Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

hadi yaaaa :2: halbuki seninkilerin çoğu doğru çıkacak dediklerin merak ettiğim şeyler hastalıkta zaten perşembe günü hastaneye gidicem tedavi için odur. tam merak ettiğim konulara parmak bastın yani

maalesefff :))))

bakilan fala tekrar bakilmaz derler ama sdc belirgin gorduklerimi soyliim

3 kisinin karsilikli konusmasi var bir kisi bir tarafta bu en kisa boylusu diger iki kisi diger tarafta uzun zayif boylu biri ile ondan daha kisaca etine dolgu biri ama iki tarafta uzgun bir taraf daha baaskin sanki, sonra bir kalbin olusmasi var sanki bir iliski bir birliktelik gibi birsey bu ikisi inanilmaz ne tcikmis ama zaten fala bakilmis okumadim gerci ne yzildigini ama

internet sitelerine para falan harcamak istemiorum artik cogunun triskadan nagmeler oldugu kanitlandiktan sonra, ama benim kahve yada tarot falima bakana bende kahve fali bakarim karsiliginda

Eki Görüntüle 1108661 $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399697591.835885.jpg Eki Görüntüle 1108663 $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399697627.602499.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399697644.673361.jpg Eki Görüntüle 1108666
Falima bakanlara tarot
Fali bakacagim kizlar xxx

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Merhaba ozeci
Öğrenci misin yoksa çalışıyor musun bilmiyorum ama bu alanda esmer bir erkekle sorun yaşayacaksın ve baya canın sıkılcak. Maddi bir gelişme söz konusu. Sanki şu an para sıkıntısı çekiyorsun ya da maddi açıdan bir sorun var ama eline geçecek parayla baya rahatlayacaksın. Annen çok güzel bir haber alacak. Olmasını istediği bir şey var sanırım onun sevinci ailenize yansıyacak. Bi arkadaşın senden yardım isteyecek kafa kafaya verip dertleşiyorsunuz ve sorununa çözüm arıyorsunuz. Hayatınla ilgili çok şaşıracağın bir yenilik seni bekliyor bu belki hayatına girecek biriyle alakalıdır. Her açıdan çok şanslı ve çok güzel bir döneme giriyorsun:)

Sende bana tarot bakarsan sevinirim:)

Merhaba ozeci
Öğrenci misin yoksa çalışıyor musun bilmiyorum ama bu alanda esmer bir erkekle sorun yaşayacaksın ve baya canın sıkılcak. Maddi bir gelişme söz konusu. Sanki şu an para sıkıntısı çekiyorsun ya da maddi açıdan bir sorun var ama eline geçecek parayla baya rahatlayacaksın. Annen çok güzel bir haber alacak. Olmasını istediği bir şey var sanırım onun sevinci ailenize yansıyacak. Bi arkadaşın senden yardım isteyecek kafa kafaya verip dertleşiyorsunuz ve sorununa çözüm arıyorsunuz. Hayatınla ilgili çok şaşıracağın bir yenilik seni bekliyor bu belki hayatına girecek biriyle alakalıdır. Her açıdan çok şanslı ve çok güzel bir döneme giriyorsun:)

Sende bana tarot bakarsan sevinirim:)
Cslisiyorum canım bu kişi kim peki müdür gibi biri mi tipi falan çıkmış mi

Arkadaşlar ciddi anlamda soruyorum siz şimdi bu kahve telvesinin oluşturduğu şekillere inaniyo musunuz :KK53:
Yoksa eğlencelik mi baktiriyosunuz ??

$20140517_130404.jpg $20140517_130417.jpg $20140517_130424.jpg $20140517_130428.jpg $20140517_130434.jpg

Falıma bakanın falına bakacağımmm

Eklentiler

• $20140517_131106.jpg
    $20140517_131106.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 74

cnaım acıyan bi sivilce çıkmış heralde sende, tam telvenin ortasında çıban gibi bişey var;
düşüncelerinle karartmışssın sanki kendini, insanlarla ikili üçerli konuşmalarınız var
bir sıkıntın olmuş, ve bunu düzeltmek bazı şeyleri düzene oturtmak rayına koymak için uğraşların olcak canım benim, sonrası aydınlık senden olguncabiri yardım edicek sana olarak gözüküyor, 5. ayın 27 simi 20 li bi tarihinde iyi bişeyler olucak ama anlıyamadım aydınlık var sıkıntının üstünde
kendi kabuğuna çekilip kendini düşünüceğin dönemlerin olucak sanki, birde L,E harfli bi insanla konuşman var hayatın ile ilgili, kalıcı ilersi için bişeyler hakkında konuşucaksınız
hane tabağında da büyük bi para çıkıyor sanki para çıkınca üzülürüz ama kocamanda bi balık var üstünde senin rahatlaman oluyor bu, 3 lü bi vakitten sonra sıkıntılarını atıcaksın az kalmış canım
umarım her şey gönlünce olur

sende bana tarot bakarmısın canım, aşk hayatımla ilgili özelden yazıyorum:KK54:

Falıma bakan arkadaşlar hepinizin ağzına yüreğine sağlık yoldan geldim geçen haftasonu bakarım diyordum ama ev perişsn olmş onu temizlemekle uğraştım hafta içi de iş yükünden başımı kaldıramadım. Hafta sonu hepinize bakıcam. Kusura bakmayın. Anlayışınız için teşekkürler.

X