falan mı geçti.falda sana zarar vermek istediği çıktı.senin tarafında ise sarışın bir erkek ve esmer bir bayan çıktı.bu ikisi yüzünden mutsuzsun.sen bu konuyla ilgili kendi içinde yada bu kişilerle hesaplaşacaksın.o değilde kumral renkli gözlü birine yönelebilirsin.
canım benim kartlarım
1 tılsım 8lisi düz
2 tılsım kraliçesi ters
3 tılsım 3lüsü düz
4 asılan adam düz
5 kılıç prensi düz
6 aşıklar ters
7 değnek 5lisi düz
8 değnek 6lısı düz
9 kılıç 7lisi ters
10 değnek 7lisi düz

bende öyle düşünüyorum. o bana zarar vermeye çalıştı. ben buna engel oldum. çamurunu bana bulaştıramadı.

falın : işle alakalı bir konuda çaba gösterdiğin görülüyor. sein eline bu aralar maddiyatla ilgili güzel şeyler çıkmış. çabalarının meyvesini alacaksın. geçmişte hava grubu bir adam varmış beklemeye almış kendini geri çekmiş.aranızda soğuk rüzgarlar geçmiş. yakın gelecekte aşıklar kartı ters gelmiş. gerçek aşkı bulamadığını düşüneceksin. tartışmalı bir durum varmış. kavga etmişsiniz. zafer kazandığını düşünen biri var. gelecek kartı bir konuyla ilgili cesur davranman gerekiyor.kazanacağın gözüküyor.

üffff canım işyerinde biri var herkes bundan illallah etmiş bundan kurtulmanın yolunu dşünüyorum o mu acaba cesur olmam gereken belkide o dur. sağol canım yorumuna sağlık:KK19:

bende öyle düşünüyorum. o bana zarar vermeye çalıştı. ben buna engel oldum. çamurunu bana bulaştıramadı.

falın : işle alakalı bir konuda çaba gösterdiğin görülüyor. sein eline bu aralar maddiyatla ilgili güzel şeyler çıkmış. çabalarının meyvesini alacaksın. geçmişte hava grubu bir adam varmış beklemeye almış kendini geri çekmiş.aranızda soğuk rüzgarlar geçmiş. yakın gelecekte aşıklar kartı ters gelmiş. gerçek aşkı bulamadığını düşüneceksin. tartışmalı bir durum varmış. kavga etmişsiniz. zafer kazandığını düşünen biri var. gelecek kartı bir konuyla ilgili cesur davranman gerekiyor.kazanacağın gözüküyor.

Yükselen Burcun basak. Yukselen burcunu ve ay burcunu yukarda daha once yazdim

Güneşin Balık Burcunda (Burcun Balik.Alçak gönüllü. sefkatli.sempatik. hassas.kolay adapte olabilien birisin. Etkili. anlayışlı. nazik. sezgilerin guclu renkli hayallere dalabilirsn. duygularin cok yogun olmasina ragmenen cok fazla gosteremazsin hatta bazen dduygularini kendine bile itiraf etmezsin. Sevgiye düşkünsun. merhametli. güzel sanatlar konusunda yeteneklisin ve guzel sanatlarla ilgilenirsen başarılı da olursun. İyi niyetli ve yardımseversin. Belirsizliklerden hoslanmazsin. İhmale gelemezsin zihnin,dikkatin. Kolay dağılir. Kararsızlıklar yasarsin zaman zaman cok fazla. mücadeleci değilsindir. Cabuk karamsarliga kapilirsin. Cekingen ve bu cekingenlik nedeniyle soguk algilanirsin disardan olmadik konularda alınganlik gosterirsin guzel ferah temiz bir yuzun var sevdigine fazla baski yapmazsin ama onun birseyleri anlamsini dusunmesini sen soylemeden dusunebilmesini hatirlamasini istersin
O soguk ve cekingen yapin bazilarinca gizemli ve cekici gelebilir yumusak sakin tasasiz goruntunun altinda sert biri vardir ama bu yonunu seni kizdirmadikca anlayamazlar ve nelerle ugrastigini neler yasadigini guler yuzune bakarak anlayamazlar derinlere inmeleri gerekir.

Ay oglakta :

Merkürun Koc Burcunda.:

Venüsun Koc Burcunda:
Venüsun sosyallik, ilişkilerde bağlılık ve arzulari belirtiyo.Açık sözlüsun ve kontrolu ele almak istesin isrardan hoslanmazsin. Bu sebeple iliskilerinde hararetli ve talepkar olabilirsiniz. Hisleriniz ve tutkularınız çok çabuk harekete geçebilir ve sosyal, manevi veya ilişkiniz ile ilgili durumlarda lider konumda olmak isteyebilirsin iliskininipleri elinde lsun sevdiginin ne yaptigini bilmek istersin. Kısacası istediğini elde eden bir yapıya sahipsin ve istediğin şeyi elde ettiğin zaman çok çabuk sıkılabilirsin senin için kovalamanın, takibin heyecanı ele geçirmekten daha önemli. Haliyle romantizminiz heyecan ile tetiklenebilirken, hedefe ulaştıktan sonra sadece sıkıntı ve monotonluk kazandığınızı düşünuyorsun. İlgini ceken erkek tipi Sizin her zaman fethedilecek yeni yerler ve hedefler vardır ve siz bunların peşinden gidersiniz. Heyecanın peşinden gitme isteği duyarsin istedigin erkek, hem kadin ruhundan anlayacak hemde sert olacak herseyi sana birakmiycak . başkalarını memnun etmek için ozelliklede sevdiklerin icin çok uğraşman gerekebilir .İlişkilerinizde senu domine edecek,daha baskin ve kendi isteklerini degilde seninn isteklerini senin yerine gerçekleştirmeye tercih edecek kisileri tercih edebilirsin. Bu Venüs seni biraz iddialı yapabilir fakat baskıcı olmamaya çalis karsi tarafin baskici olmasi hosuna gider ama kendini çok da ezdirmemeni tavsiye edrim. Rekabet etmek ve savaşmaktan hoşlanıyorsun hatta kimi zaman sırf eğlence olsun diye kavga etmekten çekinmiyorsun. Davranışların konusunda kimi zaman düşüncesiz olabiliyorsun ve bundan maalesef en çok sana yakın olan kişiler etkilenmekte. Sabırsızlık ve bencillik senin için bir problem olabilir.romantiksin askini,duygularini doya doya yasamak istersn asik oldugunda karsindaki kisiyi dgru ,iyi biri ve gercek aski buldugunu saniyorsun duygularini saklamayi vbilmiyorsun asik olunca hemen belli ediyorsun

Mars Koç Burcunda
Agresif, öncü , macera düşkünü olabilrsin zaman zaman ve yeni projelere başlayıp, yeni adımlar atmak için oldukça heveslisi. Sabretmekten, kendini tutmaktan ve sana bir seyin veya neyin nasıl yapılacağının söylenmesinden hoşlanmıyorsun. bazen dik kafalı, sabırsız ve inatçı biri olabiliyorsun beklemek sana göre değil. İstediğin seyin pesinden ne olursa olsun büyük bir zevkle gidiyorsun ve hayır cevabını asla kabul etmiyorsun. Kendini sınayacak ve ispat etmenizi saglayacak her seyi seviyorsun ve yarısmaktan, rekabet etmekten büyük bir haz duyarsin Dayanışma ve takım çalışması tam sana göre, kimi zaman bencillesebiliyorsun her zaman önce ben dedigini saniyorlar bu her zaman icin gecerli degil. kendi isni kendi halledebilen, başkalarına bagimlı olmaktan kacınan birisin Sen kendi patronun olmayi ve iserini kendi istedign gibi yapmayı seviyorsun. Eger bekledigin basarıyı cabuk elde etmezsen, ilgilenmekte olduğun isten sıkılabilir ve başka projlere yönelebilirsin. katlanmak, cok fazla sabretmek ve uzun vadeli projeler sana göre değil. Canlılık ve heves senin iyi olduğun yonlerindir bu sebeple daha sabırlı olmayı ve kendii kontrol etmeyi ögrenmelisin. Fiziksel aktiviteleri ve formunu korumayı seviyorsun.tez canlılıgin ve telaslılıgın yüzünden ufak kazalar yasayabilirsin ayrıca yeni bir ise baslamadan önce elinde bulunan isi bitirmeyi ögrenmelisin
Sana yapilan elestirilere karsi hassassin.

Satürn Akrep Burcunda

Ciddi, soğuk, zor acilaan kapalı bir kutusu kendini sürekli bastırilmis hissedersin ve duygulannı ifadede zorlanın moralin bozulur Ask, sevgi, sex kökenli sorunların olur. Kıskancsin oc almaya yatkınsin. En azından sana yanlis yapan kisinin dersini verirsin Belli etmesende cok güclüsundür kendini begenmiş degilsinldir ama sessiz ve derinden basardiklarinla ovunursun ayrica insanlari onlara caktirmadan yönetmeyi seversin Gizli, mistik, esrarengiz konulara ilgi duyar baskalarının girmekten cekindigi tehlikeli islere girmekten cekinmezsin. iyi ve dikkatli bir gözlemcsin r. Konulara, olaylara analizci bir gözle bakarak farklı seyler yakalarsin. Sevdigin kişilerle ilgili cesittli üzüntüler yasarsin.Bazen duygusal karar alip aniden cekip gidebilirsin,inatcilik ve sabit fikir yuzunden bazen olumsuzluklar yasarsin amacina tutkuyla bagliysan yolundaki engelleri saf disi etmek icin yollar ararsin
Arzularini tam ifade edememe durumlari olabilir iliskilerinde karsilikli zorlayci hatta psikolojk isorunlardan kaynakli cinsel sorunlar olabilir ,cekicisindir igneleyici laflarin vardir hirsli oldugundan kendini isine verirsin arastirmacisin keskin zehir gibi zekan oldugundan hatalari cabuk yakalarsin duygullarda bi bastirilma var gibi derinlerde yatan ask acisi nedeniyle intikam alma istegi vardir icinde sorumlulugu ancak ciddi oldugunu dusundugun iliskinde almak istersin.sorumlulugu saknn sekilde kabul etmeyi ogerenmen gerek tutkularini kontrol altina alman gerek tutkularin yerine duygulari koymayi basarmalisin yiksa cok uzulursun tutkularin mantikli dusunmeni engeller duygusal konulardaki sorunlar ve sorumluluklar agir gelebilir maddiyat ve maneviyat arasindaki bagi dengeyi tutturman zordur Mirasla ilgili konular,ortak mallar yuzunden hukuk konularla ugrasmak zorunda kalabilirsin

Bugunluk bu kadar buyuk ihtimallle 1 hafta icinde bitiririm diye umuyorum

X