Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

Bakacak olan arkadaşlara şimdidwn teşekkürler yeni falım:

$20140423_123846.jpg $20140423_123854.jpg $20140423_123903.jpg $20140423_123918.jpg $20140423_123919.jpg $20140423_123944.jpg

Kahve falıma bakanlara ben de kahve veya tarot bakacağım.

Eki Görüntüle 1083225 Eki Görüntüle 1083226 Eki Görüntüle 1083227 Eki Görüntüle 1083228 Eki Görüntüle 1083229 Eki Görüntüle 1083230

teşekkür ederim fal için bebişim ama iş güç yokki hiç ortada:KK43:
falına gelecek olursam
sana uçarak gelen bir haber var ve bu haber şu anki sıkıntılarından kurtulmana yardım edicek.
senden hafif uzun esmer bir erkekle bir konuşma yapıcaksın ama daha çok sen anlatıyosun o dinliyo.
erkek arkadaşın yoksa biriyle tanışman var ve bu seni çok mutlu edicek.
seninle aynı boylarda sayılır biraz uzun buğday tenli zayıf biri
ailede zorluk çeken böyle her işi milim milim giden biri var ve bunalmış durumda bu kişi.
nazara çok geliyosun bu sıralar canım
bu kadar görebildim.

teşekkür ederim fal için bebişim ama iş güç yokki hiç ortada:KK43:
falına gelecek olursam
sana uçarak gelen bir haber var ve bu haber şu anki sıkıntılarından kurtulmana yardım edicek.
senden hafif uzun esmer bir erkekle bir konuşma yapıcaksın ama daha çok sen anlatıyosun o dinliyo.
erkek arkadaşın yoksa biriyle tanışman var ve bu seni çok mutlu edicek.
seninle aynı boylarda sayılır biraz uzun buğday tenli zayıf biri
ailede zorluk çeken böyle her işi milim milim giden biri var ve bunalmış durumda bu kişi.
nazara çok geliyosun bu sıralar canım
bu kadar görebildim.

Sağol kuzum ağzına sağlık :)

Falıma bakanların falına bakacağımmmmmm :)

mrb kızlar falıma bakarsanız çok sevinirim sevdiğim adam başkasına gitti bişeyler duymaya çok ihtiyacım var Lütfen....

$2014-04-21 14.09.44.jpg $2014-04-21 14.11.23.jpg $2014-04-21 14.11.37.jpg $2014-04-21 14.11.54.jpg $2014-04-21 14.12.52.jpg $2014-04-21 14.14.09.jpg $2014-04-21 14.24.04.jpg

Eki Görüntüle 1083225 Eki Görüntüle 1083226 Eki Görüntüle 1083227 Eki Görüntüle 1083228 Eki Görüntüle 1083229 Eki Görüntüle 1083230

Tırmık çıktı sana.Hane içinde mutluluk yaşanacak hanecek çok sevineceksiniz.Merdiven çıktı sana.Sen yavaş yavaş bir yükselme yaşayacaksın bu hayırlı bir yükselme olacak.Canım beklediğin bir iş var bu işten olumsuz haber alacaksın.Falında uzun bir duman çıktı.Canım sen ALLAHTAN bir dilek dilemişsin yada dileyeceksin buda yerine ulaşmış yada ulaşacak.Bu dileği dilemediysen hemen dilemeni tavsiye ederim.Yakınlarınızdan birinin hastalık haberini alacaksın bayağı bir üzüleceksin .Çevrenizde toplu bir bayan var bu bayanın yüzü gülüyor ama içi fenalık dolu dikkat edin bu bayana.Biraz takıntıların var bu takıntılar seni biraz bunaltıyor. Canim derya ablada yorumlatdim kendim bakamiyorum ama tarot fali istiyom uzun yorumlu :-)

Tırmık çıktı sana.Hane içinde mutluluk yaşanacak hanecek çok sevineceksiniz.Merdiven çıktı sana.Sen yavaş yavaş bir yükselme yaşayacaksın bu hayırlı bir yükselme olacak.Canım beklediğin bir iş var bu işten olumsuz haber alacaksın.Falında uzun bir duman çıktı.Canım sen ALLAHTAN bir dilek dilemişsin yada dileyeceksin buda yerine ulaşmış yada ulaşacak.Bu dileği dilemediysen hemen dilemeni tavsiye ederim.Yakınlarınızdan birinin hastalık haberini alacaksın bayağı bir üzüleceksin .Çevrenizde toplu bir bayan var bu bayanın yüzü gülüyor ama içi fenalık dolu dikkat edin bu bayana.Biraz takıntıların var bu takıntılar seni biraz bunaltıyor. Canim derya ablada yorumlatdim kendim bakamiyorum ama tarot fali istiyom uzun yorumlu :-)

Keşke öyle yspmasaydiniz çünkü ben aynı falı gondermistim şimdi uyeligime yasak gelecek :KK43:

Son düzenleme:
$20140426_151513.jpg $20140426_151527.jpg $20140426_151535.jpg $20140426_151540.jpg $20140426_151555.jpg $20140426_151604.jpg $20140426_151613.jpg $20140426_151625.jpg $20140426_151704.jpg

Falıma bakanın bende falına bakarım :)) Teşekkürler şimdiden bakacak olan arkadaşlara :)

özeci falın şöyle :İP çıktı sana.Bu engel anlamına gelir.Senin işlerini birisi engellemeye çalışacak yada engellemiş . Canım sana 3 dönem çıktı.Yani 3 vakte kadar sevineceğin bir haber alacaksın.Bir kalabalık çıktı düğün eğlencede olabilir . Hep kısa süreli aşklar yaşıyorsun bir türlü kafana göre insanı bulamıyorsun . Piramit çıktı sana.Hayallerin gerçekleşecek büyük başarılar elde edeceksin . İki kişi bir yere gideceksiniz ve birine bir haber ileteceksiniz. O kişi çok sevinecek bu habere çünkü hiç beklemediği bir haber bu . senin bir domuz gibi düşmanın var sen bu düşmanı alt edeceksin karşısına geçmişsin vede alt ediyorsun bravo sana . Kocaman bir kartal çıktı.Çok kuvvetli yüce bir insan olacaksın herkes sana gıbteyle bakacak .

Teşekkürler baktığınız için çok sağolun :) Canım bir kadın var taç gibi duvak gibi bir şey giyiyor saçlarını sallaya sallaya oynuyor. Bu aralar kimseyi takmaz bir tavır içerisine girebilirsiniz. Evli misizni ya da sevgiliniz var mı bilmiyorum ama bir ayrılık olabilir. Herkesten kurtulup yeni başlabngıçlar yapmaya niyetlenmiş çıkıyorsunuz falda. Size epey bi yalvaran yaakran olacak böyle bir karar verecek olursanız. T harfli bir erkek sayesinde bir miktar para geeçcek elinize y a da bir işiniz çok güzel bir şekilde sonuçlanacak. Ama bu T harfli erkek çok yardımcı oluyor size sadece işin mutluluğunu sürmek kalıyor. Yani nedendir anlayamadım sürekli olarak değişiklik çıkmış fincan ve tabağınızda hem de öyle böyle değil hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda köklü değişiklikler yapıyorsunuz. Adeta bir temizleme gibi bir şey. İş konusu sizin için çok hayırlı olacak özellikle. Yalnız dilediğiniz şeyin gerçekleşmesi sizin için pek hayırlı olmayabilir. Bu isteğinizde ısrar etmemenizde fayda var. Bu kadar görebildim.

$20140506_211543.jpg $20140506_211552.jpg $20140506_211600.jpg $20140506_211609.jpg $20140506_211654.jpg

Yeni falım... Falıma bakanların falına bakacağım. Teşekküler şimdiden.

canım falında yarım bir kalp gördüm ve bundan etkilenen orta boylu etekli bir bayan var derin düşüncelere dalmış gibi hem kendi halinde hemde bu konuyu düşünüyor söz nişan bozulması gibi bir şey olabilir mi? böyle bişey varmı bilemiyorum ama sanki bu etraftaki insanların araya girmesinden konuşmasından kaynaklanan bir sorun mu? birde bu konuşan ortalığı karıştıran kısa boylu saçları omuzlarında bir bayan galiba..yolunu gözleyen tombul yanaklı ama normal kilolu bir erkek çocuğu varmı yada seni özleyen biri olabilir.biraz utanmış sanki mahcup bir hali var.bir bayan gördüm sanki kimseyi dinlemeyip kendi bildiğini yapmaya karar verecek bu baştaki ayrılan bayan olabilir.yakınında devletle ilgili bir işi yada bir sınavı olan biri varsa sınavında başarılı olabilir.bu başta gördüğüm bayan varya ayrılan ve ayrıldığı çocuk galiba ikisi de farklı yerlerde üzülüyorlar. bu kız sanki namaz kılıyor rükuda onu düşünüyor.merak ettim varmı böyle biri etrafında öbür erkek gençte öyle üzüldüm he birbirlerini seviyorlar galiba.hane içinde bir kavulma bir sevinç yaşayabilirsiniz. canım hiç kahve falından anlamıyorum bakmaya çalıştım

canım falında yarım bir kalp gördüm ve bundan etkilenen orta boylu etekli bir bayan var derin düşüncelere dalmış gibi hem kendi halinde hemde bu konuyu düşünüyor söz nişan bozulması gibi bir şey olabilir mi? böyle bişey varmı bilemiyorum ama sanki bu etraftaki insanların araya girmesinden konuşmasından kaynaklanan bir sorun mu? birde bu konuşan ortalığı karıştıran kısa boylu saçları omuzlarında bir bayan galiba..yolunu gözleyen tombul yanaklı ama normal kilolu bir erkek çocuğu varmı yada seni özleyen biri olabilir.biraz utanmış sanki mahcup bir hali var.bir bayan gördüm sanki kimseyi dinlemeyip kendi bildiğini yapmaya karar verecek bu baştaki ayrılan bayan olabilir.yakınında devletle ilgili bir işi yada bir sınavı olan biri varsa sınavında başarılı olabilir.bu başta gördüğüm bayan varya ayrılan ve ayrıldığı çocuk galiba ikisi de farklı yerlerde üzülüyorlar. bu kız sanki namaz kılıyor rükuda onu düşünüyor.merak ettim varmı böyle biri etrafında öbür erkek gençte öyle üzüldüm he birbirlerini seviyorlar galiba.hane içinde bir kavulma bir sevinç yaşayabilirsiniz. canım hiç kahve falından anlamıyorum bakmaya çalıştım

teşekkürler.sizin sayfanızda falınıza baktım.

X